Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Goły słupek potrzebuje bo znajomej ponoć klin na wale ojebało i niezłego syfu narobiło :gwizdanie: No chyba że to nie zecior bo to w Audi 80 a ona sama nie wie co to za silnik ma :decayed: Jutro zbadam sprawę i pewnie w weekend będzie zajęcie jak skołuje silnik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Goły słupek potrzebuje bo znajomej ponoć klin na wale ojebało i niezłego syfu narobiło :gwizdanie: No chyba że to nie zecior bo to w Audi 80 a ona sama nie wie co to za silnik ma :decayed: Jutro zbadam sprawę i pewnie w weekend będzie zajęcie jak skołuje silnik :naughty:

swapik miał być w tym roku, ale póki co mam większy wydatek, i plany się pozmieniały :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czy kupić alu 17 cali potem jakąś skodę w gazie i dopiero swap czy zgarnąć alu po wszystkim i w odrazu 18 calach :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem czy kupić alu 17 cali potem jakąś skodę w gazie i dopiero swap czy zgarnąć alu po wszystkim i w odrazu 18 calach :mysli:

ja mam 90km, i turlam się na 18" i nie jest źle, demonem prędkości to auto nigdy nie było :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego napewno nie założe 18 :decayed: po tylu przejściach to już ledwo jeździ :polew:

Mam ciśnienie na 17 bo znalazłem tanio, na miejscu a jeżdże jeszcze na zimówkach : :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego napewno nie założe 18 :decayed: po tylu przejściach to już ledwo jeździ :polew:

Mam ciśnienie na 17 bo znalazłem tanio, na miejscu a jeżdże jeszcze na zimówkach : :wink4:

no ja też mam ciśnienie na 17 :naughty:, ale z zimowymi gumami :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na zimę 16" i wystarczy :kox: i tak prawie się toczą na stali to nawet 16" z minimalną glebą się wyróżnia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam na zimę 16" i wystarczy :kox: i tak prawie się toczą na stali to nawet 16" z minimalną glebą się wyróżnia :kox:

no ja sie pomału rozglądam za jakimś alu na zimówce, 16", albo 17" zależy co się trafi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 Ci raczej wystarcza ori audi :good:

ale na 17" bedzie wyżej :wink4:, ori zawias 1BE, już czeka na zimę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co wyżej? :decayed: chcesz się w rolnika pobawić i kozę hodować? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co wyżej? :decayed: chcesz się w rolnika pobawić i kozę hodować? :decayed:

na zimę by pasowało mieć troszkę komfortu, chociaż przód i tak bedzie stał -40mm :decayed:,a tył -20mm :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie i racja ale na zime 17 toczyc hardcore :kox::decayed: 1BE :rolleyes:

damy radę :evil:, za***iście mi sie widzą te od Krychy 16", ale póki co inne wydatki na głowie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem gwint na przodzie do połowy skręcony bo tył mi się nie podniósł na tyle i było jak w bajce z komfortem :naughty: dwa razy tylko się zawiesiłem jak pierwszy śnieg mnie zaskoczył i próbowałem do roboty dojechać :gwizdanie: Tak to nie narzekałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem gwint na przodzie do połowy skręcony bo tył mi się nie podniósł na tyle i było jak w bajce z komfortem :naughty: dwa razy tylko się zawiesiłem jak pierwszy śnieg mnie zaskoczył i próbowałem do roboty dojechać :gwizdanie: Tak to nie narzekałem :wink4:

ja też przelatałem, zimę, na gwincie, ale wole dać sobie trochę luksusu, na zimę :wink4:, i nie przejmować się o każdy próg :wink4:

200 stron a auto prawie seryjne :polew::decayed:

jak to prawie, pełna seria :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...