Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

a juz mialem do siebie kupowac taki program ale dobrze ze sie pohamowalem bo by mi jeszcze tak samo turbulum sie wysralo :lol:

ty masz gaz ... o tak jakbys mial czip z allegro .... :rotfl::rotfl::rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

ty masz gaz

a to moja wina ze juz byl zalozony to tak samo jak u Pozia kupil i jezdzil nie wiedzac co czyni :rotfl:

Wit to czuje ze predko Killa nie zrobimy wracajac ze spota :frown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wit to czuje ze predko Killa nie zrobimy wracajac ze spota :frown:

No chyba, ze Cię objadę Corollą :rotfl:

A tak się kończy jak dziadki po operacji kręgosłupa zajeżdżają drogę francuskiemu paździochowi. Zapytacie gdzie tu miejsce dla mojego Helmuta? Otóż na samym końcu, bo przypieprzyłem w całe to zamieszanie. AC rulez.

ZdjA_cie021.jpg

[ Dodano: 11-05-2007, 10:46 ]

Ależ jestem wqrwiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak się kończy jak dziadki po operacji kręgosłupa zajeżdżają drogę francuskiemu paździochowi. Zapytacie gdzie tu miejsce dla mojego Helmuta? Otóż na samym końcu, bo przypieprzyłem w całe to zamieszanie. AC rulez.
moje kondonlencje

szkoda takiego ładnego autka

i ten zderzak ze spryskami, aż żal :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ladnie sie hak wbil

Wit no coz troche szpachli i bedzie jak nowy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:eek: wit.s wspolczuje .... ale xenony chyba sa całe .... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam małą sraczkę pracową. Opiszę wszystko trochę później.

Pierwszy zajechał drogę drugiemu, ale drugi wychamował, a ja nie. Przywaliłem w drugiego a ten w pierwszego. Jakby były pały to oficjalnie nazywałoby się to "niedostosowanie predkości do warunków" i dodatkowo byłby jeszcze mandat, wiec nie chciałem dyskutować, tylko podpisałem co trzeba. Wolę AC, bo nie będę miał skrupułów coby robić w dobrym miejscu i na ori częściach (muszę tylko znaleźć taki warsztat co to bezgotówkowo się podejmie-marzy mi się ASO-minispot z Lookierem :rotfl: ), jakbym robił inaczej to pewnie kasa byłaby po 37 latach, a poza tym nie wiadomo ile. Teraz najważniejsze znaleźć takich co to dobrze i bezgotówkowo zrobią.

[ Dodano: 11-05-2007, 11:26 ]

xenony chyba sa całe ....

nawet świecą :biggrin:

[ Dodano: 11-05-2007, 11:27 ]

Najzabawniejsze w tym wszystkim jest to, że nie miał najmniejszych problemów żeby odpalić i ok 1 km przejechać na parking-tylko kontrolka płynu chłodniczego się świeci :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:confused: ale szkoda to nawet nie zdążyłeś sprawdzić tej kontrolki :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zdążyłeś sprawdzić tej kontrolki

no wlasnie tu jest plus bo juz nie musi sie tym martwic :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie tu jest plus bo juz nie musi sie tym martwic

HAHAHA. A niech Cię - toś mnie pocieszył :rotfl: . Czujnik usiłowałem rano sprawdzić, ale albo nie zlokalizowałem go, albo nie pomogło samo poruszanie, bo nadal piszczał.

no to jednak z opisu wynika ze Twoja wina

No, moja, moja. Dlatego nawet nie dyskutowałem. Tym bardziej, ze goście, których zmiotłem z powierzchni byli (jak wynikało z rozmowy) przekonani, że załatwią szkody z mojego ubezpieczenia. Chyba sie zdziwią jak pójdą do ubezpieczyciela-z tego co pamiętam, każdy odpowiada za szkodę, którą spowodował temu przed sobą. Ale obym się mylił-ja i tak mam po zniżkach, więc im nie będę żałował.

no ladnie sie hak wbil

No właśnie. Wygląda na to, ze jakby haka nie było to może nawet rozmiary zniszczeń nie byłyby tak wielkie. Zresztą nie ma co gdybać.

A! I okazał się problemik. Jak dzwoniłem żeby sprawdzić jaki mam zakres ubezpieczenia AC - okazało się, ze nie pełny (tak jak zlecałem) tylko z udziałem własnym. Jeśli kolo, który mnie informował się nie pomylił, to:

- za*ebię gołymi rękami tę paszczurę, która mi w Tarnowie podsunęła do podpisania polisę inną niż zlecałem (i nie mówić mi, ze mogłem mieć oczy jak podpisywałem-mogłem, ale nie miałem)

- chyba jednak coś będę musiał ze swoich dołożyć, albo ... będę przez najbliższe 3 miesiace latał po szrotach i szukał części

RRRRRWA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, polskie przepisy zakazują jazdy z hakiem, gdy hak jest ściągany. Jeżeli gość ma ściągany hak, to powinien go nie mieć założonego gdy nie ciągnie przyczepy, więć warto na to zwrócić uwage Panie wit.s, :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu pomożemy a odnośnie tego haka to zorientuj się dokładniej bo (wydaje mi się że ma rację )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdy hak jest ściągany

Niestety hak był na stałe, zresztą i tak zrobienie gościowi kłopotu mnie by nie pomogło - wiec nie widzę powodu.

Wiciu pomożemy

Czy Ty mnie na PW chcesz powiedzieć coś konkretnie na temat obszarów w których możesz pomóc :wink: :biggrin:???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wit to czuje ze predko Killa nie zrobimy wracajac ze spota :frown:

No chyba, ze Cię objadę Corollą :rotfl:

A tak się kończy jak dziadki po operacji kręgosłupa zajeżdżają drogę francuskiemu paździochowi. Zapytacie gdzie tu miejsce dla mojego Helmuta? Otóż na samym końcu, bo przypieprzyłem w całe to zamieszanie. AC rulez.

Obrazek

[ Dodano: 11-05-2007, 10:46 ]

Ależ jestem wqrwiony.

O f*ck Wit.s , ale sie napierdoliło :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim: :exclaim:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ciekawe. Właśmnie odgrzebałem polise, a tam pisze "Zniesienie udziału własnego" Hmmm... Czyżby mnie wkręcili w inny sposób??? Grrrrrrrrrr. Oj poziom wkurzenia rośnie. Ja to może na spokojnego wyglądam, ale strasznie mściwy jestem Grrrrrrrrr

[ Dodano: 11-05-2007, 21:48 ]

Muszę stwierdzić, że bułgarski "koniak" o nazwie Słoneczny Brzeg jest zarąbisty-czemu ja go tak po macoszemu traktowałem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buuu...szkoda furki wit.s :frown:

hmm..zenony cale to niema tragedii :wink:

zagadaj z adamooo na pewno bedzie wiedzial gdzie tansze czesci dostac :lol:

Norbi wracales od oniaka ok 18:15..mijalismy sie kolo Shell'a przed walem...nie zdazylem zareagowac :rolleyes: bo..spalem :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wypije Twoje zdrowie wit, co by jak najszybciej Twój helmut wrócił do żywych :)

PS

oczywiście oby to nie zrujnowało Twojego budżetu

PS2

jest mi na prawdę szkoda, bo toż to prawie bliźniak :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...