Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

No miło by było :) Zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

W przyszły wtorek to i ja chyba w końcu zawitam :grin:

:audi:

Furka dzisiaj odebrana z warsztatu Rogala :a4fan:

Niestety to tylko rozrządy, oleje itp. sprawy były :embarrassed:, ale już zaczynam ciułać na sto parędziesiąt koników :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze ile deklaracji sie sypie od Nowych osob :shocked: ale przejscie od slow do czynow dopiero we wtorek o 19 takze zapraszam :a4fan:

Oniak ale masz duuuze koła pelen kox :cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oniak ale masz duuuze koła pelen kox

to pewnie z szesnastki :evil::cheesy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oniak ale masz duuuze koła pelen kox

to pewnie z szesnastki

dokladnie, jakie duuuze? :rolleyes:

normalne "16 :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak uwazacie ze sie myle ? za kare bede JA polewal w sobote :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziomki dzisiaj pokazał mi się błąd w radiu J285 ??? i któryś głosnik robi jakieś spięcie z przodu ale nad tym popracyje....

Odnośnie tego mojego nieszczęśliwego wentylatorka to jakoś bydle zaczęło chodzić ale przy 107oC dopiero się załącza i jakoś wolno chodzi. Jak się włączy klimę to się kręci i tak powinno być, pytanie z mojej strony brzmi ... dlaczego zapina się przy tak wyskiej temp ??? można to jakoś zmienić ? może zmiana czujnika pomoże ??

Już nie wiem co mam robić .... dla przypomnienia to TDI 130 KM (mniejszy paździoch) :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla przypomnienia to TDI 130 KM

hornet nie zawracaj nam gitary takimi malymi pazdziochami my to pow 200 kucy tylko :cheesy:

Stary no innego wyjscia nie ma jak czujnik widocznie ma zla rezystancje i zle zapina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f*ck ...trzeba robić nie ma wyjścia w weekend popatrze jak z tem dokładnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - jestem pelen podziwu dla rezanka tri-xenon :evil: nie wiem co marudzicie na te 12k K - sa poprostu KOX idealne. Chlopaków puscilismy juz do Was wiec spodziewajcie sie ich za 3h - strasznie wolne to B6 adasia :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak po chinsku.... jakotako. Spodziewalem sie miazgi, a narazie (ponoc - rex widzial) kopci zamiast jezdzic, ale spokojnie. To jest program na dotarcie turbiny wiec zywie nadzieje ze pozniej bedzie o niebo lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czyli jeszcze dostaje :bicz: od Ciebie a Poz wstawil tego swojego pazdziocha czy oddal go tam na zyletki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano lanko bylo :grin: - dla usprawiedliwienia Adasia dodam ze ten programik nie dosc ze lightowy (1,3 bara) to widac niedopracowany. Po wymianie turbulum na wieksze zawsze sa problemy z za duza iloscia Nm i batorym. Nie wiem czy moge zdradzic ale wyszlo 190KM i 440Nm, ktore nijak maja sie do osiagów na drodze... moze to wina sprzegla....sam juz nie wiem. POŹ zostawil.... czy na rezanko czy na zyletki to ciezko wyczuc :grin: mysle ze jak odbeirze pojezdzi, zrobi korekte, to nam wszytskim zrobi z tylkow jesien sredniowiecza :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszafka w domu - jazda kulturalna - Adaś się nie ciął, on tylko muskał gaz :afro:

Mój został...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warszafka w domu - jazda kulturalna - Adaś się nie ciął, on tylko muskał gaz :afro:

Mój został...

he he he ... :evil:

i jak tam .. turbognojek Adasia gniecie czy tylko puszcza baki .... :afro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak : dołdowanie obecnie max 1.4 bara (docelowo 1.8), dawki paliwa zminiejszone w większosci zakresu, moment stępiony do 440Nm :afro: Jest rezerwa :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówili w teleexpresie że wczoraj w nocy był smoog nad górnym śląskiem jak za czasów gierka hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeszcze nie bylo banana na twarzy u Adasia ? jedynie baki czuje ze ja musze sie zaczac rozgladac za kompresorem :evil: tylko po co :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ta pani to miala kiece chociaz

To jedyne na co sie zwracało uwagę. Była taką wersją, że w razie czego gazeta na twarz byłby niezbędna :evil:

ja bede wracal raczej do domu

No, bracie. Całą drogę w jedna i drugą stronę będę Cię karmił ptasim mleczkiem waniliowym (w powrotnej mogę tylko mieć lekkie logistyczne problemy :rolleyes:)

chlopaki bierzecie kobiety?

U mnie lekki foch (pisany z małej), ale jak najbardziej moja jedzie. Teraz jakbym nie zabrał to byłby gigafoch i jej zdjęcie w przedbiegach wygrałoby mój własny konkurs. :grin:

I jak Qniak ? git nie ? hyhyhy

Ty no, żarty sobie robisz-fotomontaż :shocked:. Photoshop? Też bym se takie zrobił :grin:[br]Dopisany: 18 Maj 2007, 09:39:48_________________________________________________

Mój został...

Zepsuł się! :grin: :grin: :grin:

No wiem, wiem, ale nie mogłem się powstrzymać :tongue:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...