Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Mam problem z dzrwiami kierowcy od pewnego czasu słysze jak pracuja na uszcelece jak jezdze po nierównościach wkuzamnie to strasznie, czytałem o regulacji ale nie zabardzo czaje tco tam trzeba robic a pozatym jak tylko zaczynam cos dłubac to zawsze mmusze tez cos zmaścic. Czy ktos sie zna na regulacji dzwi w A4 z 2000 r? a moze ktos w serwisie to robił?

Jakie sa koszty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Który kolega na spocie miał problem z zamkiem maski, nie kojarzę po nicku?

Ja miałem mały problem z zamkiem maski ale juz wszystko jest oki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miejsce jest, to najmniejszy problem :wink4:

Ja mam LCD ale nasz kolega ma Plazmę i powiem dużo lepszy obraz :evil: ale też dużo więcej kosztowała :) Ilu ludzi - tyle poglądów :)

2,0 tdi zwykła skrzynia :)

jakiś potencjał jest :naughty: dobry program i byłoby :evil:

Dokładnie 170 km już by dało radę.Ale całkowicie jest to inny samochód.To że nowy inna sprawa.Zawieszenie ma trzy ustawienia,i oczywiście układ kierowniczy też przy okazji inaczej pracuje :shocked:

Prawdziwy S-Line.Jedyne co to plastik koło zegarów zrobiony z srebrnego plastiku :evil: a wszędzie szczotkowane aluminium.Koszmar :evil:

Mam obiecane autko na cały dzień tak że może coś więcej napiszę.Ciekawostka to że wyświetlacz prędkości też jest na FISIE :mysli: oczywiście elektronicznie.

Wiem już na co składać :) dużo więcej miejsca w środku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko LCD :wink4:

tak też myslałem, tylko jaki teraz pytanie, myslałem o samsungu LE40A656 ktoś coś może o nim powiedzieć lub wogóle o lcd samsunga ??

Ja do wczoraj mialem LCD Samsunga LE32M61B nie moglem na niego nazekac az sie zgasil i nie powstał ale ogolnie nie był taki zły i własnie zastanawiam sie nad kupnem takiego modelu jak Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem z dzrwiami kierowcy od pewnego czasu słysze jak pracuja na uszcelece jak jezdze po nierównościach wkuzamnie to strasznie, czytałem o regulacji ale nie zabardzo czaje tco tam trzeba robic a pozatym jak tylko zaczynam cos dłubac to zawsze mmusze tez cos zmaścic. Czy ktos sie zna na regulacji dzwi w A4 z 2000 r? a moze ktos w serwisie to robił?

Jakie sa koszty ?

w B6 to samo jest :evil:[br]Dopisany: 01 Październik 2008, 19:20_________________________________________________czytałeś

http://www.a4-klub.pl/smf/jaki_tv_42_cale-t42695.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak do tv naziemnej to plazma-bedzie lepszy obraz, w lecie zaoszczedzisz na czajniku bo sobie na niej herbate zagotujesz, jak cyfrowa tv z full hd to tylko lcd, zreszta kazdy fachowiec ci powie na czym to polega, plazma zreszta sypnie sie juz niedlugo bo sie powoli wycofuja producenci, wszystko zalezy ile masz srutu na tv bo jak masz 5tys to bez roznicy bo i tak kupisz gniota bez wzgledu na to czy to bedzie plazma czy lcd, ogolnie celowalbym w pioneera albo sony ale tylko te wyzsze modele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko zalezy jakie kto ma wymagania i do czego ma sluzyc tv bo mam jeden standardowy 32 cale i takie upc idzie na nim super a na lcd tylko gram, ogladam programy w hd i filmy, model KDL-40X3500, wiekszego nie moge miec bo jest w sypialni i tak patrze na niego z 3 metrow :decayed: polecam tym bardziej, ze teraz pewnie w smiesznych pieniadzach mozna taki tv kupic gdzie ja musialem dac w tamtym roku naprawde worek pieniedzy, mozesz Ogrus popatrzec na 46' i na pewno bedziesz zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dużo więcej miejsca w środku.

Nie dziwne, jest tylko klika centymetrów krótszy niż C5.

Panowie, ktoś chciałby ELSA'e ?

_________________________________________________

koło 12-13 lub dopiero w okolicach 16, czasem trudno mi się wyrwać z roboty, zależy od dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupowałem i Rubio zwołał gości od siebie z dziąłu żeby mi doradzili to z tego co pamiętam po pierwsze plazmy w dzień nie pooglądasz, po drugie TV to raczej SHARP, natomiat jeśli chodzi o Samsungi to serie od R w górę.

Ja mam Samsunga 37' i zadowolony jestem.

Skoro zrobił się kiermasz to mam pytanko jaką małą cyfrówkę kupic żeby można było zrobić ładne zdjęcia, głównie chodzi mi o to żeby bez problemu i szybko pstrykał fotki np w ruchu. Mam lustrzankę Konica Minolta i głównie nią pstrykam ale nieraz potrzebuję coś do kieszeni wrzucić jak gdzieś jadę, miałem samsunga z matrycą 5Mpix ale czas od naciśnięcia spustu migawki do zrobienia zdjęcia wystarczy na zaparzenie kawy. Nie zależy mi na dużej matrycy tylko na szybkości i żeby to było coś niedrogiego żeby nie było szkoda zgubić :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canon ixus i80 - REWELACJA !![br]Dopisany: 01 Październik 2008, 20:28_________________________________________________

Fajne to oni tam mają fury :slina: :slina:

http://audi-cc.otomoto.pl/ : :shocked:

fajna rata, 12 tys. miesięcznie :polew:

znamy takiego co płaci 22 tyś :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...