Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Kurva jakie korki ja pitole :sick3:

wczoraj suli w TVN Warszawa zaciekle się wypowiadał ze będzie walczył jak lew z Busspaskami

Jakbym zobaczył duchy :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

nawet na spocie byłem tydzień temu, powoli zaczynam odrabiać :decayed:

i nadal rozowy jestes ;)[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 13:09_________________________________________________

:wtf:

dsc01586ek.jpg

OCB?[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 10:11_________________________________________________Co za różnica...? Czy zaparkuje przodem czy tyłem?

wiele administracji osiedli warszawskich wymaga tego w regulaminie mieszkancow

a jak ktos zle zaparkuje to pan z ochrony dostaje po premii[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 13:09_________________________________________________

Moskal pogoń tych swoich robotników bo nie zdążą na euro 2012 :naughty: siedzą i się opieprzają :decayed:

021.jpg

ja jestem sprite a Ty pragnienie ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 13:09_________________________________________________

:wtf:

dsc01586ek.jpg

OCB?[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 10:11_________________________________________________Co za różnica...? Czy zaparkuje przodem czy tyłem?

wiele administracji osiedli warszawskich wymaga tego w regulaminie mieszkancow

a jak ktos zle zaparkuje to pan z ochrony dostaje po premii

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

k**wa zajecia mam od 8 do 20 prawie codziennie :ranting1: normalnie pojebalo tych dziekanow, rektorow i innych debili...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku***a zajecia mam od 8 do 20 prawie codziennie :ranting1: normalnie pojebalo tych dziekanow, rektorow i innych debili...

pierdolnij bude[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 16:32_________________________________________________ja skończyłem technikum ,siedze na budowie w biurze ,biore 5500 na łape i jest git :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

znaczy sie , oprócz siedzenia w biurze mam na głowie jeszcze pół budowy ale to szczegół. :kox::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku***a zajecia mam od 8 do 20 prawie codziennie :ranting1: normalnie pojebalo tych dziekanow, rektorow i innych debili...

pierdolnij bude[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 16:32_________________________________________________ja skończyłem technikum ,siedze na budowie w biurze ,biore 5500 na łape i jest git :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

znaczy sie , oprócz siedzenia w biurze mam na głowie jeszcze pół budowy ale to szczegół. :kox::tongue4:

Piszę się na samo siedzenie w biurze za czwórkę na rękę :decayed:

Ty za resztę rób za ważnego na budowie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie to dlaczego RS4 5xxKM nie smigasz ?? :tongue4:

dopoki nie musze placic za studia to jeszcze musze siedziec :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku***a zajecia mam od 8 do 20 prawie codziennie :ranting1: normalnie pojebalo tych dziekanow, rektorow i innych debili...

pierdolnij bude[br]Dopisany: 07 Październik 2009, 16:32_________________________________________________ja skończyłem technikum ,siedze na budowie w biurze ,biore 5500 na łape i jest git :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

znaczy sie , oprócz siedzenia w biurze mam na głowie jeszcze pół budowy ale to szczegół. :kox::tongue4:

ja tez tak chcę :kox: może sie zamienimy :gwizdanie: Ty pojdziesz na budowę a ja do biura :naughty: oprócz tego że siedzisz w biurze to i ludziom karteczki z pozdrowieniami wkładasz za wycieraczkę :good::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Off top.

Cieszę się, że podjechałem na spot. Nie wiem kto był ale i tak dziękuję, że spróbowaliście mi pomóc zlokalizować ssssssssss syk.

PIXI, chyba tylko Ciebie skojarzyłem (osoba do nicku).

NO problemo Kolego ... ale ja tak naprawdę nic nie zrobiłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moskal to powinieneś Rsem popierdalac a nie ceglastą parówą :decayed:

Raguś ceglaste autka są spoko.. :>[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 00:36_________________________________________________

Pierwszy

Witek nie liczy sie bo jakby to moskal powiedzial.. jest ciemno.. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...