Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Malik[/b][/color] to nie do Ciebie było :wink4: , ale nie uwazasz ze to leciutka ,naprawde leciutka przesada ???

Rozumiem mycie ,woskowanie, itp ale : "Najprawdopodobniej tworzy dokładną cyfrową mapę grubości przeźroczystej warstwy lakieru z każdego panelu karoserii" to juz jest zboczenie

Ale ja nie biorę tego do siebie. To że napisałeś o kolesiu, że ma "nasrane w głowie" czy, że jest "zboczony" to też tylko opinia a nie fakt.

Rozumiem, że dla swojego auta absolutnie wystarczającym pakietem uznasz mycie na automacie z programem "wosk" i nic mi do tego.

Natomiast właściciel auta za prawie milion PLN może potrzebować trochę więcej "finezji" :decayed:

Nie chodzi tylko o zaspokajanie własnej próżności przez to że samochód cały czas wygląda jak nowy. Chodzi również o to, że tak utrzymane i zabezpieczone auto zachowuje odpowiednio wysoką cenę przy późniejszej odsprzedaży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Nic dodać nic ująć :wink4:

A propo tego:

Najprawdopodobniej tworzy dokładną cyfrową mapę grubości przeźroczystej warstwy lakieru z każdego panelu karoserii.

dokładnie tak jest. Program wykonuje bardzo dokładnie pomiary każdego elementu (robi wykresy, tabele itp) aby nie było sytuacji, że ktoś popełni błąd, a w przypadku takiego auta taki błąd może być bardzo kosztowny.

Sam miałem w ręku specjalną kamerkę dokładnie tak samo wyglądającą i oglądałem sobie lakier w bardzo dużym powiększeniu :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że dla swojego auta absolutnie wystarczającym pakietem uznasz mycie na automacie z programem "wosk" i nic mi do tego.

akurat mam kilka pierdół z megłajersa i nie myje na automacie z opcja "wosk" :wink4:

Nie chodzi tylko o zaspokajanie własnej próżności przez to że samochód cały czas wygląda jak nowy. Chodzi również o to, że tak utrzymane i zabezpieczone auto zachowuje odpowiednio wysoką cenę przy późniejszej odsprzedaży.

mysle ze gościowi który ma auto za banke wisi koło pyndla to czy dostanie przy odsprzedaży o 30.000pln wiecej czy mniej ze wzgledu na ryske , itp.

Bardziej skłaniełbym sie ku temu ,ze ludziom z nadmiaru hajsu sie w głowach pierd.oli , najpierw wsadzaja swoim kobietom botoks i silikon gdzie tylko sie da , a jak juz babsko tym kipi , biora sie za przedłuzki swoich małych penisków czyli auta za 1.000.000 i "Najprawdopodobniej tworzą dokładną cyfrową mapę grubości przeźroczystej warstwy lakieru z każdego panelu karoserii"

:kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biora sie za przedłuzki swoich małych penisków czyli auta za 1.000.000 i "Najprawdopodobniej tworzą dokładną cyfrową mapę grubości przeźroczystej warstwy lakieru z każdego panelu karoserii"

:kox: :kox: :kox:

Ale mapę tworzy gość, który zajmuje się autodetailingiem, a wątpię czy chciałby popełnić błąd i zapłacić właścicielowi za malowanie całego elementu auta wartego 1.000.000 PLN :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

biora sie za przedłuzki swoich małych penisków czyli auta za 1.000.000 i "Najprawdopodobniej tworzą dokładną cyfrową mapę grubości przeźroczystej warstwy lakieru z każdego panelu karoserii"

:kox: :kox: :kox:

Ale mapę tworzy gość, który zajmuje się autodetailingiem, a wątpię czy chciałby popełnić błąd i zapłacić właścicielowi za malowanie całego elementu auta wartego 1.000.000 PLN :tongue4:

no ale ktos mu to zleca ----> gość z małym peniskiem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mysle ze gościowi który ma auto za banke wisi koło pyndla to czy dostanie przy odsprzedaży o 30.000pln wiecej czy mniej ze wzgledu na ryske , itp.

Przy tak cennym "egzotyku" stan lakieru może decydować o znacznie większej sumie niż 30k PLN. A to czy mu to zwisa zależy od tego czy auto to dla niego obiekt kultu czy narzędzie służące do przemieszczania się z punktu A do B.

akurat mam kilka pierdół z megłajersa i nie myje na automacie z opcja "wosk" :wink4:

I git. Widać coś Cię przekonało do takiego kroku. Nie wnikam już co :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw wsadzaja swoim kobietom botoks i silikon gdzie tylko sie da , a jak juz babsko tym kipi , biora sie za przedłuzki swoich małych penisków czyli auta za 1.000.000

Mówisz o koledze Żelberocie ? :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat mam kilka pierdół z megłajersa i nie myje na automacie z opcja "wosk" :wink4:

I git. Widać coś Cię przekonało do takiego kroku. Nie wnikam już co :)

to nie tak :wink4:

ty myslisz ze ja nie lubie dbać o auto , wręcz przeciwnie lubie jak jest czyste itp. ale to o czym rozmawiamy to jest juz lekka paranoja , ale to wszystko z nadmiaru kasy :wink4:

najpierw wsadzaja swoim kobietom botoks i silikon gdzie tylko sie da , a jak juz babsko tym kipi , biora sie za przedłuzki swoich małych penisków czyli auta za 1.000.000

Mówisz o koledze Żelberocie ? :kox: :kox:

cuś w ten deseń tylko ze on nie ma auta za bańke :kox: :kox: :kox: :kox:

ale jak pisałem o silikonie to moje mysli skłonily sie ku niemu :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa dyskusja się wywiązała....z chęcią dalej będę śledził. Jak rozumiem Moskal myje parówkę ludwikiem :gwizdanie: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurvvvvvaaa jak ja bym chciał sobie zrobić mape lakieru. ehhh , słyszałem że po tych wszystkich zabiegach bryka strasznie zapiierdalaa ? prawda to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurvvvvvaaa jak ja bym chciał sobie zrobić mape lakieru. ehhh , słyszałem że po tych wszystkich zabiegach bryka strasznie zapiierdalaa ? prawda to ?

mniejsze opory powietrza, lepszy poslizg itp :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurvvvvvaaa jak ja bym chciał sobie zrobić mape lakieru. ehhh , słyszałem że po tych wszystkich zabiegach bryka strasznie zapiierdalaa ? prawda to ?

:polew: :polew: :polew: :polew: ma jeden mankament - kobita jeszcze szybciej spada z maski :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurvvvvvaaa jak ja bym chciał sobie zrobić mape lakieru. ehhh , słyszałem że po tych wszystkich zabiegach bryka strasznie zapiierdalaa ? prawda to ?

:polew: :polew: :polew: :polew: ma jeden mankament - kobita jeszcze szybciej spada z maski :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze to wolniej będzie się ześlizgiwać z tej maski jak nie ma wydepilowanego ślipka od groty nestle :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze to wolniej będzie się ześlizgiwać z tej maski jak nie ma wydepilowanego ślipka od groty nestle :kox: :kox: :kox:

właśnie jak ma to szybciej, bez włosków się przyssie :rolleyes:

_________________________________________________

jebaniutki :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema dziewczęta :hi:

Jak rozumiem Moskal myje parówkę ludwikiem :gwizdanie: :polew: :polew:

Jak sie spotkamy u Pozia to ci pokaże moja parówke , sam ocenisz z bliska czym jest myta :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema dziewczęta :hi:

Jak rozumiem Moskal myje parówkę ludwikiem :gwizdanie: :polew: :polew:

Jak sie spotkamy u Pozia to ci pokaże moja parówke , sam ocenisz z bliska czym jest myta :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ja skwary to widuję ale na patelni :polew: :polew:

Siema pipuszki :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skwary to widuję ale na patelni :polew: :polew:

ja nie wnikam w twoje zabawy sado maso :kox: :kox: :kox:

[br]Dopisany: 03 Sierpień 2010, 09:23_________________________________________________Dzisiaj sie szykuje zayebisty wieczór , z Łatkiem i jeszcze trzema u kumpla z pracy na wynajetej chacie zestaw: X360+Tekken6+Forza3+FNR4+JackDaniels+browar+zioło+dobreżarcie.........masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...