Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

rzeczywiście... masz czego słuchać w aucie i w domu :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szału nie ma.. na moim lakierze zadziałało podobnie do DC2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu glaze od PB jest :naughty: ale musisz na to jeszcze wosk zapodać, polecam ten

http://www.all4auto.pl/chemical-guys-petes-53-wax-perlowe-mokre-wykonczenie-na-kazdym-lakierze-p-836.html

świetny wosk za przyzwoite pieniądze, zawiera aż 53% carnauby. Ja go kładę na politurę + 1 warstwę megsowego Nxt Tech Wax 2.0 i efekt jest :kox:

Jak położysz od razu na politurę też będzie koksik :wink4:

Megs ostatnio wypuścił nowy wosk syntetyczny:

http://www.all4auto.pl/meguiars-ultimate-liquid-wax-syntetyczny-wosk-samochodowy-p-906.html

jeszcze nie miałem okazji używać bo mam jeszcze sporo next'a ale warto spróbować jako warstwę ochronną pod petsa z carnaubą :wink4:

BTW rurki będziesz poprawiał :mysli: coś z deczka krzywo wyszło :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW rurki będziesz poprawiał :mysli: coś z deczka krzywo wyszło :confused4:

:decayed: Tak nie jest to koncowy efekt poniewaz kumpel nie mial opaski 70 mm i dopiero ja musze przy okazji kupic i zacisnac rure laczaca na srodku auta. Jest wylko wpuszczona jedna w druga :) Tak sie zastanawiam czy troche nie wysunac wydechu czy dac na rowno ze zderzakiem :mysli:

A ze srodkami kosmetycznymi do auta tak juz jest :( sam juz nie wiem co sobie kupic :dontknow:

Też ich słucham ,gratuluje pięknej kolekcji :good:

Przedni zderzak masz też S-line,czy jeszcze zwykły ?

Ja właśnie się przymierzam powoli do całego pakietu ...

Tak S LINE :) Caly Pakiet zewnetrzny :wink4: Kupuj i rezaj :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na czarną pupę to :kox: z dwururką :tongue4:[br]Dopisany: 02 Sierpień 2011, 22:03_________________________________________________dokładka jest lakierowana czy szare PVC? jak PVC to polecam do tego http://www.all4auto.pl/valetpro-dionysus-trim-glitz-500ml-przywraca-kolor-wyblaklym-plastikom-p-872.html

Dokldaka jest szare PVC :wink4:

Ciekawe czy ktos tego uzywal ? ponoc kosmiczny srodek :kox:

http://www.all4auto.pl/poorboys-black-hole-show-glaze-maksymalnie-wyciaga-glebie-koloru-p-379.html

Troche odbiebne od tematu A4 ......dostalem ostatnio takie cosik :radocha: Jestem ich fanem okolo 14 lat :)

Autografy i ostatnia plyta THE CHEMICAL BROTHERS ktorzy zrobili sciezke do filmu HANNA :gwizdanie:

sdc14268e.jpg

Takze oto moja kolekcja :embarrassed: nie wszystko jest bo by sie nie zmiescilo :rolleyes:

img5707.jpg

oj mam jeszcze ich jakies albumy jeszcze na kasetach, apollo 440 i oczywiscie the prodigy :decayed: :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laguna, wrzuć chronologicznie w pierwszy post wszystkie swoje dotychczasowe przeróbki by łatwiej było śledzić zmiany :wink4:

Tutaj masz jak to powinno wyglądać: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=28376.0

:przebiegly: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dał równo ze zderzakiem i końcówki 90mm :tongue4::decayed:

Ty masz jakieś zboczenie z tymi końcówkami :naughty: jak nie 100 to 90 ale akurat 90 były by dobre :good:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tarcze 345 mm oraz zaciski do przodu S4 B8 zalozone :thumbup:

img6526l.jpg

img6528vz.jpg

Jeśli przyjdzie ci kupic klocki to zawyjesz, detal 635zł z czujnikiem :) Jestem świeżo po zakupie.

Ogarnij trochę mocy bo póki co te hamulce sa na 400Ps.

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te hamulce sa zbyt cienkie na 400kM[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 22:37_________________________________________________a klocek mozna zapodac std

koszt Ferodo ok 250zł, wiec nie ma co sie martwic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te hamulce sa zbyt cienkie na 400kM[br]Dopisany: 03 Sierpień 2011, 22:37_________________________________________________a klocek mozna zapodac std

koszt Ferodo ok 250zł, wiec nie ma co sie martwic

Jeździłem S4 zrobionym na ponad 430ps i w zupełności starczały wieć nie wiem o czym mówisz. To jest zupełnie inny hebel niz ten w starym S4, ma duzo większy klocek i większa powierzchnię cierną. Sorki za ot ale Ferodo klocka nie chce za darmo, mam w warsztacie kilka zużytych kompletów które sa pięknie spękane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko, chciłem zakupic kratke swiateł przeciwmgielnych jak w s line, czy trzeba miec zdezak od s line aby pasowaly??chciałem tez zakupic koncowki wydechu ale w rozsadnej cenie :) moze macie jakies namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko, chciłem zakupic kratke swiateł przeciwmgielnych jak w s line, czy trzeba miec zdezak od s line aby pasowaly??chciałem tez zakupic koncowki wydechu ale w rozsadnej cenie :) moze macie jakies namiary

tu nie miejsce na takie pytania :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie pytanko, chciłem zakupic kratke swiateł przeciwmgielnych jak w s line, czy trzeba miec zdezak od s line aby pasowaly??chciałem tez zakupic koncowki wydechu ale w rozsadnej cenie :) moze macie jakies namiary

Kratka nie bedzie pasowac :confused4: tu masz wszystko pieknie porownane :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=171690.0

A koncoweczki kupujesz w ASO po znizkach albo ALLGERO :)

http://moto.allegro.pl/nowe-oryginalne-koncowki-tlumika-audi-q5-a4-8k-b8-i1714211923.html

Tarcze 345 mm oraz zaciski do przodu S4 B8 zalozone :thumbup:

img6526l.jpg

img6528vz.jpg

Jeśli przyjdzie ci kupic klocki to zawyjesz, detal 635zł z czujnikiem :) Jestem świeżo po zakupie.

Ogarnij trochę mocy bo póki co te hamulce sa na 400Ps.

:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

Patrox na pewno bedzie cos dlubane w aucie. +200 bedzie wystarczajace dla mojej zony :D Turbinka CAHA z 170 KM i wiekszy cooler bedzie zalozone :) Tylko nie wiem do kogo jeszcze pojechac :przebiegly:

Zastanawiam sie czy nie wyrzucic pierwsze DPF-a

P.S. A tak to ciekawe rozwiaznie jest w tych zaciskach od S4 B8 porownujac z wczesniejszymi zaciskami AUDI :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to B8 jest dla Twojej zony? nie mialo byc odwrotnie? :)

tak mu Żona w głowie zamieszała że B8 jest jej :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...