Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne światła LED do Audi A4 B7


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

Nic nowego bo kolega Tygrys juz je prezentowal w wersji Smoked, ja mam Red.

A u mnie coś nie bangla to co wrzuciłeś... :disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jest ze wstecznym bo w A6 jest w klapie a w A4 w karoseri ?? Jak to jest tutaj rozwiązane

Tutaj? czyli gdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy przy montarzu ledów z A6 do orinalnych lamp z a4, diody z lamp ze wstecznych a6 z klapy przekładane są do lamp karoseryjnych a4 tak??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie jak w tej aukcji http://allegro.pl/lampy-tylne-led-audi-a4-b7-avant-2004-2008-i1298547816.html i wygladaja b fajnie zwlaszcza w nocy.

Już była mowa o tych lampach w tym wątku... :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebawem (prawdopodobnie w przyszlym roku) pojawia sie nowe LEDy do B7, zarowno do Sedana jak i do Avanta. Firma nazywa sie Depo ( www.depo.com.tw ) a tak beda wygladaly:

tXQoA.jpg

Wyczytane z motor-talk.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich! :hi:

Chcialbym sie podzielic z Wami uwagami na temat lamp od @OLO

Kupilem od @OLO lampy ... (nie bede sie rozpisywal na temat czasu realizacjii zamowienia - bylem zadowolony ze w ogóle doszly do mnie.... ) do czasu jak je odpakowalem :wallbash:

Patrzac pod kontem estetyki totalna klapa :thumbdown: w srodku lamp pelno opilkow (pozostalosci) po cieciu lamp, porysowane (chyba podczas wkladana wkladow z A6 ) w bardzo krotkim skrucie ... :sick3:

Techniczne :mysli: zamiast rezystorwo zwykle zarowki :blink: no ale jak zdaje to test to czemu nie,ale... @OLO powiedzial ze przed wyslaniem krodko je testowal u siebie to wystarczylo zeby ta zarowka zamiast rezystora wtopila sie wtasme od wkladu z led'ow - naszcescie nic sie nie stalo.

Jak mialo byc juz pieknie to zauwarzylem,ze jedna lampa zewnetrzna spuznia w zalaczaniu swiatla stop ... zeby wyjasnic o co mi chodz zapodam link do filmiku

udalo mi sie to naprawic (wymiana przekaznika)

Ale przygod to jescze nie koniec :kwasny: jedna lampa zewnetrzna zaczla masakrcznie parowac ( gdzie @OLO mnie zapewnial ze nie beda - ze czekalem tak dlugo bo robil do mnei drugi komplet,a tu taka wpada) parowanie nie takie zle ale lampe szlag trafil (pekla) postanowilem zrobic na nowa ta lampe - wyszlo :good: cieszylem sie pare dni i tu znowu zonk .... swiatla na klape pekly pod wplywem nacisku wkladow ktore zostaly chyba za mocno ucisniete - pare dni wachania temperatury i :bicz2:

teraz lampy lerza w pywnicy ... pisalem do @OLO ale nie odpisuje juz 2-tygodnie. za lampy zaplacilem tylko zaliczke 800zl. ale i te 800zl. bylo za duzo za taki kicz a koncowa cena miala byc 2tys. bo nie chcialem oddawac swoich lap tylko je wykupic.

Moze znajda sie inni tutaj uzydkownicy jego lamp i beda chwalic ... nie wiem - szkoda ze na mnie nie trafilo zeby moc sie tutaj pochwalic.

jezeli ktos sie wacha nad tymi lampami to odradzam w 1000% nie warto za ta cene!!!

Jak kolega wyzej pisal o lampach z Depo - prezentuja sie calkiem ladnie.

Sorrki @OLO ale spieprzyles sprawe i nawet nie odezwales sie do mnie wyjasnic tego :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego bo kolega Tygrys juz je prezentowal w wersji Smoked, ja mam Red.

Taka mala poprawka: Ja mam Black, ale nie smoked. (czyli lampy sa czarne ale szklo jest biale przezroczyste) Tez chcialem smoked, ale wtenczas co kupowalem, nie byly jeszcze dostepne, ale kolega w sklepie ma wiec pomysle nad porownaniem. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego bo kolega Tygrys juz je prezentowal w wersji Smoked, ja mam Red.

Taka mala poprawka: Ja mam Black, ale nie smoked. (czyli lampy sa czarne ale szklo jest biale przezroczyste) Tez chcialem smoked, ale wtenczas co kupowalem, nie byly jeszcze dostepne, ale kolega w sklepie ma wiec pomysle nad porownaniem. :cool1:

Sorki Tygrys, oczywiscie mialem na mysli Black :wallbash:

Jak bedziesz wymienial to wez pod uwake tez Red, mi sie wlasnie te najbardziej podobaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekam na tegoroczne ESSEN MOTORSHOW, moze znow cos ciekawszego bedzie jak DECTANE... :)

Ale masz racje- czerwone tez swietnie by wygladaly, ale normalnie nie moge sie zdecydowac na jakies, bo obydwa kolory wedlug mnie sie niezle prezetuja. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich! :hi:

Chcialbym sie podzielic z Wami uwagami na temat lamp od @OLO

Kupilem od @OLO lampy ... (nie bede sie rozpisywal na temat czasu realizacjii zamowienia - bylem zadowolony ze w ogóle doszly do mnie.... ) do czasu jak je odpakowalem :wallbash:

Patrzac pod kontem estetyki totalna klapa :thumbdown: w srodku lamp pelno opilkow (pozostalosci) po cieciu lamp, porysowane (chyba podczas wkladana wkladow z A6 ) w bardzo krotkim skrucie ... :sick3:

Techniczne :mysli: zamiast rezystorwo zwykle zarowki :blink: no ale jak zdaje to test to czemu nie,ale... @OLO powiedzial ze przed wyslaniem krodko je testowal u siebie to wystarczylo zeby ta zarowka zamiast rezystora wtopila sie wtasme od wkladu z led'ow - naszcescie nic sie nie stalo.

Jak mialo byc juz pieknie to zauwarzylem,ze jedna lampa zewnetrzna spuznia w zalaczaniu swiatla stop ... zeby wyjasnic o co mi chodz zapodam link do filmiku

udalo mi sie to naprawic (wymiana przekaznika)

Ale przygod to jescze nie koniec :kwasny: jedna lampa zewnetrzna zaczla masakrcznie parowac ( gdzie @OLO mnie zapewnial ze nie beda - ze czekalem tak dlugo bo robil do mnei drugi komplet,a tu taka wpada) parowanie nie takie zle ale lampe szlag trafil (pekla) postanowilem zrobic na nowa ta lampe - wyszlo :good: cieszylem sie pare dni i tu znowu zonk .... swiatla na klape pekly pod wplywem nacisku wkladow ktore zostaly chyba za mocno ucisniete - pare dni wachania temperatury i :bicz2:

teraz lampy lerza w pywnicy ... pisalem do @OLO ale nie odpisuje juz 2-tygodnie. za lampy zaplacilem tylko zaliczke 800zl. ale i te 800zl. bylo za duzo za taki kicz a koncowa cena miala byc 2tys. bo nie chcialem oddawac swoich lap tylko je wykupic.

Moze znajda sie inni tutaj uzydkownicy jego lamp i beda chwalic ... nie wiem - szkoda ze na mnie nie trafilo zeby moc sie tutaj pochwalic.

jezeli ktos sie wacha nad tymi lampami to odradzam w 1000% nie warto za ta cene!!!

Jak kolega wyzej pisal o lampach z Depo - prezentuja sie calkiem ladnie.

Sorrki @OLO ale spieprzyles sprawe i nawet nie odezwales sie do mnie wyjasnic tego :wallbash:

Ja też czekam na jakiekolwiek INFO od niego od ponad dobrego miesiąca! Póki co mam jeszcze cierpliwość ale kończy się... :kwasny: :kwasny: Niestety nie odpowiada na żadne wiadomości! Nie potrafi napisać ani słowa! Coż... Zachowanie poniżej normy... :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr to nie problem.Olo nie ma czasu na forum.Kontaktujcie sie z nim wylacznie tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...