Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

System operacyjny Android

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sęk w tym że właśnie nie używa tego dużo ludzi. A bez tego i powiadamiania innych o patrolach policji to produkt jest bez sensu.

Zdecydowanie lepsza nawigacja to naviexpert. Ale korzystanie z niej poza granicami Polski może zrujnować człowieka :grin:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 407,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kilka razy uruchomiłem, plusem jest mapa z navi z natężeniem ruchu. Przydaje się jak nie widać fotoradaru np. nocą, a tak to wolę CB :wink:

Opublikowano

Słyszałem że przydaje się dobrze by sprawdzić korki :decayed:

Opublikowano
Słyszałem że przydaje się dobrze by sprawdzić korki :decayed:

Zwłaszcza na zakopiance :decayed:

Opublikowano

Panowie zbliża mi się koniec umowy i się zastanawiam co wybrać :whistling: Galaxy S3 lub Xperia S lub coś innego. Nie mam jakiś super wymagań, głownie internet, dobre zdjęcia i jakieś tam pierdoły. Ważna rzecz to bardzo dobra jakość rozmów :wink:

Opublikowano
Panowie zbliża mi się koniec umowy i się zastanawiam co wybrać :whistling: Galaxy S3 lub Xperia S lub coś innego. Nie mam jakiś super wymagań, głownie internet, dobre zdjęcia i jakieś tam pierdoły. Ważna rzecz to bardzo dobra jakość rozmów :wink:

S3 :wink:

Opublikowano
Panowie zbliża mi się koniec umowy i się zastanawiam co wybrać :whistling: Galaxy S3 lub Xperia S lub coś innego. Nie mam jakiś super wymagań, głownie internet, dobre zdjęcia i jakieś tam pierdoły. Ważna rzecz to bardzo dobra jakość rozmów :wink:

S3 :wink:

Prezes wie co mówi S3 oczywiście .

Opublikowano
HTC One X/X+ :wink:

:thumbup1:

BTW masz aktualizację?

Opublikowano
HTC One X/X+ :wink:

:thumbup1:

BTW masz aktualizację?

Czekam tak jak Ty :whistling:

Jaki masz CID? Ja mam CID_032. Gdzieś pisali, że będzie na niego nieco później aktualizacja..

Opublikowano
HTC One X/X+ :wink:

:thumbup1:

BTW masz aktualizację?

Czekam tak jak Ty :whistling:

Jaki masz CID? Ja mam CID_032. Gdzieś pisali, że będzie na niego nieco później aktualizacja..

Ten sam..

Opublikowano
Panowie zbliża mi się koniec umowy i się zastanawiam co wybrać :whistling: Galaxy S3 lub Xperia S lub coś innego. Nie mam jakiś super wymagań, głownie internet, dobre zdjęcia i jakieś tam pierdoły. Ważna rzecz to bardzo dobra jakość rozmów :wink:

Xperia S można porównywać do S2, bardziej Xperie T swoimi bebechami można porównać do S3 choć też nie ma 4 rdzeniowego procka, dopiero Sony planuje niebawem wypuścić flagowy model który ma przewyższać Samsunga.

Opublikowano

ROOTował ktoś z powodzeniem HTC Desire C? Potrzebuje podpowiedzi, bo nie mogę tego ugryść...

Wysyłane za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Panowie co powiecie na nokie lumie 920, która jest na windowsie 8 ??

Opublikowano

Na chwile obecna cena kosmiczna a system wielkiego wzięcia nie ma...wykonanie podobno na plus...bawiłem się windowsem na niższej lumii i mnie kompletnie nie przekonał ten system.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
Na chwile obecna cena kosmiczna a system wielkiego wzięcia nie ma...wykonanie podobno na plus...bawiłem się windowsem na niższej lumii i mnie kompletnie nie przekonał ten system.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Mnie też ten system nie powalił. Chciałem się właśnie przesiąść z Nokii Symbiana na 800 i ... stanęło na SGS3 i jest OK.

Opublikowano
Panowie co powiecie na nokie lumie 920, która jest na windowsie 8 ??

u mnie w firmie grafik ma ten telefon. Jesli chodzi o samo urzadzenie to przez zastosowanie wymiennych obudow nie podoba mi sie jego wykonanie (spasowanie elementow). Sprawial wrazenie bardzo plastikowego. Dosyc krytycznie oceniam SGS3 ale ta lumia podoba mi sie jeszcze mniej. A jesli chodzi o system to niestety kafelki mi nie przypadly do gustu. W przeciwienstwie do mnie wlasciciel sie nim zachwyca ale on ma dusze artysty i moze to urzadzenie dla tego typu ludzi ;). Fakt, OS poszedl w inna strone niz wszystkie androidy i iOS'y wiec jest to cos nowego i pewnie znajdzie zwolennikow - ale ja do tej grupy sie nie zaliczam.

Opublikowano

czy istnieje jakiś crack do sygica?

Opublikowano

Są pełne wersje na chomiku scrackowane juz, ale jest juz pełna automape na androida

Wysłane z mojego HTC EVO 3D X515m

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.