Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

UWAGA!!!

Tede grasuje po Wawie i wyłapuje paździochy :polew: :polew: f*ck muszę thalię zbunkrować :polew: :polew: :polew: myślę że służbowych nie ruszą .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Przygladalem sie im i nie wygladaly jakby nadawaly sie na emeryture, ale za to ze robia za swiece dymne to je trzeba :bicz3: BTW. generalnie super ze S4 wypadla lepiej :thumbup:, bo to najlepsze "S" jakie wyszlo(chodzi oczywiscie o TO 2.7BT). Cala pozniejsza reszta "S" to juz nie to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygladalem sie im i nie wygladaly jakby nadawaly sie na emeryture, ale za to ze robia za swiece dymne to je trzeba :bicz3: BTW. generalnie super ze S4 wypadla lepiej :thumbup:, bo to najlepsze "S" jakie wyszlo(chodzi oczywiscie o TO 2.7BT). Cala pozniejsza reszta "S" to juz nie to...

Powiem Ci tak, jeździłem w poniedziałek S4 B6 4.2 rzecz jasna i naprawde blado wypada przy B5 jeżeli chodzi o osiągi, ale środek malina!!! B5 i to jeszcze przed liftem tak jak moja to żenuła :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygladalem sie im i nie wygladaly jakby nadawaly sie na emeryture, ale za to ze robia za swiece dymne to je trzeba :bicz3: BTW. generalnie super ze S4 wypadla lepiej :thumbup:, bo to najlepsze "S" jakie wyszlo(chodzi oczywiscie o TO 2.7BT). Cala pozniejsza reszta "S" to juz nie to...

Powiem Ci tak, jeździłem w poniedziałek S4 B6 4.2 rzecz jasna i naprawde blado wypada przy B5 jeżeli chodzi o osiągi, ale środek malina!!! B5 i to jeszcze przed liftem tak jak moja to żenuła :thumbdown:

B6 ma rzeczywisce ladny srodek, ale :audi: dla S'y moglo rozwinac sie w BT zamiast isc na latwizne i pakowac 4.2. Dlatego wyzej cenie wlasciwosci S4 w B5 niz S4 B6 czy B7. Natomiast S4 w budach B6, B7..hmmm, mozna zastanawiac sie nad swap'em motorka od RS6(w koncu ten sam 4.2). To bylby :kox: dopiero buda+4.2T:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mister Ono tak czy inaczej dzieki za super killa i super, że są tak za***iście pojebani ludzie jak Wy. Poź to też do Ciebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednakże Malik Oniak Żarówki ma :oklaski:, więc nie czekaj i zakładaj.

Pierwszą partie zamówiłem tylko dla oniaka i adaśka. Chciałem zobaczyć czy to przypadkiem nie będzie jakiś niewypał. Okazało się, że jest OK, więc druga partia jest już dla mnie i Lukasa. Na razie idzie z Kanady. Jak dojdzie będziemy montować :)

BTW: A tak świecą 8000k za dnia. Moim zdaniem za***iście.

IMG_3561.jpg?imgmax=720

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie killuje kazdego nie wychodzac z domu :P

Jak rameczki montowałem to wskazówe przekręciłem na chwile na 260km/h to był 1 i ostatni raz w tych budzikach :polew:

od 180km/h w górę miałem pajęczyny i uschnięte muchy na cyferblacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludki a spocik we wtorek to gdzie ? W promenadzie chyba już ostro pizga :P

Imola :decayed:

Na gokarty :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam zamówione bicie u Kaśki :tongue4: Za pomoca pewnie jakis fikuśnych przyrządów :) Nie wiem co ona tam wymyśli :polew:

Zamówione??!! :shocked: To miała byc kara, a nie nagroda, na przyjemności to trzeba sobie zasłużyć. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...