Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, skoro mam taki przywilej to ja też zamawiam jazdę próbną. A co. :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ps. Myślę, że większość z Was lubi piłkę nożną, zresztą sprawa tyczy się dumy Polaków. Więc...

Zróbmy kawal Wlochom

To super pomysl i zajmie Wam, nie wiecej jak 11 sekund!

Na wloskiej stronie prestizowej gazety LaGazzetta dello Sport jest ankieta, którego kraju Wlosi boja sie najbardziejna Euro 2008.20 tego rano Polska miala 0,9 % i byla na koncu!

Glosujmy na Polske, niech sie Wlosi zdziwia (wystarczy zaznaczyc Poloniai wcisnac Risultati)

http://www.gazzetta.it/appsSondaggi/pages/gazzetta/d_1504.jsp

Przeslijcie to dalej do wszystkich swoich znajomych przez gg, skypa, maila czy jak tak wam wygodniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę kolejnych chętnych o wpisywanie się. Przewidujemy jazdę z pasażerem... :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę kolejnych chętnych o wpisywanie się. Przewidujemy jazdę z pasażerem... :naughty: :naughty: :naughty:

Również chętni na bagażnik i jazdę na dachu niech się zgłaszają :decayed:

Poź! Wywalże mi tego wujka - toż to pedofilią śmierdzi na kilometr :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze ktoś głosik dorzuci, obiecuje pożądnie strzelić z 5 tys :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W uapalniu sprzęgła to chyba ja na Klubie jestem Mistrzem :D Adaś z Poziem mogą potwierdzić

To chyba nie widziałaś jak upaliłem sprzęgło w Zakopcu - tylko oniak wie, bo nie dość, że usłyszał to jeszcze poczuł :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki wierz mi....nie spotkałem nikogo w moim życiu kto tak uapalałby sprzęgła jak Bryniax, nikogo... :bicz2::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki wierz mi....nie spotkałem nikogo w moim życiu kto tak uapalałby sprzęgła jak Bryniax, nikogo... :bicz2::polew:

Skoro tak mówisz to coś w tym jest :wink4:

Zresztą co ona mogła upalać w tym swoim srebrnym paździochu :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaku,

Patrz no ... starsza Mamusia się znalazła ... raptem o 34 dni :tongue4:

co ty możesz wiedzieć o prawdziwych autach z prawdziwymi silnikami (1.8 T) i prawdziwymi napędami (Q)

Jak zmienisz ,,popierdułkę" na prawdziwe OOOO to pogadamy :polew:

Ta popierdułka wciągnęła by nosem Twój samochód jednym pociągnięciem, a właściciel dorwałby się do skóry właścicielki i ... :naughty::polew:

Ja mam specyficzny sposób upalania sprzęgła

Chyba w popielniczce w środku :polew:

Poź w aucie nie pale :tongue4:, wiesz dobrze o tym

I tu należy się Tobie pochwała :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekipa, uważajcie na nowe nieoznakowane samochody KSP z wideo-rejestratorami. Nastąpiła wymiana części aut pomiędzy komendami. Radiowozy, które mieliśmy okazję często oglądać w okolicy latają teraz na Śląsku, na naszych rejonach pojawiły się nowe Passaty B6, uzbrojone w skuteczniejsze typy kamer. Tłuką już pomiary nie tylko jadąc za "ofiarą", ale posiadają również rejestratory wsteczne. :confused4: Dziś niestety nadziałem się na nich na obwodnicy Radzymina jak dzieciak. Udało im się zrobić pomiar zaraz po tym jak tylko ich wyprzedziłem. Na replay`u zauważyłem, że już nie muszą zrównywać prędkości, zmienili tylko pas i bach!! Nie zajęło im to nawet sekundy :shocked: Słyszałem o nich na CB, ale uważałem, że nawet wyprzedzając ich, będę miał chwilę na reakcję.. myliłem się..

"Przekroczenie prędkości o 65 km/h

175/110 art. 97 KW art. 20 PRD"

Strzelili wykroczenie na 3 ograniczeniach prędkości, na których aktualnie można sumować punkty karne :confused4: (zawsze myślałem, że jeżeli jest znak z ograniczeniem, następnie w niewielkiej odległości po nim drugi, to punkty i mandat (max. 10 pkt, przy przekroczeniu jedynie prędkości) można dostać tylko za jedno z nich.. Szybko się przekonałem, że wcale tak nie jest)

Jak usłyszałem, 20 punktów i tysiaka plnów... opadły mi cycki.. ;(

Po dłuższym czasie metodą "na litość" udało się zejść do 10 punktów i pięciu paczek.

Wkurw na maxa.. :wallbash: Passat B6 numer rej. WPR 98GP, kolor ciężko określić, było ciemno..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to łądny ..uj . :disgust:

Trza uważać i tyle .. trza bedzie hamować sandała i zacząć wozić CB po Warszawce :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na siekierkowskiej widziałem srebrnego passata na nr WK... (dalej nie pamiętam :wallbash: )

całe szczęście że jeden jechał szybciej ode mnie bo by się to dla mnie kiepsko skończyło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trza przesiąść się na maluchy..a fury zostawiać na zloty gdzie mamy eskorte policji :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trza przesiąść się na maluchy..a fury zostawiać na zloty gdzie mamy eskorte policji :kox:

Adaś, Twój to prawie jak maluch ... tzn wygląd zdecydowanie lepszy, klasa auta też, ale to przyspieszenie ... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , potrzebuje zalicytować coś na Ebayu DE . Pomoże mi ktos "coś" kupić bo ja nieczaje niemieckiego :rant:

[br]Dopisany: Luty 02, 2008, 07:02:27 _________________________________________________Znalazlem dekory od s4 B6 - te ze szczotkowanego alu .. http://cgi.ebay.de/Orig-Audi-A4-S4-RS4-8E-B6-B7-Innen-Metall-Dekor-Set_W0QQitemZ350020917800QQihZ022QQcategoryZ99372QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

może ktoś sie połasi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , potrzebuje zalicytować coś na Ebayu DE . Pomoże mi ktos "coś" kupić bo ja nieczaje niemieckiego :rant:

[br]Dopisany: Luty 02, 2008, 07:02:27 _________________________________________________Znalazlem dekory od s4 B6 - te ze szczotkowanego alu .. http://cgi.ebay.de/Orig-Audi-A4-S4-RS4-8E-B6-B7-Innen-Metall-Dekor-Set_W0QQitemZ350020917800QQihZ022QQcategoryZ99372QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

może ktoś sie połasi :wink4:

cena się zmieni jeszcze z pięćset razy..strzelam że dojdzie to 230Ojro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , potrzebuje zalicytować coś na Ebayu DE . Pomoże mi ktos "coś" kupić bo ja nieczaje niemieckiego :rant:

[br]Dopisany: Luty 02, 2008, 07:02:27 _________________________________________________Znalazlem dekory od s4 B6 - te ze szczotkowanego alu .. http://cgi.ebay.de/Orig-Audi-A4-S4-RS4-8E-B6-B7-Innen-Metall-Dekor-Set_W0QQitemZ350020917800QQihZ022QQcategoryZ99372QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

może ktoś sie połasi :wink4:

cena się zmieni jeszcze z pięćset razy..strzelam że dojdzie to 230Ojro :)

niekoniecznie, brakuje dwóch elementów (popielniczki), ale za cały komplet fatkycznie biorą 220-230 EUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...