Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Poź to jest podłączone przed climatronikiem , przed rozejściem na kanały , tam gdzie najzimniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu powietrze bierze sie z klimy :tongue4: ale bezposrednio i nie wazne jak ustawisz czy na low czy na 22 jak dziala klima i dmucha wiatrak to powietrze w schweczku bedzie najnizszej temp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe.. takie fotomontaże to ja w przedszkolu robilem. Tam nie byl wmontowany tunel od Skody tylko od Lambo. :th:

A Oniak ostatnio wspominal cos, ze nastepna bryke to sobie Fabie kupi. Nawet naklejke juz wozi pod tylnym prawym reflektorem :polew:

lambo.jpg?imgmax=720[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2007, 02:07 _________________________________________________

nie wiedziałem, że Malik lubi małe dzieci... :tongue4: :tongue4: ;):decayed::polew:

Lubie, nawet bardzo, ale się długo gotują :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe dobra chłopaki..widzę że schowek dobrze chłodzi krówki bo humory dopisują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moze ktos sie orientuje czy mozna odzyskac kontakty z telefonu bo zapomnialem ze ich nie skopiowalem i przywrocilem ustawienia fabryczne i skasowalem pare bardzo waznych numerow

Zadzwon do tych kolesi http://www.recovery.pl/kontakt_polska.php i zapytaj czy moga podjac sie takie operacji. W koncu w telefonie jest zwykly Flash. Ostatnio odzyskiwalem u nich dane z rozbitego dysku i widzialem ze technik kombinowal tez cos z telefonami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malik padłem :polew: oniak no co jak co ale skoda na zderzaku :polew:

Adam zapraszam na pawełki dzisiaj do mnie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trixenon - NIE (musiałbym se najpierw bixenon założyć :D)

DVD - NIE (J pozwoliłaby mi tylko M jak miłość oglądać-i to archiwalne odcinki :polew:)

Zimny schowek powiadacie?

Dawać mi tu tych rezaczy z narzędziami!!! Dziewczynki. Na najbliższym spocie obgadujemy sprawę, wyznaczamy cenę i umawiamy termin rezania. Howgh

Kurde! Będę mógł sobie serek homogenizowany w autku wozić :drool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba sprawdzic w etce czy u was jest jak to zamontowac ewentulanie wyjac schowek na spocie i sprawdzic recznie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba sprawdzic w etce czy u was jest jak to zamontowac ewentulanie wyjac schowek na spocie i sprawdzic recznie :decayed:

Zapraszamy Kolegę SebMis'a, który z pewnością też będzie zainteresowany :naughty:

HEHEHEHE. Podpisy coraz ciekawsze. CZekam tylko aż T-Żółw wpisze sobie: "Bujany fotel exclusive Team" :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O masz Malik sie dorwał do Paita :D

Wiciu ale to trzeba mieć klime hyhyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weżmiemy od Ciebie :D[br]Dopisany: 21 Czerwiec 2007, 10:28:33_________________________________________________Przecież masz dwustrefową - chyba nie będziesz sępił :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiciu jest problem sprawdzalem w etce ale nie moge znalesc twojego modelu auta tam nie ma corolki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo fajne zabawkowe autka to nie w etce :decayed:

W etce tylko twarde sku*wysyny i paździochy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEHEHEHE. Podpisy coraz ciekawsze. CZekam tylko aż T-Żółw wpisze sobie: "Bujany fotel exclusive Team" :polew: :polew: :polew:

Pewnie, ja też sobie zrobiłem - dość oryginalny myślę :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukaszr-natchnąłeś mnie.

Żuczki-to wysilić wyobraźnię, robimy konkurs na najbardziej oryginalny/porąbany podpis w regionie warszawskim.

Oceniać będziemy wyłącznie wypociny słowne, nie podlegają ocenie foty, emoty itp.

Nagrody? Zwycięstwo dla satysfakcji, a może ktoś ufunduje jakąś nagrodę (czekamy na propozycje).

Oczywiście koleżanki/koledzy z innych regionów też mogą sie przyłączyć-wrośnie wtedy współczynnik świrowania wzrośnie.

Konkurs ma forme raczej luźną, więc nie należy liczyć na cotygodniowe komentarze, terminy rozpoczęcia/zakończenia i tym podobne pierdoły.

Do dzieła!!! :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty nie dyskutuj :naughty:, tylko się kreatywnością wykaż, bo narazie to Twój podpis oceniam na ... pozycję 4 od prawej w najniższym rzędzie płaskorzeźby :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...