Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

MASZ RACJE ONO, przyjacielu, lepiej niech nie pije, nie chcemy tego :foch::polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brynia: Ten automat troche zle pokazuje trase. Z Grojeckiej skrecaj w Bitwy Warszawskiej i prosto Prymasa Tysiaclecia (zamiast z Grojeckiej w Wawelska, pozniej aleje i dopiero na prymasa) na Wislostrade. Beda znaki na Gdansk...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas

spetsnaz

Jutro o 8 przy Maku, right?

Tak jest :notworthy:

ja również się melduję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Plonsku chce do nas dolaczyc Gugas, wiec albo go zabierzemy po drodze, albo poprostu poczekamy chwile...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Plonsku chce do nas dolaczyc Gugas, wiec albo go zabierzemy po drodze, albo poprostu poczekamy chwile...

Luz, ja będę jechał z Serocka, nie wiem w takim wypadku czy mam się pakować na W-wę o 8 rano :disgust: czy poczekać na Was przed Nowym Dworem :mysli:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

druga opcja będzie lepsza, przed 8 rano modlińska i wszystko do grota stoi :confused4:

Własnie tego się obawiam, lepiej będzie jak ja poczekam na Lukasa i Flyera w N.D. niż oni na mnie przy Mac`u
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spetsnaz: To umowmy sie w takim razie moze w Plonsku na BP/KFC, przy samej E7 - znajdziesz bez problemu... Bo od zjazdu na Nowy Dwor to 10-15 min jazdy do Plonska. Ale przy ND tez moze byc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spetsnaz: To umowmy sie w takim razie moze w Plonsku na BP/KFC, przy samej E7 - znajdziesz bez problemu... Bo od zjazdu na Nowy Dwor to 10-15 min jazdy do Plonska. Ale przy ND tez moze byc :)

Ja będę czekał na Was przy wlocie na E7 z Nowego Dworu, Lukas ma CB więc nie powinno być problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas ma CB więc nie powinno być problemu

tak mam takze jakos sie zgadamy tylko odrazu mowie ze poczekac to ja moge 15 minut :tongue4: pozniej ustawiam tempomat i ogien :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja docieram na 12 pod maka niebieską strzałą... mam nadzieję że się wyrobię... jeszcze dzisiaj w Polskę lecę ale w nocy muszę wrócić ..jak się nie uda to najwyżej nie będę spał :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 23 Sierpień 2007, 10:47 _________________________________________________

Lukas ma CB więc nie powinno być problemu

tak mam takze jakos sie zgadamy tylko odrazu mowie ze poczekac to ja moge 15 minut :tongue4: pozniej ustawiam tempomat i ogien :evil:

Rasowy dzik :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas ma CB więc nie powinno być problemu

tak mam takze jakos sie zgadamy tylko odrazu mowie ze poczekac to ja moge 15 minut :tongue4: pozniej ustawiam tempomat i ogien :evil:

Za Wisla juz bedzie ogien, do Wisly mamy &#$@*#&* asfalt, ale do 170 mozna leciec :D

ps. Przy ND nie ma gdzie czekac/zatrzymac sie, wiec spetsnaz bedzie dolaczal w locie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukas ma CB więc nie powinno być problemu

tak mam takze jakos sie zgadamy tylko odrazu mowie ze poczekac to ja moge 15 minut :tongue4: pozniej ustawiam tempomat i ogien :evil:

Za Wisla juz bedzie ogien, do Wisly mamy &#$@*#&* asfalt, ale do 170 mozna leciec :D

ps. Przy ND nie ma gdzie czekac/zatrzymac sie, wiec spetsnaz bedzie dolaczal w locie :tongue4:

Ja już raz robiłem ogien jak wracałem z naszego niedzielnego spotkania na lodach ... i kosztowało mnie to 500 PLN i 10 pkt więc życze powodzenia a to jest trasa na której jest dużo pomiarów i ostatnio nawet są modne w TVN TURBO-PIRAT :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiec spetsnaz bedzie dolaczal w locie

aby mi tylko na dachu nie wyladowal :D

ale do 170 mozna leciec

no co ty tyle to moja nie poleci :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...