Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.9 TDI AFN] Audi A4 by Murdzi *** 200 000km za nami! STR. 8 ***


Murdzi

Rekomendowane odpowiedzi

Jak znam mrogala to pewno bedzie flok :kox:

lalacantara :good: ciesze sie ze dojszlo cale :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B4 piękna moja tak samo wyglądała po zakupie nawet chyba ten sam lakier LY3H ? tylko halogenów nie miałem ori :wallbash:

Teraz na zewnątrz wygląda trochę inaczej 299018865bab5212m.jpg

Ale dość o b4. Pięknie wyrezałeś tą konsolę :notworthy: Tak się zastanawiam czy nie dało by się gdzieś indziej wywalić tej krateczki od klimy a w jej miejsce może pod navi weszło by jeszcze dvd 1/2 din

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B4 piękna moja tak samo wyglądała po zakupie nawet chyba ten sam lakier LY3H ? tylko halogenów nie miałem ori :wallbash:

Teraz na zewnątrz wygląda trochę inaczej 299018865bab5212m.jpg

Ale dość o b4. Pięknie wyrezałeś tą konsolę :notworthy: Tak się zastanawiam czy nie dało by się gdzieś indziej wywalić tej krateczki od klimy a w jej miejsce może pod navi weszło by jeszcze dvd 1/2 din

dzieki dzieki :polew:

przy radiu typu rns czy navi oemowym nie podejdzie przy jakims innym 2 din moze by zmiescil :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak Panowie - gratki za konsole dla mrogala, wygląda to na serio profi i za***iście ;)

Co do DVD pod radiem, wole chyba jednak schować je do schowka, żeby mniej się rzucało w oczy, a sama konsola prezentowała się bardziej elegancko.

Kolor B4 to LY3H, zgadza sie, laserrot bodajże. 80 kupiona ze względów... no, powiedzmy, że rodzinnych. Musiałem kupić drugie auto dla siebie i wybór padł na sprawdzony model ;) Kolor wziąłem jaki się trafił, auto jest w super stanie jak dla mnie, trochę poprawek, trochę rezanka i będzie miodzio :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, żebyś wiedział, że to choroba... Tak wyglądała moja poprzednia B4 w środku, a przyznam szczerze, że krucho było wtedy z kasą na modzenie... Teraz trochę lepiej stoję :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, dawno nic nie dodawałem, bo i na zajmowanie się A4 nie miałem zbytnio czasu, cały czas coś dłubałem przy B4. Ostatni weekend spędziłem jednak pracowicie i postanowiłem wrzucić w końcu swój "życiowy" mod. Zawsze chciałem mieć Navi Plus na pokładzie, co prawda ta akurat z navi ma tylko nazwę, bo niestety GPS nie podpięty, ale w sumie głównie chodziło mi o efekt wizualny, a ten cieszy oko. Wiadomo, jeszcze konsola nie jest profesjonalnie dopasowana, po prawdzie dopiero w poniedziałek udało mi się uruchomić sprzęt tak, by grał. Dlatego też na ewentualne niedociągnięcia przymknijcie oko, mam nadzieję, że po niedzieli wszystko będzie już ładnie ogarnięte.

Prawdopodobnie mam jedynego przedlifta na forum z RNS-D, co mnie baaaardzo cieszy :jerk:

Aha, od razu zaznaczam, że climatronic całkiem przyjemnie się obsługuje gdy dźwignia jest w pozycji D, na P jest trochę gimnastyki palcami, ale też do ogarnięcia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow :shock3: niezla robota :thumbup1: moze mi sie wydaje ale juz na forum widzialem kiedys podobna przerobke :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie, dawno nic nie dodawałem, bo i na zajmowanie się A4 nie miałem zbytnio czasu, cały czas coś dłubałem przy B4. Ostatni weekend spędziłem jednak pracowicie i postanowiłem wrzucić w końcu swój "życiowy" mod. Zawsze chciałem mieć Navi Plus na pokładzie, co prawda ta akurat z navi ma tylko nazwę, bo niestety GPS nie podpięty, ale w sumie głównie chodziło mi o efekt wizualny, a ten cieszy oko. Wiadomo, jeszcze konsola nie jest profesjonalnie dopasowana, po prawdzie dopiero w poniedziałek udało mi się uruchomić sprzęt tak, by grał. Dlatego też na ewentualne niedociągnięcia przymknięcie oko, mam nadzieję, że po niedzieli wszystko będzie już ładnie ogarnięte.

Tak to się prezentuje:

http://www3.picturepush.com/photo/a/7904831/800/Audi-A4-Klub-Polska/1.jpg

Prawdopodobnie mam jedynego przedlifta na forum z RNS-D, co mnie baaaardzo cieszy :jerk:

Aha, od razu zaznaczam, że climatronic całkiem przyjemnie się obsługuje gdy dźwignia jest w pozycji D, na P jest trochę gimnastyki palcami, ale też do ogarnięcia :decayed:

pjeeenknie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobną przeróbkę miał właśnie kolega mrogal, od którego pochodzi tunel. Tyle, że u niego siedział Pioneer 2DIN. f16mysliwiec również miał podobnie zrezaną konsolę, z tym, że u niego Concert II bodajże był zamontowany. A z RNS-D jeszcze nie widziałem :naughty:

P.S. Dziękuję mrogal :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi też już są zmienione, wpadły ori 15 z B6, zdjęcia wkrótce. Lamp poliftowych nie wstawię, bo zależy mi na halogenkach, a że wrzuciłem Daytime, to nie bardzo mam gdzie je wrzucić. Chyba, że się ostro z instalacją pobawię. W każdym bądź razie, najbliższe plany to polerka maszyny, wymiana napinacza oraz dołożenie tempomatu.

---------- Post dopisany 16-11-2012 at 01:34 ---------- Poprzedni post napisany 29-03-2012 at 17:18 ----------

Powrót zza światów. Przez 8 miesięcy kompletnie nie uczestniczyłem w życiu forum, bądź co bądź będąc właścicielem 80 B4 spędzałem dużo więcej czasu w Audi 80 Klub Polska. Na dniach jednak moje lasserrot sedan zmieniło właściciela, a więc A4 znowu będzie służyło jako daily car. Ostatnio parę rzeczy w aucie ogarnął mój tata, który 2012 rok "przejeździł" (zrobił może z 40000-5000km). Wpadły zatem nowe tarcze hamulcowe czy całkiem przyzwoite zimówki na ori alusy. Ja zakasuję rękawy i szykuję się na jakieś nowe mody w A4. Na pierwszy ogień chcę wymienić żarówki z przodu i wstawił eleganckie ledy do wnętrza. Bardzo podobał mi się efekt, który uzyskałem w swojej B4, myślę, że tutaj będzie jeszcze lepiej. Ponadto zaczynam rozglądać się za ciemnym drewnem do środka, bo to obecne mimo moich usilnych prób przekonania się do niego niestety kompletnie nie przypadło mi do gustu. Podsumowując - Murdzi powrócił :hi:

---------- Post dopisany 22-11-2012 at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany 16-11-2012 at 14:47 ----------

Kilka dni temu kolega zrobił mi niesamowicie miły prezent przywożąc mi całą deskę rozdzielczą po wystrzale poduszki pasażera, ale za to z podświetlanymi kratkami nawiewów z polifta, europejska wersja, stan praktycznie idealny. I to wszystko praktycznie za darmo ;) Także gorące podziękowania dla Mateusza, a w sobotę rezanko :naughty:

---------- Post dopisany 27-11-2012 at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany 22-11-2012 at 00:06 ----------

Kratki zamontowane :naughty:

---------- Post dopisany 29-11-2012 at 23:01 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2012 at 21:47 ----------

Wiecie może ile może kosztować nowa szyba przednia + jej wymiana? Niestety, oberwałem dzisiaj kamykiem spod kół tira i mam dość duży odprysk + 10cm pajączek w polu widzenia :smutas:

---------- Post dopisany 01-01-2013 at 22:43 ---------- Poprzedni post napisany 29-11-2012 at 23:01 ----------

Panowie, orientuje się ktoś może jaka folia z 3M albo Oracal będzie ładnie się prezentowała na dekorach? Chciałem uzyskać efekt czarnego fortepianu, zatem zależy mi na dużym połysku. Widział ktoś może na żywo folię 3M 1080 czarny połysk? Będę wdzięczny za małą pomoc w wyborze... :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Srednio z tym przodem:thumbdown:

Polifty (czarne :eusathink:) , grill ok , wywalić te halo i będzie git:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie halogeny, to lampki do jazdy dziennej Hella ;) Ori halogeny mam w lampach i przyznam szczerze, że jak mam zmieniać zderzak na polifta + lampy z polifta, to jednak trochę za duże koszty się robią. Wystarczą mi ciemne lampki i ciemny grill, będę chociaż jedyny z takim frontem, bo wszyscy już na soczewkach :decayed:

---------- Post dopisany 05-01-2013 at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany 02-01-2013 at 01:36 ----------

Zrobiony mały serwis: zmieniony filtr paliwa i oleju, sam olej, czujnik temperatury cieczy chłodzącej, tarcze hamulcowe wraz z klockami + reperaturka zacisku tylnego prawego, bo była masakra z tłoczkiem i gumkami. Został do zmiany rozrząd i przednia szyba jeszcze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same halo z polifta zderzak zostaw ten co masz mi sie te dzienne nie widza:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...