Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

O to jak lubisz sie w to bawić to pogadamy na spocie bo mam problik i za uja nie moge tego właśnie zrobić , a już paru informatyków sie bawiło i d*pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Niech wyczeka cierpliwie do końca kary. Rozmawiałem z nim wczoraj i wcale nie wykazywał się zrozumieniem problemu. Widać niereformowalny... :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wyczeka cierpliwie do końca kary. Rozmawiałem z nim wczoraj i wcale nie wykazywał się zrozumieniem problemu. Widać niereformowalny...
To było widać już wcześniej :lol:

Dzieki Poź za linka, ale już znalazłem kolesia uzdrawiacza i w pon. wysyłka. postanowiłem jeszcze zmienić sprzegło na Sachsa, macie jakąś opinie na ich temat? Sprzegło coprawda już zamówione i jutro odbieram, ale...

Jeszcze na dokładke wymiana rozrządu, toż to nowa fura tera bedzie :quattro:

Tylko to wszystko chyba im miesiąc zajmie :frown: , może ktoś ma do pożyczenia jakąs nieużywaną :a4fan: mogie sie zaopiekować i powyprowadzać przez tydz. :lol: Dobrze ,że są jeszcze siostry na tym świecie, to chociaż A3 można poupalać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja usiebie tydzień temu sprzegło zmieniałem na Sachsa,bo nic innego nie znalazłem w Polsce, i jest ok ,wymienialismy je 5 godz :biggrin: :biggrin:
Ile Cie kosztowało kompletne sprzęgło :question:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

900 stów :biggrin:
Dzięki, czyli normalna cena, u mnie raptem 50 zeta mniej. Szczerze spodziewałem sie jakichś 15 stówek, bo kiedyś przez przypadek natknąłem sie w necie na taką cene, a dzis dzwonie i :eek: biere :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

900 stów :biggrin:
Dzięki, czyli normalna cena, u mnie raptem 50 zeta mniej. Szczerze spodziewałem sie jakichś 15 stówek, bo kiedyś przez przypadek natknąłem sie w necie na taką cene, a dzis dzwonie i :eek: biere :biggrin:

normalna cena detal to 1200 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

normalna cena detal to 1200 zeta
Uuu! to mi koleżanka znalazła w necie taki sklepik http://www.unicars.pl/ i bach cena 850 peelenów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również wymieniłbym sprzęgło ale jeszcze nie wiem na jakie ......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...