Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koniecznie dystanse , min. 10mm i będzie fpyte :kox:

mega fajny wzór :wink:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Koniecznie dystanse , min. 10mm i będzie fpyte :kox:

mega fajny wzór :wink:

15mm to minimum, zobaczymy jak przyjdzie gwint i bedziemy robić stansy:decayed:

Opublikowano

Ochocho bedzie mega:kox:

Opublikowano
Ta Bum Tsss

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_8591.jpg

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_8598.jpg

9J18, wskoczy na to opona 215/35, i powinno być :kox:, jeszcze dystanse musze ogarnąć, bo et45:whistling:

dobre:banan:

Opublikowano

Dare LM :) Wzór mega :) Wszytskie 9j ?

Opublikowano
  • Autor
Dare LM :) Wzór mega :) Wszytskie 9j ?

tak, w przyszłym tygodniu wraca gwint, i bedziemy to jakoś pasować:wink:

Opublikowano

Ładne,ciekawe jak siądzie na audi:naughty: jak dasz 15mm to przód Ci sie powinien schować przy dobrej glebie:wink:

Opublikowano
  • Autor
Ładne,ciekawe jak siądzie na audi:naughty: jak dasz 15mm to przód Ci sie powinien schować przy dobrej glebie:wink:

ja mam ciut wypchane nadkola, przy 8,5J i et32, miałem jeszcze z 8mm luzu, także myślę że 9J et30 powinno siąść jak trzeba, a na tył myślę o 20mm, ale zobaczymy jak się przymierzy:wink:

Opublikowano

grubo będzie :kox:

Opublikowano
  • Autor
grubo będzie :kox:

no ma być tak

A47kopia.jpg

Opublikowano

auto bardzo ładne inwestycja się opłaciła duży +

Opublikowano
Ta Bum Tsss

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_8591.jpg

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_8598.jpg

9J18, wskoczy na to opona 215/35, i powinno być :kox:, jeszcze dystanse musze ogarnąć, bo et45:whistling:

warto bylo czekac? :decayed: jaraam sie jak Lądyn w 1666 :naughty:

Opublikowano

no kólko fajne i będzie pasowało do twojego wozidła:naughty:

Opublikowano
  • Autor
Ta Bum Tsss

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_8591.jpg

http://i1263.photobucket.com/albums/ii634/Pawel_Jodlowski/DSC_8598.jpg

9J18, wskoczy na to opona 215/35, i powinno być :kox:, jeszcze dystanse musze ogarnąć, bo et45:whistling:

warto bylo czekac? :decayed: jaraam sie jak Lądyn w 1666 :naughty:

warto:kox:, już się nie mogę doczekac jak naciągnę gumę:kox: jeszcze tylko naklejki na dekle, i nakładki na śruby, jak sobie pomyślę że muszę jeszcze czekac na pomalowanie auta i dopiero wrzucić kolo to mnie skręca:wallbash:, ale co sie odwlecze to nie uciecze:slina:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

no kólko fajne i będzie pasowało do twojego wozidła:naughty:

bede miał wymiary do Twojego tematu, zmierzę obwód 215/35 na 8,5J, i na 9J:wink:

Opublikowano

Zapowiada się syto :kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

Po tym vt'eku nie mogę się doczekać wersji realnej :slina: Dekielki + lampy w czerwień kozak ajdija :thumbup1::thumbup1:

Ecu od AHU już na pokładzie?

ma być jutro jak dobrze pójdzie:wink:

Opublikowano

Będzie grubo:slina:

Mówią, że LM-y to oklepane już koła ale nie ze złotym środkiem:slina:

Opublikowano
  • Autor
Będzie grubo:slina:

Mówią, że LM-y to oklepane już koła ale nie ze złotym środkiem:slina:

Może i oklepane, ale mnie od zawsze robily:D

Opublikowano

no to Paweł lecisz z tematem:) zbieram OŁDI a moje czeka w kolejce do Twojego garażu jak się wszystko dobrze poskłada:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.