Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Black With Red - na X5


cymek28

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze trochę nadkola wywalę na zewnątrz. Chciał bym tak aby błotnik wchodził miedzy rant felgi a oponę.:wink:
nie idz ta droga nie masz powietrza, na staticu wywinie Ci blotnik nawet nie wiesz kiedy :kwasny:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę nadkola wywalę na zewnątrz. Chciał bym tak aby błotnik wchodził miedzy rant felgi a oponę.:wink:
nie idz ta droga nie masz powietrza, na staticu wywinie Ci blotnik nawet nie wiesz kiedy :kwasny:

Zonk by był jak ch...j:kwasny:

---------- Post dopisany at 18:22 ---------- Poprzedni post napisany at 18:19 ----------

Zapodam w tygodniu dzieci i żonę do tyłu i zrobię rundkę. Zobaczymy co się dzieje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następnym krokiem będzie powietrze :wink: to chyba nie twój daily car, że możesz sobie pozwolić na taki low?:kox:

Raczej ganiam wszędzie w okolicy bo znam drogi.Drugie auto jest żony ale czasami z niego korzystam:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następnym krokiem będzie powietrze :wink: to chyba nie twój daily car, że możesz sobie pozwolić na taki low?:kox:

Raczej ganiam wszędzie w okolicy bo znam drogi.Drugie auto jest żony ale czasami z niego korzystam:wink:

ja ostatnio latam coraz dalej, to idzie się zdenerwować :decayed::decayed: albo trzesz, albo urywasz michę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jest lekko wyżej niż u mnie na 18 a wygląda mega konkretnie i da się latać:jerk: jedyny minus ze w zasadzie nie masz amortyzacji:decayed: chociaż i tak pewnie lepiej niż patent na rure z odbojem zamiast amora:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następnym krokiem będzie powietrze :wink: to chyba nie twój daily car, że możesz sobie pozwolić na taki low?:kox:

Raczej ganiam wszędzie w okolicy bo znam drogi.Drugie auto jest żony ale czasami z niego korzystam:wink:

ja ostatnio latam coraz dalej, to idzie się zdenerwować :decayed::decayed: albo trzesz, albo urywasz michę :grin:

Drogi tragedia a na wioskach lepsze jak w mieście.Z Ostrowa wracałem wiochami to droga jak stół. Najgorszy to był przejazd kolejowy.

Czyli jest lekko wyżej niż u mnie na 18 a wygląda mega konkretnie i da się latać:jerk: jedyny minus ze w zasadzie nie masz amortyzacji:decayed: chociaż i tak pewnie lepiej niż patent na rure z odbojem zamiast amora:grin:

Daje jakoś radę.Najlepiej jest jak chcę zaparkować. Tu nie wjadę:facepalm:. Tu zawadzę:facepalm:.Nie raz się nawk..wiam:kwasny: ale co zrobić.Nie ja jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o parkowaniu to już w ogole nie wspominam, krawężnik ledwo od ziemii odstaje, a Ty sie zabierasz jak pies do jeża :decayed: ale jak widze go gdzieś w odbiciu jak jade, to wszystkie nerwy przechodzą:grin: a wracając z ostrowa straciłem klime, przy dobiciu, zrobiła mi się nieszczelność gdzieś, gwizdało jak w czajniku:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj trochę czasu było przed praca wziąłem się za przerabianie boczków pod głośnik 16.Teraz muszę wszystko ładnie posklejać ze sobą,wymalować żywicą i cały panel będzie wkładany od zewnątrz.

DSC_1542.jpg

DSC_1543.jpg

DSC_1544.jpg

---------- Post dopisany at 12:17 ---------- Poprzedni post napisany at 12:16 ----------

Spadam do roboty.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...