Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tylne światła LED do Audi A4 B7


ba$ior

Rekomendowane odpowiedzi

na filmiku widać, że jest jakiś moduł komunikujący z lampą w klapie z lampą w błotniku, bo inaczej nie świeciło by to tak jak w A6 :)

ale na filmiku są zapalone tylko pozycje,moment gdy niby świeci sie hamowanie (3,15s) to ściema :cool1:

tutaj dobrze widać

bvbz.jpg

czyli bankowo przy hamowaniu świecą się tylko lampy zewnętrzne,a to psuje cały efekt ledów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na filmiku widać, że jest jakiś moduł komunikujący z lampą w klapie z lampą w błotniku, bo inaczej nie świeciło by to tak jak w A6 :)

ale na filmiku są zapalone tylko pozycje,moment gdy niby świeci sie hamowanie (3,15s) to ściema :cool1:

tutaj dobrze widać

bvbz.jpg

czyli bankowo przy hamowaniu świecą się tylko lampy zewnętrzne,a to psuje cały efekt ledów

Czyli kupa :gwizdanie: i trzeba samemu dorezać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z forum w DE pojawily sie pierwsze zdjecia jednego z pierwszych klientow Dectane:

q6YHS.jpg

9hYaJ.jpg

Se8A0.jpg

Lu40A.jpg

9i79i.jpg

Sesx9.jpg

q7T49.jpg

Zgodnie z tym co opisal FIS nie wyswietla bledu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie krzyczcie na mnie ze to juz bylo i wogole i ze jest opcja szukaj...biore wszystko na siebie ale nigdzie nie umie odszukac jakie rezystory zastosowac w tych lampach zeby przestaly migac i zeby FIS nie wywalal bledu...mam juz wszystko co potrzebne do przeszczepu tych lamp LED z A6 tylko musze widziec jakie rezystory zastosowac...pisalem tez juz do Mirona na PW i na gg zeby podpytal swojego kumpla z ktorym to robili ewentualnie czy by sie podjeli podlacznia tych lamp(oczywiscie odplatnie) ale nic nie odpisal...i stoje dalej w miejscu...na zdjeciach z hiszpanskeigo forum jest wszystko ladnie widzoczne ale niestety nie umie odczytac wartosci tego rezystora...a i jeszcze jedno czy trzeba zakladac regulator napiecia??moze ktos w Was poradzi madrym slowem :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z forum w DE pojawily sie pierwsze zdjecia jednego z pierwszych klientow Dectane:

q6YHS.jpg

9hYaJ.jpg

Se8A0.jpg

Lu40A.jpg

9i79i.jpg

Sesx9.jpg

q7T49.jpg

Zgodnie z tym co opisal FIS nie wyswietla bledu.

jak dla mnie jest :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie tylko czemu nie ma światła Stop w klapie :thumbdown:

bo ori też nie ma i by trzeba ciągnąć przewody , a tu chodzi o P&P lampy :wink4:

ja myśle , że można zrobić stop z przeciwmgłowych , bo one są chyba na klapie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie krzyczcie na mnie ze to juz bylo i wogole i ze jest opcja szukaj...biore wszystko na siebie ale nigdzie nie umie odszukac jakie rezystory zastosowac w tych lampach zeby przestaly migac i zeby FIS nie wywalal bledu...mam juz wszystko co potrzebne do przeszczepu tych lamp LED z A6 tylko musze widziec jakie rezystory zastosowac...pisalem tez juz do Mirona na PW i na gg zeby podpytal swojego kumpla z ktorym to robili ewentualnie czy by sie podjeli podlacznia tych lamp(oczywiscie odplatnie) ale nic nie odpisal...i stoje dalej w miejscu...na zdjeciach z hiszpanskeigo forum jest wszystko ladnie widzoczne ale niestety nie umie odczytac wartosci tego rezystora...a i jeszcze jedno czy trzeba zakladac regulator napiecia??moze ktos w Was poradzi madrym slowem :notworthy:

jak ci sie chce to podskocz w sobote do gogolina k. krapkowic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie tylko czemu nie ma światła Stop w klapie :thumbdown:

bo ori też nie ma i by trzeba ciągnąć przewody , a tu chodzi o P&P lampy :wink4:

ja myśle , że można zrobić stop z przeciwmgłowych , bo one są chyba na klapie :naughty:

Wiem że tak jest. :tongue4: Szkoda że nikt nie produkuje takich lamp. Pomysł z przeciwmgłowymi światłami to rozpatrzenia :mysli:

Wygląd całkiem całkiem :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie krzyczcie na mnie ze to juz bylo i wogole i ze jest opcja szukaj...biore wszystko na siebie ale nigdzie nie umie odszukac jakie rezystory zastosowac w tych lampach zeby przestaly migac i zeby FIS nie wywalal bledu...mam juz wszystko co potrzebne do przeszczepu tych lamp LED z A6 tylko musze widziec jakie rezystory zastosowac...pisalem tez juz do Mirona na PW i na gg zeby podpytal swojego kumpla z ktorym to robili ewentualnie czy by sie podjeli podlacznia tych lamp(oczywiscie odplatnie) ale nic nie odpisal...i stoje dalej w miejscu...na zdjeciach z hiszpanskeigo forum jest wszystko ladnie widzoczne ale niestety nie umie odczytac wartosci tego rezystora...a i jeszcze jedno czy trzeba zakladac regulator napiecia??moze ktos w Was poradzi madrym slowem :notworthy:

Nie umie...Nie umiem :)

Gdzieś już na forum było info o rezystorkach...chyba...

Lampy Dectane - fajne :)

Ciekawe kiedy sedana pokażą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z dotychczasowych jakie były pokzaywane na forum to najlepsze jakie widziałem. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umie...Nie umiem :)

Gdzieś już na forum było info o rezystorkach...chyba...

Sa tutaj na forum i tacy co "ktory" pisza przez u i "samochod" przez u i nikt im uwagi nie zwraca a jesli juz TAKI bystrzacha jestes to pokaz gdzie pisze o tych rezystorach fakt pisze o rezystorach jakie zastosowac do DRL-a i jakie do postojowek i do podswietlania tablicy rej. ale akurat jakie zastosowac przy tych lampach to nie potrafie odszukac zapytalem tylko czy ktos moze pomoc ale widze ze zamiast pomocy ktos mnie uczy gramatyki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale widze ze zamiast pomocy ktos mnie uczy gramatyki...

Chyba ortografii :wink4: Pisząc poprawnie okazujesz szacunek innym, którzy muszą to czytać.

Jeśli nie jesteś pewien pisowni to na dole masz klawisz "Sprawdź ortografię".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale widze ze zamiast pomocy ktoś mnie uczy gramatyki...

Chyba ortografii :wink4: Pisząc poprawnie okazujesz szacunek innym, którzy muszą to czytać.

Jeśli nie jesteś pewien pisowni to na dole masz klawisz "Sprawdź ortografię".

Racja.

Co do rezystorów to ja dałem tylko wskazówkę, że ktoś wspominał o tym problemie i odbyła się dyskusja na forum. Nie denerwuj się tak. Jeżeli obraziłem Ciebie wskazując błędy w pisowni (mam nadzieję, że w mowie tego zwrotu nie używasz) to bardzo mi przykro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego wygrzebałem. Zapewne zaraz pojedziecie, jaka wiocha, jednak skoro znalazłem, to informuję :gwizdanie:

http://cgi.ebay.it/Fanali-fari-posteriori-LED-AUDI-A4-B7-8E-AVANT-neri-/360266674388?cmd=ViewItem&pt=Ricambi_automobili&hash=item53e19130d4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...