Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich.

Przepraszam za zawracanie d*py ale potrzebuje pomocy, czy jest ktos dostepny jutro i ma mozliwosc podpiecia VAG do mojego samochodu?

niestety moja niebieska strzałka dzisiaj straciła moc :/ mam tzw. dziury w gazie.

Daje do dechy nic nic nic nic i nagle lapie obroty i idzie.... na kazdym biegu tak samo.

Przepraszam ze tutaj pisze ale potrzebuje pomocy kogos z W-wy (próbowałem ze sapnky'm sie umówic ale on dopiero w niedziele moze a ja musze wiedziec co i jak żeby do mechaniora skoczyć.

Jezeli zaden klubowicz to przynajmniej dobry warsztat gdzie maja VAG.

Pozdrawiam

Służę pomocą, dzwoń. Jakoś się umówimy i pomogę z twoim problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam też taką fajną laskę.. Nazwałem ją Narkotyczna Julka. :polew:

Bo ma takie narkotyczne spojrzenie i długie ciemne włosy ułożone tak, że niby ich nie czesała ;)

Ale najlepsze jest to, że jest strasznie zgrabna, zawsze zakłada koszulki tego typu

1_08b471021d41.jpg i nigdy nie zakłada stanika :good:

No i to spojrzenie przyćmionej kocicy :zemdlal::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja ulubiona kapela Rammstein, puścili niedawno nowy kawałek o wdzięcznej nazwie ...........Pussy .... Poziu spodoba Ci się :decayed:

http://studio.wp.pl/wideo.html?mid=771996&title=Rammstein%20-%20Pussy&mtype=1&ticaid=18d97

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu spodoba Ci się :decayed

Misiu...ja to wklejałem 20 stron temu :naughty: :naughty:

Ale cieszę się, że starasz bo latka lecą, widzę spostrzegawczość już nie ta sama co dawniej :naughty: :naughty: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał ..Ty nie grasz przypadkiem w tej reklamie AVIVA Comercial Union? :decayed:

A ja myslalem, ze to Wiciu 10 years ago... :D

O tym samym pomyślałem :>

To rzeczywiście ja.

Za 10 lat :decayed:

[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 09:51:15_________________________________________________A w żadne zaczepki typu "były mentor" nie dam się wkręcić, bo to trza ruchać, a nie gadać :tongue4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w żadne zaczepki typu "były mentor" nie dam się wkręcić, bo to trza ruchać, a nie gadać :tongue4::decayed:

Tia, twardym nie miętkim, bo im kocur starszy tym szybciej mu wypadają włosy itd. itp. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema :decayed:

Dostałem fajne pismo od Straży gminnej w Kobylnicy, iż przekroczyłem prędkośc 69/50. Z racji tego Panowie ( #$@#%#@!!@@# :ssij: ) postanowili ukarac mnie mandatem 100 zł i pieprzonymi 2 pkt. :wallbash:

Jeśli śmiało wypełnie przypadek II - Iż nie jestem zdolny wskazac kierującego ble ble bleeeee...to narzucają karę na mnie bez przypisania punktów karnych . I co na tym się akcja kończy ? Bo jak dostane te 2 pkt. to juz mnie się uzbiera....chyba z 9 :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem fajne pismo od Straży gminnej w Kobylnicy, iż przekroczyłem prędkośc 69/50. Z racji tego Panowie ( #$@#%#@!!@@# :ssij: ) postanowili ukarac mnie mandatem 100 zł i pieprzonymi 2 pkt. :wallbash:

Standard ... warszawiacy i nie tylko wchodzą w tamtejszą Multanovę 6F jak w masło.

Jeśli śmiało wypełnie przypadek II - Iż nie jestem zdolny wskazac kierującego ble ble bleeeee...to narzucają karę na mnie bez przypisania punktów karnych . I co na tym się akcja kończy ? Bo jak dostane te 2 pkt. to juz mnie się uzbiera....chyba z 9 :wallbash: :wallbash:

Tylko mandat bez punktów.

Wrzuć fotkę jak możesz :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz mnie się uzbiera....chyba z 9 :wallbash: :wallbash:

no i co z tego? 9 punktów buahahha

to nadal tylko 9 punktów.

wypełniasz kwity na żone, dziecko, matke, córke, kochanke - i to Ona ma 2pkt wiecej.

[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 10:29_________________________________________________

Jeśli śmiało wypełnie przypadek II - Iż nie jestem zdolny wskazac kierującego ble ble bleeeee...to narzucają karę na mnie bez przypisania punktów karnych . I co na tym się akcja kończy ? Bo jak dostane te 2 pkt. to juz mnie się uzbiera....chyba z 9 :wallbash: :wallbash:

Tylko mandat bez punktów.

Wrzuć fotkę jak możesz :wink4:

ooo widzisz, było o tym na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard ... warszawiacy i nie tylko wchodzą w tamtejszą Multanovę 6F jak w masło.

Skąd wiedziałeś.. Właśnie to mnie złapało :decayed:

To wypełniam i odsyłam. Foto wrzucę później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypełnij na kochankę i pochwal się żonie jaki to sprytny jesteś :kox: :gwizdanie:

a ta pójdzie do swojej najlepszej koleżanki i powie że już wie o wszystkim i koniec z przyjaźnią :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co z tego? 9 punktów buahahha

Lubie śmigac na czilałcie..a nie stresowac poślady czy mnie jakiś skurwyssyn zza krzaka nie ustrzeli jak przekrocze 5 km/h :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i co z tego? 9 punktów buahahha

Lubie śmigac na czilałcie..a nie stresowac poślady czy mnie jakiś skurwyssyn zza krzaka nie ustrzeli jak przekrocze 5 km/h :wink4:

9 punktów to żadna tragedia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...