Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

ale dwa ulepy- muszę ja na żywca oblukać, tylko jak na złość nic się ostatnio nie spuje :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowe też może być kozackie :naughty:

pinkrs4.jpg

Co do wypisywania które lepsze, może ankiete zrobimy? Bo później jak ktoś nowy będzie czytał temat to się tylko będzie wkur....ał że czyta temat pół dnia bo chce wszystko wiedzieć a tu 20 stron bzdur co się komu bardziej podoba...

Nosb taki różowy trzeba było robić to byś robił furore we wsi laski by sie pchały jak cho##ra :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasku ten pomarancz jest na ori cwiarach tylu czy tak jak zakladales,rzezbiles z przednich.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebieska wjechala na garaz na FMIC

p1030235u.jpg

p1030229on.jpg

Niestety zderzak RS4 jest o dziwo malo pojemny jesl chodzi o fmic :/

p1030237z.jpg

Srednio na jeza to wyszlo ale musi byc :) Mysle ze wogole bez kratek z rurkami byloby fajniej. Mozna bylo grubo przerobic fmic i jakos by sie upchalo ale teraz to po ptokach :gwizdanie: Finalnie przymontuje kratki zeby lepiej lezaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj przepraszam nastepnym razem bede wolal fotografa zawodowego z lampami i calym tym szitem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze powiedziane :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niektorzy widzieli ten garaz jak wygladal podczas mojego swapa... teraz to jest jak u Carringtonow w porownaniu do tego co bylo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja widzialem mial swoj urok byl podobny do nosba ze niby wszystko jest ale wyglada nie ciekawie :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja widzialem mial swoj urok byl podobny do nosba ze niby wszystko jest ale wyglada nie ciekawie :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tez go tak odebrałem jak sie spotkaliśmy :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...