Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Slepy qr** dzwigles poprzeczke mega wysoko :D

jak bla mnie logo czarne spoko tez tak mam w macie ale nie myślałes o grillu w połysku?

Grill daj w polysk i juz calkiem szczena obije mi kolana :rolleyes::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

z tego co wiem cięzko jest gril pomalować normalna farba chyba Kowi to testował i nie łapie tego plastiku:kwasny: też mam zamiar swój malować na połysk ale chyba sie nie da :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie chodzi o to że sie nie da, tylko zwyczajnie zalezy od stanu grila, mój po 3 krotnym szorowaniu papierem za kazdym razem ważył lakier na krawędziach, lakiernik powiedział że piertoli system i żebym kupił podjebke, podjebka poszła z pierwszego strzału:decayed: noi mam połysk:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles tez miał taki sam problem jak Ty ale z tym malowaniem nie wiem czy to ma znaczenie ale tamten grill to był zwyłku przedlift i straty były 40pln a Ty szkoda zniszczyć przy niepowodzeniu ładny Esowy grillek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy qr** dzwigles poprzeczke mega wysoko :D
jak bla mnie logo czarne spoko tez tak mam w macie ale nie myślałes o grillu w połysku?

Grill daj w polysk i juz calkiem szczena obije mi kolana :rolleyes::D

no właśnie teraz średnio ten plastilak pasi do lamp, tylko nie wiem jak z sciągnięciem tego z grilla, żeby to potem prysnąć, ale pewnię bedzie to ogarniane:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega dobrze Ci to wyszło,faktycznie połysk może by tu lepiej siadl,ale znaczek w czerni robi robotę :) w porównaniu do zeszłego sezonu jest mega progres :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i_zps7acf882e.jpg

kurfunia 421numerek wjazdowy, a to tylko rozpoczęcie sezonu:slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy na żywo :slina: Zwłaszcza jak jechałeś za mną, to w lusterku mega bandyta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze wyglądała, spośród tych 500 aut naprawdę się wyróżniała i było na co popatrzeć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura kox! na żywo rzeczywiście ryje banie. szkoda ze musiało mnie tak wcześnie wywiać, ale mam nadzieje ze nie ostatni nasz zlot! a no i standard... powodzenia w ogarnięciu klimy!:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i Recarosy już widzę na miejscu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyj jest ten szary avant po prawej??

ogra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A i Recarosy już widzę na miejscu :good:

w sobotę jeszcze z nimi walczylem, tył od Avanta nie siada p&p do sedana, ale udało sie spasować, teraz tylko dorobić jakieś mocowania, bo ja miałem Ucho a tu jest na bolec:wink:

---------- Post dopisany at 22:44 ---------- Poprzedni post napisany at 22:24 ----------

Lampy na żywo :slina: Zwłaszcza jak jechałeś za mną, to w lusterku mega bandyta :naughty:
dobrze wyglądała, spośród tych 500 aut naprawdę się wyróżniała i było na co popatrzeć :wink:
fura kox! na żywo rzeczywiście ryje banie. szkoda ze musiało mnie tak wcześnie wywiać, ale mam nadzieje ze nie ostatni nasz zlot! a no i standard... powodzenia w ogarnięciu klimy!:naughty:

:hi:, mam nadzieje ze bedzie jeszcze lepiej:hi:

---------- Post dopisany at 23:41 ---------- Poprzedni post napisany at 22:44 ----------

Trzeba myśleć o twardszych odbojach:kwasny:, te z golfa ubiły sie po przejechaniu 1000km:kwasny:

DSC_9753.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to już chyba hardkor, spróbuje narazie z byczymi jajami:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak patrzę i masz recaro, jakis spontan z nimi? Z tego co pamiętam były w planach na przyszlosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...