Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

No ja zaczynam się tu czuć jak bym był w przedszkolu i wlazł pierwszoklasiście do piaskownicy i co postawię babkę albo zbuduje zamek to ciach i rozwalone. A jak wezmę foremkę i nie mam piasku na babkę to słyszę: "NIC CI NIE BĘDE DODAWAŁ!!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja zaczynam się tu czuć jak bym był w przedszkolu i wlazł pierwszoklasiście do piaskownicy i co postawię babkę albo zbuduje zamek to ciach i rozwalone. A jak wezmę foremkę i nie mam piasku na babkę to słyszę: "NIC CI NIE BĘDE DODAWAŁ!!"

Biedaczysko :decayed: Ale tak jest jak zepsuli to nie naprawiaja,taka kolej zeczy :polew: Wez dodaj jeszcze raz i juz powinno byc ok [br]Dopisany: Luty 15, 2008, 12:25:29 _________________________________________________Tu sobie zapodaj http://imageshack.us/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nadgorliwego Pana, który pomieszal w malopolskim, slaskim i wielkopolskim.... Natychmiast ma to wrócic. Forum jest dla uzytkowników a nie dla Twojego widzimisie. Pomysl wyszedl od uzytkownika i spotkal sie z pelna akceptacja - poczytaj tematy spotów i moje PW. Do dziela!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do nadgorliwego Pana, który pomieszal w malopolskim, slaskim i wielkopolskim.... Natychmiast ma to wrócic. Forum jest dla uzytkowników a nie dla Twojego widzimisie. Pomysl wyszedl od uzytkownika i spotkal sie z pelna akceptacja - poczytaj tematy spotów i moje PW. Do dziela!!!

:notworthy: Brawo,Porzadek trzeba trzymac :th:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy na efekty działan pana nadgorliwego.... ale coś mi sie wydaje ze jego ambicja nie pozwoli na to..... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan zamilcz ...

Co jest k**wa napisac juz niec nie wolno Trzeniu nie przesadzaj,bo zartowac owszem ale do pewnej granicy :decayed::angry:

Tukan zamilcz ...

właśnie.....

Drugi sie znalazl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy na efekty działan pana nadgorliwego.... ale coś mi sie wydaje ze jego ambicja nie pozwoli na to..... :gwizdanie:

jaka ambicja? przecież to samowola ... w majtkach niech sobie pomiesza...

jak to jest że jeden człowiek zamiast pilnować forum od strony technicznej , musi obejszczeć każdy temat tylko po to żeby każdy widział że on może i że jest ? :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy na efekty działan pana nadgorliwego.... ale coś mi sie wydaje ze jego ambicja nie pozwoli na to..... :gwizdanie:

Przepraszam, czy chodzi panom o mnie ? [br]Dopisany: 15 Luty 2008, 12:51 _________________________________________________

jaka ambicja? przecież to samowola ... w majtkach niech sobie pomiesza...

jak to jest że jeden człowiek zamiast pilnować forum od strony technicznej , musi obejszczeć każdy temat tylko po to żeby każdy widział że on może i że jest ?

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to czekamy na efekty działan pana nadgorliwego.... ale coś mi sie wydaje ze jego ambicja nie pozwoli na to..... :gwizdanie:

Przepraszam, czy chodzi panom o mnie ? [br]Dopisany: 15 Luty 2008, 12:51 _________________________________________________

jaka ambicja? przecież to samowola ... w majtkach niech sobie pomiesza...

jak to jest że jeden człowiek zamiast pilnować forum od strony technicznej , musi obejszczeć każdy temat tylko po to żeby każdy widział że on może i że jest ?

:D

widzę że merytoryczne odpowiedzi są Twoją domeną :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, żegnam się na tydzień- muszę oddać kompa do serwisu (wiesza mi się tzw "pyta gówna"). Jakby się coś działo ciekawego (dziura w budynku, jakiś członek w gipsie, nagła potrzeba-dotyczy Pań, itp) to mój nr jest w assistance. Smutno będzie mi ;( no i zazdroszczę Wam wyjazdu do Chrzanowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna inwigilacja-zaraz się okaże , że chipy i inne zabawki mechaniczne bedziemy likwidować, bo tak nie można-co tu się dzieje!! :ranting1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna inwigilacja-zaraz się okaże , że chipy i inne zabawki mechaniczne bedziemy likwidować, bo tak nie można-co tu się dzieje!! :ranting1:

dont wory , zhackujemy sysko i bedzie cooollll megaa koxxxxx :tonguemad: :tonguemad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...