Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie to 135 bo 15zł Ci odeślę :gwizdanie:

kurcze to ja nawet i za te 150 zl bral bym odrazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to 135 bo 15zł Ci odeślę :gwizdanie:

a czemu tak?

a gdzie ślepy? :mysli:

Gwinta kręci? :naughty:

skąd wiedziałeś :naughty:, tył założony, reszty nie zdążyłem ogarnąć, myślę że najpóźniej w piątek, autko będzie już wyregulowane :evil:

Dokładnie to 135 bo 15zł Ci odeślę :gwizdanie:

kurcze to ja nawet i za te 150 zl bral bym odrazu

dokładnie to co napisałeś, w eleganckim stanie :kox:, ja pytałem się o nówkę komplet, to 240zł wychodzi u mnie, więc nie ma takiej tragedii, no ale jakby nie patrzeć, to 90zł zostało w kieszeni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to 135 bo 15zł Ci odeślę :gwizdanie:

a czemu tak?

a gdzie ślepy? :mysli:

Gwinta kręci? :naughty:

skąd wiedziałeś :naughty:, tył założony, reszty nie zdążyłem ogarnąć, myślę że najpóźniej w piątek, autko będzie już wyregulowane :evil:

Dokładnie to 135 bo 15zł Ci odeślę :gwizdanie:

kurcze to ja nawet i za te 150 zl bral bym odrazu

dokładnie to co napisałeś, w eleganckim stanie :kox:, ja pytałem się o nówkę komplet, to 240zł wychodzi u mnie, więc nie ma takiej tragedii, no ale jakby nie patrzeć, to 90zł zostało w kieszeni :naughty:

Przesyłka wyszła taniej.

Myślałem, że zmieniasz 18 na 19 :gwizdanie:

Mi też jest szkoda trochę sprzedawać z oponami bo miesiąc temu je kupiłem. Chyba żebym zrobił jakąś zamianę, że oddam wulkanizatorowi moje i trochę dopłacę za opony do 18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesyłka wyszła taniej.

Myślałem, że zmieniasz 18 na 19 :gwizdanie:

Mi też jest szkoda trochę sprzedawać z oponami bo miesiąc temu je kupiłem. Chyba żebym zrobił jakąś zamianę, że oddam wulkanizatorowi moje i trochę dopłacę za opony do 18.

Nie zostają 18, tylko wpada inny wzór :naughty:, prawdopodobnie ten na którego, już dawno choruje :slina:, także do sprzedania będą same felgi, teraz je polerowałem i jest :kox:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 22:16_________________________________________________

u mnie w aso ok 280zl za komplet a na allegro czasami 300-400 to malo :kwasny:

na allegro nawet nie patrz, bo nie wiem skąd oni te ceny biorą :wallbash:, jak coś to ASO, moje akurat wypatrzył Armistead, i na całe szczęście nie brał do swojego :polew::tongue4:[br]Dopisany: 26 Maj 2010, 22:17_________________________________________________ostatnia fotka na starym zawiasie -40mm :wink4:

dsc39684570031.jpg[br]Dopisany: 27 Maj 2010, 23:42_________________________________________________małe spy foto :wink4:

dsc4214.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: :kox: :kox:

i jak wrażenia po przesiadce na gwint? Twardo?

jeszcze nie jeździ bo jest parę pierdołek do ogarnięcia :gwizdanie:, ale już nie długo :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tył jest, jeden przód, też a dzisiaj zwalczyłem drugi przód, próbowałem wszystkim pepsi, wd40, nafta, i ni chooja nie chciał póścić, dopiero palnik dał mu radę :decayed:, zaraz idę montować, i wyregulować całość :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...