Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem ci Ejdahoł, że mi cycki opadają już do ciebie... :decayed:

uzasadnij bo coś mam wrażenie, że nie łapiesz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

q***wa no :decayed: Lublin też jest pakowny a jakoś rodziny go nie kupują ..pls :decayed:

Przyciągnij z DE jakiegoś parcha A6 pod znaczka COOO. Może być spawany z przystanku. Zawsze to COOO i lans większy :decayed: Jakaś skórka, rekaro. Co COOO to COOO. Komfort :decayed:

BTW: Lublinów już nie produkują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aydaho kapeć tylni kosztuje około 700 zł także spoko mozesz poupalac :decayed:

to gdzie Ty opony kupujesz? :shocked:

mi na jeden sezon normalnej jazdy wystarczały 2-3 opony tylne więc jakbym miał kupowac za 7 stów to masakra by byla jakaś. A gumy nie pale, sciera się od jazdy na kole (a dokladnie od wrzucania na koło)

Także albo masz konto bez dna albo jeździsz w miare spokojnie :decayed:

:wtf: :wtf: :wtf:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

q***wa no :decayed: Lublin też jest pakowny a jakoś rodziny go nie kupują ..pls :decayed:

Przyciągnij z DE jakiegoś parcha A6 pod znaczka COOO. Może być spawany z przystanku. Zawsze to COOO i lans większy :decayed: Jakaś skórka, rekaro. Co COOO to COOO. Komfort :decayed:

BTW: Lublinów już nie produkują.

genialne

BTW: czekałeś na lifting ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie posmigam :) niestety swoim nie przyjade bo musze silnik wymienić. Panewki mi zaczeły stukać :kwasny:

i nie wiem czemu wyczuwam lekka szydere w moim kierunku... to grzech, że tez smigam na moto? :P :>

jaką szydere ????? chłopaku ....... próbowałem na swoim traktorze się tego nauczyć i efekt był taki że połamałem kierownice, osłony, tylny błotnik + ból w plecach

chyba parę lekcji muszę złapac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie posmigam :) niestety swoim nie przyjade bo musze silnik wymienić. Panewki mi zaczeły stukać :kwasny:

i nie wiem czemu wyczuwam lekka szydere w moim kierunku... to grzech, że tez smigam na moto? :P :>

to co napisales o oponie mija sie troche z prawdą.

Dobra opona wyscigowa na tor styka na 2-3 tysiace km.

To w sezon robisz 10 tyś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kali to moze ty kupujesz opony po 300zł i dlatego tak szybko Ci sie scierają :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie posmigam :) niestety swoim nie przyjade bo musze silnik wymienić. Panewki mi zaczeły stukać :kwasny:

i nie wiem czemu wyczuwam lekka szydere w moim kierunku... to grzech, że tez smigam na moto? :P :>

to co napisales o oponie mija sie troche z prawdą.

Dobra opona wyscigowa na tor styka na 2-3 tysiace km.

To w sezon robisz 10 tyś ?

co się czepiasz chłopaka - piłuje sprzęt to i guma leci. A jak się lata tylko na mszę to opona starcza na 3 lata :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas nie mam pojęcia bo nigdy na to nie patrzyłem ale opony się kończą bo ja praktycznie z każdych swiateł ruszam na gumie + jazda w deszczu gdzie szęsto zdarzają się uślizgi tyłu. Myslałem ze to jest normalne ;)

Aydaho ja Ci lekcji za duzo nie udziele bo raz że nie uważam się za jakiegos świetnego kierowce a dwa że gume ogarniam tylko na zasadzie power wheele z delikatnym lapaniem porzadnego pionu. Niestety od paru miesięcy nie jeździłem bo moto unieruchomione stoi w garażu i czeka na finanse na silnik. Na wiosne znowu rusze pełną parą. :)

[br]Dopisany: 16 Wrzesień 2009, 09:55_________________________________________________aaa Lukas w zeszłym sezonie kupiłem 2 opony nówki dunlopy sp sport maxy i obie starłem do sznurków bez ani jednego palenia gumy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas nie mam pojęcia bo nigdy na to nie patrzyłem ale opony się kończą bo ja praktycznie z każdych swiateł ruszam na gumie + jazda w deszczu gdzie szęsto zdarzają się uślizgi tyłu. Myslałem ze to jest normalne ;)

Aydaho ja Ci lekcji za duzo nie udziele bo raz że nie uważam się za jakiegos świetnego kierowce a dwa że gume ogarniam tylko na zasadzie power wheele z delikatnym lapaniem porzadnego pionu. Niestety od paru miesięcy nie jeździłem bo moto unieruchomione stoi w garażu i czeka na finanse na silnik. Na wiosne znowu rusze pełną parą. :)

Kurcze Kali piszesz że nie jesteś świetnym kierowcą a z każdych świateł ruszasz na gumie i w deszczu jeździsz na uślizgach to dla mnie jesteś kozak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie to że jeżdze na uślizgach ale zdarzają sie. Lubie ostrą jazde bo dla mnie motocykl tylko do takiej jest stworzony. Ale wiem, ze jeszcze wiele musze się nauczyć a i tak chyba nigdy nie powiem o sobie, ze jeżdże naprawde dobrze. Powiedzmy ze ogarniam ruch miejski i umiem się w nim sprawnie poruszać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

q***wa no :decayed: Lublin też jest pakowny a jakoś rodziny go nie kupują ..pls :decayed:

Przyciągnij z DE jakiegoś parcha A6 pod znaczka COOO. Może być spawany z przystanku. Zawsze to COOO i lans większy :decayed: Jakaś skórka, rekaro. Co COOO to COOO. Komfort :decayed:

BTW: Lublinów już nie produkują.

genialne

BTW: czekałeś na lifting ? :decayed:

Skond wiesz? :shocked::blink:

Miała być wersja cabrio-coupe. Tyle czekałem. A tu dooopa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolałbym Mercedesa Vito/V :wink4:

próbowałem na swoim traktorze się tego nauczyć i efekt był taki że połamałem kierownice, osłony, tylny błotnik + ból w plecach

chyba parę lekcji muszę złapac

Było przyjśc na Służew w Sobotę/Niedzielę :decayed:

hqdefault.jpg:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot co przypadkiem wpadło na YT ... sorry Moskal ale ........ masz talent :polew: :polew:

wiem że wyglądam młodo , ale jak mogłeś mnie tak pomylić Adaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ot co przypadkiem wpadło na YT ... sorry Moskal ale ........ masz talent :polew: :polew:

wiem że wyglądam młodo , ale jak mogłeś mnie tak pomylić Adaś

ponieważ film uznaje za niesmaczny i uwłaczający osobie kolegi towarzysza Moskala - delete :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany powiedzcie mi ktoredy teraz najlepiej do gdanska jechac?

1. Plonsk, mlawa, ostroda, elblag

2. plonsk, grudziadz, starogard

3. jakies inne opcje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...