Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Black With Red - na X5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:brawo:
Opublikowano

widziałem dziś w pabianicach na żywo, jest genialna ta fura :brawo:

Opublikowano
  • Autor

Panowie trzeba działać dalej. Następnym modem miał być air ale chyba z niego zrezygnuje i wleci 2,7 biturbo.Będzie pierwsza ośka z tym silnikiem na forum.Plany są ale czas pokaże co i jak.Można jeszcze trochę pogrzebać w AEBIE.

Opublikowano
Panowie trzeba działać dalej. Następnym modem miał być air ale chyba z niego zrezygnuje i wleci 2,7 biturbo.Będzie pierwsza ośka z tym silnikiem na forum.Plany są ale czas pokaże co i jak.Można jeszcze trochę pogrzebać w AEBIE.

Bede śledził, a poza forum ktoś już wrzucał BiTa do ośki?

Opublikowano
Panowie trzeba działać dalej. Następnym modem miał być air ale chyba z niego zrezygnuje i wleci 2,7 biturbo.Będzie pierwsza ośka z tym silnikiem na forum.Plany są ale czas pokaże co i jak.Można jeszcze trochę pogrzebać w AEBIE.

Bede śledził, a poza forum ktoś już wrzucał BiTa do ośki?

Gania B6 BiT w ośce i chyba na forum też już komuś Daniel upchał BiTa do ośki... Nie mogę skojarzyć komu.

Opublikowano
  • Autor

Można jeszcze ogarnąć to co jest. AEB dobra baza do modów:wink:

Opublikowano
Można jeszcze ogarnąć to co jest. AEB dobra baza do modów:wink:

Chyba jednak wolałbym włożyć BiTa :wink:

Opublikowano

Lata b5 w Poznaniu na bit

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

O tym Passacie wiedziałem.

Opublikowano

Gratulacje za pucharek! W pełni zasłużony ;)

Dużo było kombinowania od strony elektronicznej z przekładką środka na lift? Przetykanie wtyczek klimatroników itp czy coś więcej?

Opublikowano
Gratulacje za pucharek! W pełni zasłużony ;)

Dużo było kombinowania od strony elektronicznej z przekładką środka na lift? Przetykanie wtyczek klimatroników itp czy coś więcej?

Jest cały wątek w warsztacie krok po kroku:wink:

Opublikowano
  • Autor
Gratulacje za pucharek! W pełni zasłużony ;)

Dużo było kombinowania od strony elektronicznej z przekładką środka na lift? Przetykanie wtyczek klimatroników itp czy coś więcej?

Jeden kabelek tylko przełożyłem.Jak się nie mylę to od podświetlania.Wtyczki wszystko to samo:wink:

Opublikowano

Gratulacje dzbanka:kox:

I również jestem za silnikiem zamiast air-a:naughty:

Opublikowano

Rzadko juz wchodze na forum,ale gdzies w necie mi sie przewinelo zdjecie auta i zuawazylem klubowe ramki.

Jak dla mnie kozak autko. Kolor, mody,a nawet kolo tutaj daje rade. Gratki :hi:

Opublikowano

auto kosa! jedno z lepszych na forum :naughty: na pewno będę śledził wątek.

Opublikowano
  • Autor

Parę fotek z sieci:wink:

zsdh.jpgrr09.jpgp172.jpgy1nv.jpg

Opublikowano
:banan:
Opublikowano

Pięknie pięknie:slina:

Opublikowano

urywa jaja kolejny raz :slina:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.