Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

witam :hi:

dzis natknalem sie na takie fotki i pomyslalem ze beda tu pasowac :>

ef4bf4d1000c5ff04acfdbb3

70c794bf001052864acfdbb7

d8d3f5ca000c1abd4acfdbbe

A-rek fajne te twoje koleżanki :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nie moge.. Mam juz chyba piwowstręt - wstyd się przyznać ale chyba tak jest..

przesyciłeś organizm ? :shocked:

ja od kilku ładnych lat nie mogę tego dokonać :kox:

A ja chyba tego dokonalem. Ostatnio wypilem jednego browara - a nawet nie calego - bo tylko polowe i odlożylem.

d8d3f5ca000c1abd4acfdbbe

:slina: :slina: :slina:

Ta czarniutka fajna jest. Nawet k**estwo z oczu jej patrzy.. Cycole moze nie za duze, ale widać ze zna sie na rzeczy.

Pany odnosnie dzis tego mojego automata, ten pierdzielony czujnik wymieniony, ze skrzynią nadal to samo. Jakie jest prawdopodobieństwo ze nowo zakupiony czujnik w intercarsie jest wadliwy? Teraz po przelaczeniu skrzyni bez zaplonu dodatkowo wyskakuje "BREMS LICHT" (światla stop) czy mozliwym jest ze jesli któraś zarówka sie przepalila/robi zwarcie objawy są jakie są??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na moje oko to ta czarna miała więcej ch*ji w mordzie jak włoch makaronu :polew:

Ze skrzynią to nie pomogę :embarrassed: mam manual :good: Pzdr PIXI :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema bydlaki :hi:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 06:35_________________________________________________

To wyjaśnia Twojego ułamanego zęba ? :polew:

Ząb jest ułamany od otwierania bełta :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema:

siema bydlaki :hi:[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 06:35_________________________________________________

To wyjaśnia Twojego ułamanego zęba ? :polew:

Ząb jest ułamany od otwierania bełta :wink4:

prawdziwy budowlaniec :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustrzelili 1300 piratów - ukryli fotoradar w śmietniku: http://wiadomosci.wp.pl/kat,67714,title,Ustrzelili-1300-piratow---ukryli-fotoradar-w-smietniku,wid,11587358,wiadomosc_prasa.html[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 09:39_________________________________________________

(...) Panowie od kiedy przenosimy spoty do Arkadii? Bo coś czuję, że dzisiaj to nas porządnie wypiździ w tej Promenadzie. no chyba, że coś się zmieniło a ja nic nie wiem :mysli:

http://pogoda.gazeta.pl/pogoda/0,0.html#10-48_1000010

4 st.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustrzelili 1300 piratów - ukryli fotoradar w śmietniku: http://wiadomosci.wp.pl/kat,67714,title,Ustrzelili-1300-piratow---ukryli-fotoradar-w-smietniku,wid,11587358,wiadomosc_prasa.html[br]Dopisany: 13 Październik 2009, 09:39_________________________________________________

(...) Panowie od kiedy przenosimy spoty do Arkadii? Bo coś czuję, że dzisiaj to nas porządnie wypiździ w tej Promenadzie. no chyba, że coś się zmieniło a ja nic nie wiem :mysli:

http://pogoda.gazeta.pl/pogoda/0,0.html#10-48_1000010

4 st.

No to za***iście...!

Teraz nie wiem czy mam czekać na pismo z komendy w Lublinie czy kupić sobie komplet nowych zimówek...? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: z rana :kawa:

ja tez juz chce snieg :evil: wlasnie mnie kurier obudzil i przywiozl UG7+ wiec mozna polatac :kox:

Wczoraj ogladalem za***isty film "Orphan". Polecam wieczorem do poduszki. Wkreca :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...