Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

a ja jutro leje do baku Norbiego za 30zeta

:053: :D

ja za 15 zł bo nie przekraczam 4 tys obrotów :diabel2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

baby przeżywają orgazm patrząc na samochód... o na przykład taką jak twoja padaczka :P

a faceci prowadząć mocne auto ;)

czy już dostrzegasz różnice :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lista kartowa na dzisiaj godz 20:00

lukas

ono

Zółw

hhacek

kunio

wit.s

adamooo

siostra adasia

al_capone

jak cos to zgłaszac jakies 2-3 osoby jeszcze sie zalapia do listy

ps. ja juz od 3 dni nic nie jem zeby stracic na wadze takze bedzie rywalizacja :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze pojdzie to dzisiaj na spocie odbior POLAROW ci co nie wplacili kasy Poziek i Kichol to nie dostana :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chłopaki zdawać relacje z jazd testowych :) Ja słyszałem tylko dźwięk eski przez telefon :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec było tak( pisze póki nie ma Ona :D ) U mnie trzech opasłych ogrów na pokładzie, u Ona dwóch i start z miejsca. Nie ogarniam tego potwora jeszcze za bardzo ale powiem tak 3.0 TDI B7 po sofcie dostało w pupkę, ale naprawde niewiele. Gratulacje dla Ona za radzenie sobie z furaczem. Mi wydawało się,że jak wsiadło do mnie 3 kolesi to autko przestało jechać, ale po konfrontacji z obecnie najmocniejszym autem w parafii Warszawskiej nie wypadłem tak żle. Chyba panowie jestem zakochany :a4fan: tzn S4!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiec było tak( pisze póki nie ma Ona :D ) U mnie trzech opasłych ogrów na pokładzie, u Ona dwóch i start z miejsca. Nie ogarniam tego potwora jeszcze za bardzo ale powiem tak 3.0 TDI B7 po sofcie dostało w pupkę, ale naprawde niewiele.

prosimy dokladniej .... TDI-ik dostawał baty na kazdym biegu,do jakiej predkosci sie mierzyliscie ....... :?:

p.s szkoda ze wyscig byl z dzikami na pace .... :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ruszaniu chyba Ona niutki(550) dały o sobie znać i wyszedł o maske do przodu, u mnie turbina troche pozniej pomupje(450), wiec doszedłem go po chwili potem przepinka biegu i Ono znowu do przodu, ja gonie i wyprzedzam o połowe, zmiana.. i o cały wózek, o półtora i koniec drogi. Myśle , że jak Oniak wroci to opowie swoje odczucia. Może wczesniej odpuscił i nie pałował do końca? nie iwem, nie pogadaliśmy bo sprawy rodzinne go wzywały, ale jechało się przyjemnie. :) mimo 3 ogrów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy ruszaniu chyba Ona niutki(550) dały o sobie znać i wyszedł o maske do przodu, u mnie turbina troche pozniej pomupje(450), wiec doszedłem go po chwili potem przepinka biegu i Ono znowu do przodu, ja gonie i wyprzedzam o połowe, zmiana.. i o cały wózek, o półtora i koniec drogi. Myśle , że jak Oniak wroci to opowie swoje odczucia. Może wczesniej odpuscił i nie pałował do końca? nie iwem, nie pogadaliśmy bo sprawy rodzinne go wzywały, ale jechało się przyjemnie. :) mimo 3 ogrów :D

odrazu lepiej .... :diabelek: ale musicie sie ustawic bez obciazenia .... :!:

a i konkurencja nie spi ......

-> http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=71451#71451

na zlocie moze byc ciekawie .... :diabelek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze wyscig byl z dzikami na pace ....

Myślicie, że odpuścilibyśmy sobie :diabel2: :diabel2: :diabel2:

Norbi za kierą - gaz w dechę i... nadwyrężone kręgi szyjne :a4fan: .

Start ze świateł i ... dobrze, że z przeciwka nikt nie jechał :D

Wyścig na dystansie jakichś 500m :?: Tak jakoś.Nio może kilometra.

Potwór fantastyczny. Dźwięk , gwizd silnika i wogóle.

Dla mnie bomba.

Jak się Norbi rozgrzeje to zdecydowanie trzeba powtórzyć.W bardziej sprzyjającym otoczeniu.

Na spokojnie.

Ide spać-poprzednia przeimprezowana noc daje znaki o sobie :diabel2:

P.S. Karty były bomba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak ja tam siedzialem za koleczkiem :diabel: ale powiem tak u ona bardziej mozna sie nabawic choroby kregoslupa ale ten dzwiek Norbiego hmm piekny no i daje rade :one:

a co do Kartów to znowu bylem NAJPESZY :P 22,8s :diabelek: waga robi swoje :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...