Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

ciesz sie ze ci eSsssee zostawilismy :tongue4:

a na poważnie co sie stalo ?

Lepiej go dzisiaj nie denerwować.

Na szczęście eSy nie ruszyli.

Ale Norbiasty za te czujniki to powinien

:bicz3: :bicz: :bicz3: :bicz: :bicz3: :bicz: :bicz3: :bicz: :bicz3: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NOrbi !!! co się stało mów Kogutowi szybko !! gdzie co i jak ... kogo trzeba :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyreperowali mi szybke prawą przednią, dźwignęli monitor navi, ale CB i pilota zostawili, ale szybko wystawili spowrotem, taże mogie odzyskać :decayed:http://www.allegro.pl/item242323948_monitor_vdo_do_systemow_nawigacyjnych_i_dvd.html[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2007, 19:19 _________________________________________________Co do alarmu to jest i ten ori i ten dokładany. Do tego dokładanego nie zastosowałem czujników ruchu(leżą w domu :decayed:), bo , ponieważ , dlatego że gryzą sie z czujnikami ori , tych w słupkach. Przerabiany temat w 2.5TDI. wył jak chu... co chwila. Aaaaa i ten ori wył, a jakże, ale chiba każdy wie jak ori daje po uszach, przynajmniej w B5 i B6, bo B7 może się już poprawili. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To twoje navi ?? :shocked: po czym poznajesz ? To dawaj policję i jazda - mam znajomą w kryminalnym w stołecznej, jak coś to pisz lub dzwon i będziemy działali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartuje, nie wiem słońce, poprostu podejrzane,że gość nie przyznaje się skąd jest (Polska) i godzina wystawienia na aukcje taka dość nietypowa (noc, zara po włamie :kox:)[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2007, 21:29 _________________________________________________Tak BTW, czy mojego szterołapa to widać, bo ja mam pusty obrazek :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi to Ty kupiles ten monitorek na aukcji? :)

Neeee[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2007, 21:35 _________________________________________________

czy mojego szterołapa to widać, bo ja mam pusty obrazek

szterolap jest obecny :naughty:

Graciasssss. Przez chwile Ciebie nie było widać, cały czas coś chyba gmerają w tym forumnie :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...