Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wrclaguna ty nie rzezbiles u siebie czasem IC od 3.0 TDI BiT ? Dalej masz ten stary od zwyklego 3.0 TDI ?

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

czekamy na foto foteli na pokładzie :wink:

Nic z tego :kwasny: okazało sie ,ze fotele były do sedana . Komplecik był fulll wypas :naughty:

Szukam dalej :wink:

Zrob koniecznie dokumentacje zdjeciawa co tam trzeba zrobic zeby wszystko banglalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrclaguna ty nie rzezbiles u siebie czasem IC od 3.0 TDI BiT ? Dalej masz ten stary od zwyklego 3.0 TDI ?

---------- Post dopisany at 21:09 ---------- Poprzedni post napisany at 21:00 ----------

czekamy na foto foteli na pokładzie :wink:

Nic z tego :kwasny: okazało sie ,ze fotele były do sedana . Komplecik był fulll wypas :naughty:

Szukam dalej :wink:

Zrob koniecznie dokumentacje zdjeciawa co tam trzeba zrobic zeby wszystko banglalo.

Miałem kupiony cooler od 3.0 TDI BI tylko okazało sie ,ze był dziurawy :facepalm:

Jezeli chodzi o fotele i rezanie pełnej elektryki (moze i pamieci jak takie wpadną) to na pewno będzie pełna dokumentacja :decayed:

---------- Post dopisany 13-10-2012 at 14:33 ---------- Poprzedni post napisany 12-10-2012 at 11:26 ----------

Lusterka 2012 w fuull opcji załozone :decayed: przy okazji wyprowadzona instalacja pod Pamieć :wink:

Myślę o załozeniu bixenona skrętnego a jak na razie szukam gratów i sprawdzam schematy :facepalm:

IMG_7765.jpg

IMG_7795.jpg

Niezła kabelkologia :grin:

IMG_7797.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne masz to autko:decayed:, a tak z innej beczki to nie wiem czy mi się coś przewidziało, ale już chyba na którymś zdjęciu co wkleiłeś też mi podpadło, że zniknęły listwy progowe z S-line zew. czy mi się wydaje:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na listwach miałem odpryski na bezbarwnym i były malowane :wink: dodatkowo zabezpieczyłem je PastiDipem .

Zima się zbliza i trzeba będzie wytachac z piwnicy felgi zimowe :kox: , pewnie troche kosmetyki się przyda zrobić .

---------- Post dopisany 21-10-2012 at 18:13 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2012 at 09:39 ----------

Chyba ostatnie foty w tym roku na letnich :wink: na szybko z córką na zakupach

4b8.jpg

1b8c.jpg

3b8r.jpg

2b8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...