Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

a czy one takie same są do sedana jak do avanta/?

a jaki koszt jak byś mógł zdradzić?!

Ok. To dwa pytanka:

1) Czy te od S4 pasują też P&P do drzwi zwykłego B6?

2) Zamówiłem o takich symbolach:

8EO-853-969-A-7DL – Cover

8EO-853-970-A-7DL – Cover

8EO-853-959-A-7DL – Cover

8EO-853-960-A-7DL – Cover

Opisane były jako S4, ale teraz już sam nie wiem :confused4: Jaki symbol mają S4/S-line?

Pozdro

Tak, komplet ok 1240 pln w ASO z 7% rabatu.

a ile osób jest chętnych na cały komplet :) może zakup zbiorowy :gwizdanie:

Wszystko zależy czy uda się coś jeszcze wytargować... :mysli: Jakby coś, to jestem wstępnie zainteresowany.

Ja już kupiłem - jutro montaż, a potem prezentacja niuńki :> :> :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech mi ktoś Panowie (Flyer, Cuber, Młody i wszyscy jeżdżący z pakietem S4) powie jedną rzecz. Zmieniając zderzak przedni z seryjnego na S4, co idzie dodatkowo innego???

1. Zderzak S4 zamiast nakładki i dokładki - wiadomo :naughty:

2. Inna kratka środkowa + boczne

3. Inne maskownice spryskiwaczy

4. Inne halogeny

Czy inna jest sama instalacja spryskiwaczy, czy zostają seryjne ??? :mysli:

Jak jest z ori belką - czy zderzak S4 pasuje bez problemu na nią ???

Co ewentualnie trzeba jeszcze dokupić ( jakieś ślizgi, zatrzaski,etc) ???

Pytam, bo mam okazję kupić skorupę S4 + kratka środkowa w dobrej cenie i nie wiem, jakie będą całkowite koszta.

Z góry dzięki i pozdro[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 07:47_________________________________________________F..k S4 bumper - zakładamy S-Line :>, więc sprawa nieaktualna.

Zna ktoś może cenę zestawu S-Line na przód z ASO: dokładka zderzaka, kratki oraz grill środkowy

Wąski - a może Ty masz jakąś dobrą ofertę, bo nie wiem, czy kupować cały z nakładką, czy rezać serię... :mysli:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 22:09_________________________________________________A jeszcze mam pytanko - ktoś już na forum zakładał spoilerek na klapę a'la S4/S-Line, tylko nie pamiętam kto.

Czy ktoś miał do czynienia z czymś takim ?? I czym to ustrojstwo różni się od ori spoilera??

http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=719917937 hmmmm :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spojler zderzaka przedniego S-Line 8E0 807 110 B GRU - 557zł

Grill środkowy spojlera 8E0 807 647 D 01C - 464zł

Kratka lewa (zaślepiona w połowie) 8E0 807 682 D 01C - 93zł

Kratka prawa (cała dziurkowana) 8E0 807 681 C 01C - 98zł

RAZEM: 1212zł (w marcu przed podwyżkami ze zniżką 10% płaciłem 800zł)

Jeśli nie chcesz bawić się w ciachanie ori nakładki zderzaka (http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=122430) i mocowanie jej m.in. "trytytkami", wypadałoby kupić jeszcze nakładkę pasującą do spojlera S-Line (wariant ze spryskami bez PDC to 8E0 807 103 BB GRU) - niestety koszt masakra = 1992zł. Do tego wszystkiego dolicz sobie jeszcze koszty malowania. Jeśli uda Ci się przekabacić lakiernika, że spojler i nakładka to jedna część, licz 300zł. Tak naprawdę proponuję Ci abyś poczekał aż coś ciekawego pojawi się na allegro - zwykle za cały w/w komplecik wołają 1200zł, spokojnie utargujesz na 1k :good:

Jeśli chodzi o spojlerek na klapę bagażnika 8E9 827 933 C GRU (1508zł :wallbash:) - przykleja się go na nasz ori spojler (najlepiej sprawdzi się klej do szyb). Jednak nie jest to ori część do B6 tylko dla S-Line/S4 w B7 - ponoć nie ma szans aby była spasowana idealnie (dotyczy to przede wszystkim elementu, który nachodzi na światło stopu). Jednak np. boberek i wrclaguna wyrezali to u siebie. Chętnie obejrzałbym to dokładniej :)

W B6 pod S-Line była inna klapa - seryjnie mamy 8E9 827 023 B a dla S-Line była 8E9 827 023 F (cena w ASO 2356zł - to bardzo rzadki towar, wątpię aby dało radę go dorwać poza serwisem - no chyba, że trafi się jakiś rozbity S-Line, pod warunkiem, że nie walony w d*pę :decayed:). No i teraz nie wiem czy ta klapa z końcówką F miała już wbudowaną lotkę czy też do niej pasuje spojler od B7... Pewnie dowiem się jak zamówię klapę :kox:

Jedyna znana mi osoba z ori klapą/lotką S-Line w B6 to PIXI.

Jeśli chodzi o link do aukcji który podałeś - zadzwoń do kolesia i poproś o podanie nr części - jeśli okaże się że to ori - sam zamówię :D (oglądałem zdjęcia i to chyba podróba...)

Uff ale mi esej wyszedł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy zauwarzyliście że tu same avanty się kręcą nikt sedana nie upiększa :mysli: :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo do kąbi latwiej o czesci :naughty:

chyba jedynie o zderzak chociaz nie dokońca tak jest bo jak Ja szukałem swojego czasu to same zderzaki tylnie do sedana były :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do "KĄBI" Panowie to łatwiej, ale chyba o zderzak przedni - hehehe :polew::naughty:

Bart-S - spoilerek na klapę, to na bank nie ori - zobacz na asortyment sprzedającego, ale wygląda nie brzydko :>

Apropo - wczoraj kupiłem sobie listwy boczn od S-Line za 450pln - chyba dobra cena, jak na standardy allegro nie??

Czekam jeszcze na komplet alu dekorów (listwy+popielniczki+oslona) do środka - cena ma być u jednego 600pln, a drugi ma za 800pln - obczai się.

Do tego gość, od którego kupiłem listwy ma ponoć całą klapę, włącznie z daszkiem do B6 S-Line - też się obczai sytuację, bo nie mógł znaleźć :naughty:

O ceny pytam, bo ma dokładkę S-Line za 250pln i nie wiem, czy opłaca się dokupować kratki - 3 szt. + rezanie + malowanie, jak całe kompletne zderzaki z nakładką są po 1000pln.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 250 zl dokładka s line to bardzo dobra cena , dokupisz krakti i gril za ok 450 wszystko + 250 zl dokladka wychodzi 700 zl [br]Dopisany: 22 Sierpień 2009, 12:04_________________________________________________

a czy zauwarzyliście że tu same avanty się kręcą nikt sedana nie upiększa :mysli: :mysli:

ja upiększałem swojego sedana :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie dzisiaj dotarła lotka na tył 8E9 827 933 C :kox: (dziękuję wrclaguna :good:) prawdopodobnie w poniedziałek trafi do lakiernika i jeszcze w tym tygodniu będzie wklejka... :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do mnie dzisiaj dotarła lotka na tył 8E9 827 933 C :kox: (dziękuję wrclaguna :good:) prawdopodobnie w poniedziałek trafi do lakiernika i jeszcze w tym tygodniu będzie wklejka... :naughty:

ile zapłaciłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

500PLN. Już traciłem nadzieję, że kiedyś trafię ten spoiler na Allegro, więc jak tylko się pojawił to nie wybrzydzałem za bardzo... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadza się, ale wisiała Grześkowi ta lotka kilka dni na allegro zanim scrat ją dorwał - sknerusy czekały aż pojawi się coś innego za 100 zyli :decayed:

Mariusz - tematem klapy do B6 jestem zainteresowany. Chciałbym rozkminić ten temat :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwonię Bartek i dam Ci znać :good: gdyby rzeczywiście cena taka jak mi mówił i stan super, to warto się zainteresować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś potrzebuje - znalazłem dziś na allegro kilka rzeczy:

Kompletny zderzak przód S-Line, wariant pod spryski bez PDC (brakuje kratki po stronie kierowcy) - cena 1000zł

http://moto.allegro.pl/item714505587_audi_a4_s_line_8e0_01_04zderzak_przedni_oryginalny.html

Czarna podsufitka do Avanta - 800zł

http://moto.allegro.pl/item716238732_audi_a4_podsufitka_kombi_2006_s_line_czarna_komple.html

Listwy progowe - 450zł

http://moto.allegro.pl/item711154829_audi_a4_8e_01_07_listwy_na_progi_s_line_zobacz.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zderzak sam się czaję, bo stoi już parę ładnych dni, a może być okazja do założenia PDC chociaż :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletny zderzak przód S-Line, wariant pod spryski bez PDC (brakuje kratki po stronie kierowcy) - cena 1000zł

http://moto.allegro.pl/item714505587_audi_a4_s_line_8e0_01_04zderzak_przedni_oryginalny.html

Gadałem z kolesiem wysłał mi fotki nakładka jest ukrychnieta troche w spodniej tylnej czesci na zdjeciu nie widać.

JAk ktoś chce niech napisze do kolesia o dokładne fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...