Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!


soolek

Rekomendowane odpowiedzi

Seryjny AFN ma chyba 11,5 sek do setki. Po dołożeniu 20-30 KM (na 140 KM) miałby uciąć aż 2 sek?

Mało prawdopodobne mi się to wydaje, ale może uda się to zmierzyć.

Dokładnie ~10s po sofcie ośka AFN, wynik powtarzalny :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seryjny AFN ma chyba 11,5 sek do setki. Po dołożeniu 20-30 KM (na 140 KM) miałby uciąć aż 2 sek?

Mało prawdopodobne mi się to wydaje, ale może uda się to zmierzyć.

Dokładnie ~10s po sofcie ośka AFN, wynik powtarzalny :wink4:

Sie sprawdzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba tu glowna role gra zludne odczucie przyspieszenia tylniego napedu

akurat odczucie w napedzie na tyl idzie w przeciwnym kierunku ... Nie czuc ze tak przyspiesza dopoki nie spojrzysz na predkosciomierz...

Sa za to odpowiedzialne dwie rzeczy :

- specyfika silnikow BMW , VAG ma pierdol_niecie z dolu a potem moment spada , tu wiadomo inaczej to wyglada.

- nie ma szarpania , rwania kierownicy w rece wszsytko odbywa sie ze spokojem a naped przenoszony jest w bardzo fajny sposob - nie ma szarpniec .

Soolek napisz jak po konfrontacji :decayed:

p.s. z ciekawostek ostatnio mierzylem sie z Astra 120koni (podobno ale nie zweryfikowane , jezdzi dosc zwawo jak na ta moc) - waga 1350 , oczywiscie odchodzilem jej ale np do 100 siedziala mi na ogonie , powyzej 120 Astra idzie spac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam inne odczucia jeżdżąc E46 2,8, czuć wkrecanie w obroty dość solidnie i jest to pierdol_nięcie :wink4: do 100km/h ide równo z takim 2,8 pózniej zaczyna odchodzic ale bez szału :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechalem jako pasazer e39 2.5tds po sofcie i e46 2.0 r6

dla mnie odczucia sa takie ze jedzie calkiem fajnie,ale pewnie w konfrontacji nie bylo by do czego przystawiac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jechalem jako pasazer e39 2.5tds po sofcie i e46 2.0 r6

dla mnie odczucia sa takie ze jedzie calkiem fajnie,ale pewnie w konfrontacji nie bylo by do czego przystawiac.

chyba chodzilo Ci o e46 3.0 R6 ?

No dziwne zeby w 2.8 nie bylo czuc pierd w porownaniu do 1.9 .

Ja mam 412 nm i wcale iz az tak bardzo nie czuc . Owszem wciska w fotel ale bez przesady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 412 nm i wcale iz az tak bardzo nie czuc . Owszem wciska w fotel ale bez przesad

412Nm toż to na miasto tylko....

i niech mnie kule biją jak 2.0d jedzie :polew: to taki sam paździoch jak 1,9 z tym że jeszcze więcej traci bo ma napęd z tyłu :wink4:

Ogólnie auto bardzo bardzo fajne :good: uwielbiam ten wóz, ale jak już miał bym to to kupić to z 3.0d (które też nie jedzie żeby nie było)

(które niedługo zresztą pokażę :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 412 nm i wcale iz az tak bardzo nie czuc . Owszem wciska w fotel ale bez przesad

412Nm toż to na miasto tylko....

i niech mnie kule biją jak 2.0d jedzie :polew: to taki sam paździoch jak 1,9 z tym że jeszcze więcej traci bo ma napęd z tyłu :wink4:

Ogólnie auto bardzo bardzo fajne :good: uwielbiam ten wóz, ale jak już miał bym to to kupić to z 3.0d (które też nie jedzie żeby nie było)

(które niedługo zresztą pokażę :decayed:)

Aju to co wg Ciebie jedzie? :decayed: :decayed: :decayed: M3? Czy tez nie? :disgust: nie dam sobie wcisnac kitu ze tylny naped jest gorszy w przenoseniu mocy niz przedni :wallbash:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylny napęd ewidentnie lepiej przenosi moc na koła - to niepodlega wątpliwościom.

Jak mierzyłem swojego, to dwa Civici też się mierzyły - ile musiały namielić kołami zanim zaczęły przyśpieszać, to szok.

wuju, aplikacja to RaceChrono na Nokię/Symbian - jest za free w sklepie Ovi.

Na razie coś mi nie działa, ale kumpla ścignę i będę testował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wiem, bo mi też nie działa na razie :decayed:

Jutro się powienienem widzieć z kumplem, który tego używał, to się dowiem co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aju to co wg Ciebie jedzie?

nie jechałem jeszcze autem które robi na prawdę robotę, galardem jechałem jako pasażer na torze poznań, brak większych doznań, q7 6.0tdi obecnie już po programie ma moja matka... jakoś daje rady ale już nie cieszy, m3 nie wiem jak jadą nowe w e36 jak miałem 18lat to mnie to jarało

.... ale się rozpisałem same bzdury :kox: JEDZIE TYLKO MOTOR (i veyron ale to nie moja liga :polew:)

ie dam sobie wcisnac kitu ze tylny naped jest gorszy w przenoseniu mocy niz przedni

ale ma większe straty mocy za to ma lepszą trakcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ustawieniach dajesz gps internal

pozniej wybierasz co chcesz robic 0-100 np szuka ci nadajnikow jak znajdzie to zatrzymujesz woz i mozesz robic,wylicza czasy na 60stop 1/8, 1/4 wykresem i droge rysuje nawet przebyta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...