Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Krystian tego sedana można kupić w każdym markecie, nazywa się teraz Mach III :decayed:

Fajne auto było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian tego sedana można kupić w każdym markecie, nazywa się teraz Mach III :decayed:

Fajne auto było.

:blink:?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian tego sedana można kupić w każdym markecie, nazywa się teraz Mach III :decayed:

Fajne auto było.

:blink:?

Somesie, Krychy sedan poszedł na żyletki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy zarzuć fotkami zacisków :mysli:

zaraz idę zarzucić zimowe kółko, to coś ustrzelę :wink4:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 18:06_________________________________________________20152678.jpg

83362585.jpg

Wiem, wiem klocek nie równo bierze, założyłem używki, i zrobiłem na nich moze z 30km, powinien się jeszcze ułożyc, :decayed:

68356712.jpg

59479368.jpg

Foto bonusowe, coś z serii dlaczego modzenie auta powinno się rozpocząć od kupna gwintu :naughty:, Koza MEEEEE :polew:

83426398.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo zesz ty... głowa wejdzie pomiedzy? :decayed:

jakaś mała by wlazła, zawias to seria 1BA, i z tego co policzyliśmy moja jest aktualnie na -90mm :polew:

i co najlepsze niektórzy tak jeżdża :polew: :polew:

daj spokoj nawet mój Ojciec, jak zobaczył to od razu hasło Allroad :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy napisz jak stoi seria :) u mnie od ziemi do blotnika przod 58, tyl 58.5 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy napisz jak stoi seria :) u mnie od ziemi do blotnika przod 58, tyl 58.5 :wink4:

na 15" zimowej jest 70cm do błotnika, na mojej 18" 71cm :wink4:, czyli u ciebie jest w chaj za mało :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zimowkach mialem 61.5 :decayed: ale teraz jest idealnie :D tak wogole musze skompletowac jakis zestaw do pielegnacji, bo jak widze jakie to daje efekty u Ciebie to az mnie skreca :kox: skad kupujesz, polecasz jakies forum czy sklepy? moze byc na pw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zimowkach mialem 61.5 :decayed: ale teraz jest idealnie :D tak wogole musze skompletowac jakis zestaw do pielegnacji, bo jak widze jakie to daje efekty u Ciebie to az mnie skreca :kox: skad kupujesz, polecasz jakies forum czy sklepy? moze byc na pw :)

robiłem tylko jedno zamówienie narazie, ale polecam ten sklep www.showcarshine.pl :good:, dobry kontakt przystępne ceny i zawsze jakiś gratis wpada :wink4:, ja dostałem 3 testery i pędzelek, koszt samych gratisów jakieś 70zł, przy zamówieniu 400zł :wink4:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2011, 21:32_________________________________________________Klapa Us w podkładzie :decayed:

klapa2c.jpg

klapa2c.jpg

klapa3k.jpg

Jutro jedziemy z lakierem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zamontujesz bedzie robic robote :kox: jeszcze posadz ja porzadnie i bedzie bajka!! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do malowania nie lepiej było zdemontować tą listwę nad rejestracja? :mysli:

cycu zdemontowana była, do fotki ją dołozyłem tylko :wink4:, listwa była zdjęta już dawno bo jak widac zamek z niej wyleciał na szrot :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a do malowania nie lepiej było zdemontować tą listwę nad rejestracja? :mysli:

cycu zdemontowana była, do fotki ją dołozyłem tylko :wink4:, listwa była zdjęta już dawno bo jak widac zamek z niej wyleciał na szrot :decayed:

to co mie w uja robisz :punish::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...