Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Motor!

Tam na trasie jest od groma foto radarów, więc uważaj

Spox :th: raz w miesiącu minimum lece przez tę fotolandie. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak spot ? :hi:

Spot OK. 20 aut, ja już w domku, bo nóżeczki przemarzły,brrrr :decayed: A co z Tobą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak spot ? :hi:

Dzisiaj 19 autek. :thumbup:

20 było :evil: Jak liczyłaś???

Mogło mi sie cos pomerdać, ale naliczyłam 19ście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak spot ?

Adam dzownilem do Ciebie zeby mi to bylo ostatni raz :przebiegly:

autek raz 19 raz 20 no i plus jedna MAZDA :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak spot ?

Adam dzownilem do Ciebie zeby mi to bylo ostatni raz :przebiegly:

autek raz 19 raz 20 no i plus jedna MAZDA :polew:

jak dzwoniłeś jak nie mam ani jednego numeru nieodebranego...

Ps.Norbi...doszły mnie słuchy że prawie baty dostajesz od 1 barowego potwora ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak spot ?

Adam dzownilem do Ciebie zeby mi to bylo ostatni raz :przebiegly:

autek raz 19 raz 20 no i plus jedna MAZDA :polew:

jak dzwoniłeś jak nie mam ani jednego numeru nieodebranego...

Ps.Norbi...doszły mnie słuchy że prawie baty dostajesz od 1 barowego potwora ? :)

No no Poziowóz daje rade naprawde i lada chwila polegnę ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastepnym razem obiecuje przyjechac czystym autem. :decayed

Teraz miałeś przyjechać czystym :D[br]Dopisany: Styczeń 29, 2008, 11:27:24 _________________________________________________Czy to auto jednego z naszych kolegów ? :D

p2501081338em3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie to auto służbowe naszego Wicia fakt ze troszke ciasne ale firma idzie na ilosc a nie na jakośc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widocznie to auto służbowe naszego Wicia fakt ze troszke ciasne ale firma idzie na ilosc a nie na jakośc :D

i zajmuje tylko połowe miejsca parkingowego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spot był super :thumbup:

a teraz wyznanie osobiste...

Od kiedy pamiętam Adamoo zazdrościł mi wszystkiego. Zazdrościł mi urody, intelektu, manier, kultury osobistej a przede wszystkim podejścia do kobiet i samych kobiet właśnie w moim towarzystwie.Zazdrościł również szybszej fury... Przez te wszystkie lata zdradzałem mu i wciąż to robie, tajniki sztuki podrywania dziewczyn jak i sztuki tuningu auta. Przyznaję, że idzie mu coraz lepiej (w tej drugiej materii :evil: )

Jest za to jedna, jedyna rzecz, której ja zazdrościłem Adasiowi od momentu gdy kupił swojego czarnego strucla. Były do dwie czerwone diody, znajdujące się przy panelu podsufitkowym, które oświetlają konsolę środkową, navi, lewarek zmiany biegów. Tej jednej rzeczy, możnaby nazwać to gadzetem zazdrościłem ja, Poziek, Adasiowi.

I tak w końcu mogę zaprezentować Wam, moi mili, mój ostatni mod. Jest to modyfikacja z której cieszę się jak dziecko od 5 dni. Jest to modyfikacja, która przyniosła mi więcej radości niż wszystkie razem wzięte z mojego opisu. Jest to modyfikacja dzieki której mogę powiedzieć, że w pełni spełniła moje oczekiwania i nadzieje.

Oto fotki:

Diody w trakcie świecenia :decayed:

DSCN3526.jpg

czerwono :>

DSCN3524.jpg

z lampą błyskową :)

DSCN3523.jpg

i do zestawiku jeszcze zegareczki na biurko

DSCN3527.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziu :notworthy: pikna robota ale jak to juz kiedys była mowa tak to jest jak sie kupuje niedoinwestowane auta i trzeba pozniej siedziec i tjuningowac ale nie wszystko piknie wychodzi np. listwy karbonowe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poziek miałeś już nie pić i nic nie palić. :gwizdanie:

A co do listew karbonowych, to może pomogłbys mi zamówić bo podobno dobrze Ci to wychodzi. :polew:

Poziek wczoraj był nawet trzeźwy ... wyjątkowo :D

Co do listew to na bank będziesz zadowolona jak poziek je zamówi ... on to ma dar dobierania takich listew :polew:

P.S. Poziek misiaczku, takie diody to ja miałem od zawsze w moim też czarnym struclu :tongue4::wink4:

Mam w nim jeszcze wiele rzeczy, których mi zazdrościsz, ale pewnie się nie przyznasz (nie wspomnę już o zazdrości: cytuję: "...urody, intelektu, manier, kultury osobistej a przede wszystkim podejścia do kobiet i samych kobiet właśnie w moim towarzystwie...") :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy pamiętam Adamoo zazdrościł mi wszystkiego. Zazdrościł mi urody, intelektu, manier, kultury osobistej a przede wszystkim podejścia do kobiet i samych kobiet właśnie w moim towarzystwie.Zazdrościł również szybszej fury... Przez te wszystkie lata zdradzałem mu i wciąż to robie, tajniki sztuki podrywania dziewczyn jak i sztuki tuningu auta. Przyznaję, że idzie mu coraz lepiej (w tej drugiej materii :evil: )

Jest za to jedna, jedyna rzecz, której ja zazdrościłem Adasiowi od momentu gdy kupił swojego czarnego strucla. Były do dwie czerwone diody, znajdujące się przy panelu podsufitkowym, które oświetlają konsolę środkową, navi, lewarek zmiany biegów. Tej jednej rzeczy, możnaby nazwać to gadzetem zazdrościłem ja, Poziek, Adasiowi.

I tak w końcu mogę zaprezentować Wam, moi mili, mój ostatni mod. Jest to modyfikacja z której cieszę się jak dziecko od 5 dni. Jest to modyfikacja, która przyniosła mi więcej radości niż wszystkie razem wzięte z mojego opisu. Jest to modyfikacja dzieki której mogę powiedzieć, że w pełni spełniła moje oczekiwania i nadzieje.

:polew: :polew: :polew: :th:[br]Dopisany: 30 Styczeń 2008, 08:30 _________________________________________________

Widocznie to auto służbowe naszego Wicia fakt ze troszke ciasne ale firma idzie na ilosc a nie na jakośc :D

karwa a ja rojebaszczyłem służbową Astre w Krynicy .. przód, tył i bok :D na szczeście OOOO ocalało :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...