Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

podobno wreszcie będzie kierownica? :naughty:

podobno :naughty:

Ale dziurawa :decayed:

Takiej szukałem, bo i tak do obszycia, pójdzie :naughty:, skórka i nici już leżą u Raggi, także czekam tylko na jego powrót :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem, wiem jak najtaniej i jak najgorsza, bo i tak do obszycia :)

:good:, dlatego tak zwlekałem z twoimi :wink4:, bo miałem nadzieje że w końcu na taką trafię :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slepy a kiedy dekory beda w żółci :naughty:

Pisałem już do kobietki o materiał :naughty:, bo na allegro ma ale tylko pomarańcz, a ja chce oczojebną zółć, i w poniedziałek/wtorek ma mieć już na stanie, także jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu bede miał materiał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie się tu coś rozkręca :good:

muszę sobie taką sesje jesienną ustrzelić :)

cały czas się kręci ino powolutku :tongue4:, sesyjka taaak, ino ta stal :thumbdown:, U ciebie bedzię koksik na alu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie się tu coś rozkręca :good:

muszę sobie taką sesje jesienną ustrzelić :)

Somes gdzie twoja furka ?? Gdzie jej fotki ??[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 21:23_________________________________________________Moja kiera tez pójdzie do obicia ale muszę najpierw efekt zobaczyć jak będzie wyglądać u ciebie :) , A pokaz jak bardzo miałeś zniszczoną ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie się tu coś rozkręca :good:

muszę sobie taką sesje jesienną ustrzelić :)

Somes gdzie twoja furka ?? Gdzie jej fotki ??[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 21:23_________________________________________________Moja kiera tez pójdzie do obicia ale muszę najpierw efekt zobaczyć jak będzie wyglądać u ciebie :) , A pokaz jak bardzo miałeś zniszczoną ??

Zobacz sobie na temat 312MC, bo od niego wziąłem :wink4:, u mnie bedzie dopiero w przyszłym tygodniu :good:[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 09:14_________________________________________________

Moja kiera tez pójdzie do obicia

Zobacz sobie w wątku Raggamana, ma tam fotki obszytych kierownic, jak dla mnie za tą cene to jest mistrzostwo :good:, mam od nieg :good: gałkę, mieszek i ręczny i jest bajka :kox:, już nie mogę się doczekać kierki w skórce :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera będzie w perforowane skórce?? ile ragga krzyczy za to?? moja też do obszycia :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiera będzie w perforowane skórce?? ile ragga krzyczy za to?? moja też do obszycia :tongue4:

Perforka, Lambo taka jak na mieszku i ręcznym, z zółtą nicią :wink4:, 130zł bodajże, ceny są u niego, w wątku :wink4:, tylko on wraca końcem roku, także kiera bedzie obszyta pewnie po Nowym Roku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że

Kiera będzie w perforowane skórce?? ile ragga krzyczy za to?? moja też do obszycia :tongue4:

Perforka, Lambo taka jak na mieszku i ręcznym, z zółtą nicią :wink4:, 130zł bodajże, ceny są u niego, w wątku :wink4:, tylko on wraca końcem roku, także kiera bedzie obszyta pewnie po Nowym Roku :gwizdanie:

w sumie zachowałem się jak gówniaż zapomniałem że gałe masz obszytą :wallbash:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że

Kiera będzie w perforowane skórce?? ile ragga krzyczy za to?? moja też do obszycia :tongue4:

Perforka, Lambo taka jak na mieszku i ręcznym, z zółtą nicią :wink4:, 130zł bodajże, ceny są u niego, w wątku :wink4:, tylko on wraca końcem roku, także kiera bedzie obszyta pewnie po Nowym Roku :gwizdanie:

w sumie zachowałem się jak gówniaż zapomniałem że gałe masz obszytą :wallbash:

:polew:

no nie za ładnie z Twojej strony :polew:

W następnym tygodniu dekory lecą w kolor :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u Ciebie to juz zima czy jak? Stalówa zagościła na dobre czy do sesji :decayed:

stalak na dobre :decayed:, trochę żałuje bo pogoda jeszcze w miarę, ale nie chce mi się znowu gwinta skręcac :confused4:, wpadły gustowne kołpaczki z audi 80, chłopaki mieli niezły polew na spocie ostatnio :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u Ciebie to juz zima czy jak? Stalówa zagościła na dobre czy do sesji :decayed:

stalak na dobre :decayed:, trochę żałuje bo pogoda jeszcze w miarę, ale nie chce mi się znowu gwinta skręcac :confused4:, wpadły gustowne kołpaczki z audi 80, chłopaki mieli niezły polew na spocie ostatnio :polew:

3eba było stalówe na srebrno pomalować albo bez kolpaków :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ślepy maluj stal :kox:

nie mam na to weny, i nie chce mi sie już z auta ich ściagać :thumbdown:

Tą zimę oblecę, i tak jest wysoko i wygląda z Doopy,a na następną wpadnie 16", albo 17", w jakimś ciekawym malowaniu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

halloween159.jpg

:evil:

Jak on tak w zime lata to niezły kamikadze[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 12:22_________________________________________________a malowanie fajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...