Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

witam ponownie, otóż zgodnie z Waszymi sugestiami na spocie, zdecydowałem także na forum umieścić ostrzeżenie, wspominam Wam o tym w Waszym wątku, bo sprawa może dotyczyć najszybciej kogoś z Waszego regionu (choć może na odwrót ? gość nie kala własego niazda?) http://www.a4-klub.pl/smf/na_kazdy_temat/all_uwaga_oszust_na_forum_niestety-t84159.0.html;new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Słuszne pytanie.. Ciekawe jak będziemy do pracy dojeżdżać.. Mam na myśli między innymi Ciebie, Kolkova no i mnie :mysli:

Pętla tramwajowa ma zniknąć, autobusy też inaczej będą kursować, wolne miejsce do zaparkowania będzie jeszcze trudniej znaleźć :kwasny: Horror :wallbash:

Trzeba sobie znalezc prace blisko domu :tongue4: Ja mam 4 min na piechotę :cool1:

Oskaro mnie i tak nie pobijesz.. Ja mam ok 1 min ;p i to wolnym krokiem po schodach 1,5 pietra niżej.. ;pp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się dojechać szybciej, ale jakbym Ci wytłumaczył to byś pewnie nie dojechał..

Krakowską -> na przeciwko lotniska (przy Media markt) w prawo, do reguł, przez pęcice, komorów i na milanówek.

Tak bym jechał... do Pruszkowa, ale bez znajomości trasy musiałbyś jechać "za wszystkimi" ;)

55383009.th.jpg

Chodz już po ptokach to: trasa mocno pokręcona, na pewno w czasie korków szybko się jedzie. Tylko małe ale, wg Twojej trasy wyjedzie akurat na zwężenie poznańskiej a tam wystarczy, że trafi na pks lub traktor i ma przekichane bo go nie wyprzedzi ponieważ na większości trasy drugi pas do warszawy jest już wyremontowany z nalaną 20 paro cm warstwą asfaltu. Ja proponowałbym skręcić za kościołem w Pruszkowie w lewo w stronę Płochocina, Józefowa i Rokitna i tamtędy dojechać do Błonia.

Ale jak ktoś nie zna okolicy to napewno mniej stresowo dojedzie Kasprzaka przez Ożarów cały czas prosto poznańską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko małe ale, wg Twojej trasy wyjedzie akurat na zwężenie poznańskiej a tam wystarczy, że trafi na pks lub traktor i ma przekichane bo go nie wyprzedzi ponieważ na większości trasy drugi pas do warszawy jest już wyremontowany z nalaną 20 paro cm warstwą asfaltu. Ja proponowałbym skręcić za kościołem w Pruszkowie w lewo w stronę Płochocina, Józefowa i Rokitna i tamtędy dojechać do Błonia.

Ale jak ktoś nie zna okolicy to napewno mniej stresowo dojedzie Kasprzaka przez Ożarów cały czas prosto poznańską

Masz rację. Mi zależało na pokazaniu tego odcinka do Pruszkowa. -> omija się zakorkowane aleje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszne pytanie.. Ciekawe jak będziemy do pracy dojeżdżać.. Mam na myśli między innymi Ciebie, Kolkova no i mnie :mysli:

Ja tamtędy nie śmigam, ja cisne od Racławickiej tymi osiedlami i jestem w domu, znaczy w robocie :decayed:

ale jak tam pozamykają, to mój ściśle tajny skrót pójdzie się jeb... :disgust:

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 00:57_________________________________________________BTW boberek 100lat :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :hi:

:hi:

Słuszne pytanie.. Ciekawe jak będziemy do pracy dojeżdżać.. Mam na myśli między innymi Ciebie, Kolkova no i mnie :mysli:

Ja tamtędy nie śmigam, ja cisne od Racławickiej tymi osiedlami i jestem w domu, znaczy w robocie :decayed:

ale jak tam pozamykają, to mój ściśle tajny skrót pójdzie się jeb... :disgust:

[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 00:57_________________________________________________BTW boberek 100lat :drunk:

Ale Ty lecisz od drugiej strony :gwizdanie: A My (Ja) właśnie od Łopuszańskiej/Marynarskiej. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spo

Czy jest szansa spotkać w Promenadzie, Klubowicza dysponującego VAGiem?

pewa, jeden ma nick 99+VAT a drugi 199+VAT :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa spotkać w Promenadzie, Klubowicza dysponującego VAGiem?

Tak, zagadaj na PW do użytkownika wit.s

powinien pomóc :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa spotkać w Promenadzie, Klubowicza dysponującego VAGiem?

Tak, zagadaj na PW do użytkownika wit.s

powinien pomóc :good:

on jak go zVag_uje to.... :shocked:

ps. poziek zmieniłeś imię :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo do boberek tylko z nim to trzeba krótko..

Najlepiej na PW napisać mu tak po chłopsku...

"Siema bober, wpadnij na spota dzisiaj i weź Vaga bo coś mi się chyba dzieje.. Tylko nie zapomnij !! :angry:

Mam nadzieję, że potrafisz się z tym uwinąć, bo jeszcze bym z chłopakami pogadał, a nie chce mi się siedzieć w furze przez godzinę..

Pozdro..

Ps.Pamiętaj o Vag-u "

TomekA4 - możesz użyć kopiuj/wklej.. :wink4::cool1:

_________________________________________________

ps. poziek zmieniłeś imię :gwizdanie:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...