Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

radzę uważać na jakiekolwiek transakcje z użytkownikiem o nicku: karbonek , jakiś tydzień temu wysłałem mu alternator do audi A4 B5 , alternator w idealnym stanie, ale karbonek wymyślił że jest skrzywiona ośka o jakieś setne części milimetra bo sprzęgiełko niby lekko pływało, nawet nagrał filmik w dużym powiększeniu gdzie coś minimalnie było widać, po za tym również był problem gdyż mój alternator był valeo (oczywiście dostał zdjęcia alternatora i widział numery itd.) ale stwierdził że chciał Boscha a nie valeo i że go oszukałem i chce zwrotu, no ok nikogo nie oszukałem ale jak chce zwrócić to nie będę mu robił problemów z tym że nie zgodziłem się na zwrot kosztów wysyłki bo valeo czy bosch to bez róznicy oba psują a alternator nie był uszkodzony, początkowo nie miał nic przeciwko że nie zwrócę za wysyłkę, tylko napiał że ma nadzieje że zmienię zdanie i chociaż oddam za przesyłkę w jedną stronę. Alternator wrócił do mnie i zaraz jak tylko mogłem zrobiłem przelew zwrotny. Alternator sprawdzałem w domu i nie widzę żadnych wad ani aby ośka była krzywa czy coś w tym rodzaju. Dzisiaj napisał że pieniądze doszły, natomiast straszy mnie policją o 20 zł i że go wprowadziłem w błąd i oszukałem.

nie jestem oszustem a alternator jest 100% sprawny, mogę kiedyś nawet podjechać z nim na spota i każdy zobaczy że jest w idealnym stanie i nie ma się do czego przyczepić, piszę to gdyż nie chce być posądzony o naciąganie forumowiczów gdyż są to pomówienia a pewnie niedługo karbonek założy jakiś temat na forum lub tym podobne oczerniając moją osobę... :kwasny:

pisał do mnie z 10 PW, że chce ode mnie alternator, bo kupił na forum z krzywą ośką:facepalm: To już wiem żeby mu go nie sprzedawać :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

jakbym takiego gnoja złapał z rns-em oj oj...... do tej pory nie słyszałem zeby te radyjka dzwigali..... gdzie to było dokładnie w krakowie na jakiej ulicy i kiedy ?

Na Ugorku... Z niedzieli na poniedzialek zdarzenie mialo miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

G R U S Z K A Wszystkiego Najlepszego z Okazji Urodzin :)

Przyłączam się do życzeń. Sto lat :-)

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak ale ma to ten minus że nie mogę dorwać 215 w 19" w rozsądnej cenie, a obawiam się czy 225 tam wejdzie bez przycierania ;-)

najwyżej się dotrze trochę :decayed: a jak z dostępnością 215? Ja jak nie sprzedam swoich felg to szukam na lato gumy 215

a kutwa sory jak pisałem tego posta w glowie mialem ze ty szykasz 205, dupneło mi sie :decayed:

okazji 215/35 w 19 nie ma ;-) Raz tarfiłem na 2 sztuki yokohamy za 600 zł. 205 nigdzie nie widziałem ;-) Na 17" nie będziesz miał problemu ale jak już szukasz to szukaj węższych ;-)

215/45:

8_215_40_R17_Nankang_NS2_2_595.jpg

195/40:

8_195_40_R17_595.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak ale ma to ten minus że nie mogę dorwać 215 w 19" w rozsądnej cenie, a obawiam się czy 225 tam wejdzie bez przycierania ;-)

najwyżej się dotrze trochę :decayed: a jak z dostępnością 215? Ja jak nie sprzedam swoich felg to szukam na lato gumy 215

a kutwa sory jak pisałem tego posta w glowie mialem ze ty szykasz 205, dupneło mi sie :decayed:

okazji 215/35 w 19 nie ma ;-) Raz tarfiłem na 2 sztuki yokohamy za 600 zł. 205 nigdzie nie widziałem ;-) Na 17" nie będziesz miał problemu ale jak już szukasz to szukaj węższych ;-)

215/45:

http://tyrestretch.com/cache/8_215_40_R17/8_215_40_R17_Nankang_NS2_2_595.jpg

195/40:

http://tyrestretch.com/cache/8_195_40_R17/8_195_40_R17_595.jpg

ładny rancik :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gruszka kupiłem Ci na urodziny nowego RS6 który się właśnie pojawił, mam nadzieje że nie będziesz miał za złe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za życzenia, Pablo jak auta nie dostanę dzisiaj to mój adwokat sciągnie kasę nawet z twojej Babci.

mojej znajomej buchli dzis w nocy roczną X1 z pod domu na ogodzonym osiedlu w zielonkach widać jakieś łajzy powychodziły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech trzeba kupić jakieś volvo albo nissana

Juz Cię widzę w Nisanie Micra :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radzę uważać na jakiekolwiek transakcje z użytkownikiem o nicku: karbonek , jakiś tydzień temu wysłałem mu alternator do audi A4 B5 , alternator w idealnym stanie, ale karbonek wymyślił że jest skrzywiona ośka o jakieś setne części milimetra bo sprzęgiełko niby lekko pływało, nawet nagrał filmik w dużym powiększeniu gdzie coś minimalnie było widać, po za tym również był problem gdyż mój alternator był valeo (oczywiście dostał zdjęcia alternatora i widział numery itd.) ale stwierdził że chciał Boscha a nie valeo i że go oszukałem i chce zwrotu, no ok nikogo nie oszukałem ale jak chce zwrócić to nie będę mu robił problemów z tym że nie zgodziłem się na zwrot kosztów wysyłki bo valeo czy bosch to bez róznicy oba psują a alternator nie był uszkodzony, początkowo nie miał nic przeciwko że nie zwrócę za wysyłkę, tylko napiał że ma nadzieje że zmienię zdanie i chociaż oddam za przesyłkę w jedną stronę. Alternator wrócił do mnie i zaraz jak tylko mogłem zrobiłem przelew zwrotny. Alternator sprawdzałem w domu i nie widzę żadnych wad ani aby ośka była krzywa czy coś w tym rodzaju. Dzisiaj napisał że pieniądze doszły, natomiast straszy mnie policją o 20 zł i że go wprowadziłem w błąd i oszukałem.

nie jestem oszustem a alternator jest 100% sprawny, mogę kiedyś nawet podjechać z nim na spota i każdy zobaczy że jest w idealnym stanie i nie ma się do czego przyczepić, piszę to gdyż nie chce być posądzony o naciąganie forumowiczów gdyż są to pomówienia a pewnie niedługo karbonek założy jakiś temat na forum lub tym podobne oczerniając moją osobę... :kwasny:

Jednym słowem warszawka... :whistling: Kolejny kamyk wrzucony do ogródka wzajemnej niechęci krakowsko - warszawskiej :wink:

---------- Post dopisany at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany at 16:15 ----------

Perfect timing - Fishki.pl :polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

narty ??

potrzebuje kupić kask i gogle :wink: reszte juz mam

A ja buty ale się na tym kompletnie nie znam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odebrałem auto od mechanika. Założył mi nowe zawieszenie FEBI BILSTEIN (przy okazji łożysko PP). Ciekawe jak długo będzie hulać :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...