Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tacierzyństwo


Miszka82

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź czy nie ma uczulenia, może mieć na jeden z enzymów i dlatego tak puchnie.

Ja nie sprawdzałem czy moja ma uczulenia na pszczoły, osy czy komary, ale wiem że ma uczulenie na inne rzeczy chociaż nikt w rodzinie tego wcześniej nie miał lub nie miał jakichś objawow, zaczynając dwa pokolenia wstecz od mojej i żony strony.

3 m-ce temu robiłem 20 podstawowych testów i 11 z nich wyszło pozytywnych :o więc będę leciał na święta jeszcze raz i zmuszony jestem zrobić cały pakiet, ponad 200 różnych uczuleń.

Co ciekawe, syn nie ma uczulenia.

Oby w Twoim wypadku nie było to, tylko taka reakcja na owady, każde dziecko czy dorosły znosi inaczej.

Pozdrawiam

Rum

Edytowane przez RumJanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sprawdź czy nie ma uczulenia, może mieć na jeden z enzymów i dlatego tak puchnie.

Ja nie sprawdzałem czy moja ma uczulenia na pszczoły, osy czy komary, ale wiem że ma uczulenie na inne rzeczy chociaż nikt w rodzinie tego wcześniej nie miał lub nie miał jakichś objawow, zaczynając dwa pokolenia wstecz od mojej i żony strony.

3 m-ce temu robiłem 20 podstawowych testów i 11 z nich wyszło pozytywnych :o więc będę leciał na święta jeszcze raz i zmuszony jestem zrobić cały pakiet, ponad 200 różnych uczuleń.

Co ciekawe, syn nie ma uczulenia.

Oby w Twoim wypadku nie było to, tylko taka reakcja na owady, każde dziecko czy dorosły znosi inaczej.

Pozdrawiam

Rum

Lekarka nam powiedziała, że jest za mała aby robić jakiekolwiek testy ( prawie 2 lata ) widzę też po niej że w momencie kiedy jest nadmierne pylenie kwiatów , trawy są koszone to z nosa leci woda jak z kranu , żona ma podobnie...

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się i zmień lekarza.

Jedyna prawda to taka że nie wszystkie badania wychodzą u małych dzieci ale wiele testów alergicznych wychodzi na podstawie badania z krwi.

Polecam iść do przychodni i tam popytać o pakiety badań jakie mają, podstawowe robisz już za 20 zeta, mnie czeka pełny pakiet 200+ i kosztuje coś 1k, ale córka dla mnie ważniejsza, wiele nie wyjdzie ale większość będę wiedział co i jak.

Poszukaj DIAGNOSTYKI, dostaniesz kartę i wyniki on-line możesz mieć.

Ja robiłem badania w maju, córka miała rok i 9m-cy, lekarze mówili że enzyme ma a okazało się że alergie, po odstawieniu kilku produktów zaczęło się jej poprawiać.

Sprawdz zwykle badanie pod kątem pyłków i powiedz czy mam rację, jedno badanie cię nie zrujnuje a będziesz wiedział na czym stoisz, jeśli się potwierdzi, pójdziesz dalej i zrobisz kolejne.

Pozdrawiam

Rum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obraź się i zmień lekarza.

Jedyna prawda to taka że nie wszystkie badania wychodzą u małych dzieci ale wiele testów alergicznych wychodzi na podstawie badania z krwi.

Polecam iść do przychodni i tam popytać o pakiety badań jakie mają, podstawowe robisz już za 20 zeta, mnie czeka pełny pakiet 200+ i kosztuje coś 1k, ale córka dla mnie ważniejsza, wiele nie wyjdzie ale większość będę wiedział co i jak.

Poszukaj DIAGNOSTYKI, dostaniesz kartę i wyniki on-line możesz mieć.

Ja robiłem badania w maju, córka miała rok i 9m-cy, lekarze mówili że enzyme ma a okazało się że alergie, po odstawieniu kilku produktów zaczęło się jej poprawiać.

Sprawdz zwykle badanie pod kątem pyłków i powiedz czy mam rację, jedno badanie cię nie zrujnuje a będziesz wiedział na czym stoisz, jeśli się potwierdzi, pójdziesz dalej i zrobisz kolejne.

Pozdrawiam

Rum

masz rację w 100 %... muszę się tym zająć w tygodniu a lekarka... daj mi spokój ..jak małej o godzinie 9 odpadła resztka pępowiny a o 11 mieliśmy akurat wizytę kontrolną to nas Piz*a wysłała PILNIE do chirurga... lekarz popatrzył i zapytał czy jakaś rana nam się goi w kilka godzin i popukał się po głowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze jedno: czasami alergie są nabyte a czasami dziedziczne. Jeśli żona ma podobne objawy, niech ona sobie zrobi jeśli u córki nie wyjdzie. Nawet jak małej nie wyjdzie, popraw badanie za kilka miesięcy. Nasza lekarka rodzinna w Polsce nie wierzyła że badania wykażą jakie kolwiek alergie, a jednak się udało, ma problemy m.in. na: jabłka, chleb biały i ciemny, ogólnie zborze, ryż, orzechy, czekolada itp. Na szczęście to nabyte i wskaźnik był lekko powyżej normy, ale na tyle wysoki że objawił się w postaci plam na ciele, młodą to swędziało i drapała się aż do krwi.

Jeszcze coś jej dolega ale nie wiemy co, planuje lecieć do Polski i zrobić dalsze badania bo tutaj jej tego nie chcą zrobić, dla nich nadal to enzema...

Moja tydzień temu skończyła dwa latka, liczę że przy lub po świętach będę miał lepszy obraz badań, zawsze to kilka miesięcy starsza więc badania mogą być bardziej wiarygodne.

Nawet jak ci nie wyjdą za pierwszym razem, powtórz je za jakiś czas.

Pozdrawiam

Rum

Edytowane przez RumJanek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do sprzedania rewelacyjny fotelik, używany

ROMER TRIFIX SMART ZEBRA 9-18KG

i-romer-trifix-smart-zebra-9-18kg.jpg?=8

Niestety zakup był nieprzemyślany bo do B7 nie da się założyć, brakuje dodatkowego mocowania na trifix,

Jakby ktoś był zainteresowany proszę pisać lub dzwonić 502 425 730

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w B8 też nie mam top tether..przynajmniej u mnie. Chyba że można zamocować do tych uchwytów na siatkę w bagażniku?

a swoja droga to czy na pewno bez zapiecia tego trzeciego pasa nie spelnia on swojej funkcji do konca? wiekszosc fotelikow tego nie ma. Ja też kupiłem maxi cosi z tym rozwiązaniem bo w smaxie je mam, ale nie wiem wlasnie czy do audi moge je montowac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do uchwytów na siatki nie wolno, tak pisze w instrukcji.

Na samym isofix'e nie jest stabilny.

W Seacie a nawet w C1 jest kotwica i jak zapniesz isofix plus tylny zaczep to nic go nie ruszy.

fotelik ma bardzo fajne opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kotwicy mam taki fotelik w vectrze i mam zapięte pod oczko do ładunku... Nie wiem jak w Audi ale w vectrze jest to wspawane w podłogę a nie przykręcone dlatego o jakość tego się nie boję... A jak chcecie pokombinowac aby to miało ręce u nogi to ja zrobiłem u teścia tak że mocowanie kotwicy zapialem o pałąk isofixa ale od strony kanapy... Miał to na tyle mało osłonięte że nie było problemu tak zapiąć ..

Wysłane z Mojego Redmi Note 3 Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh odgrzeje bo spodobał mi się temacik:) Ja wczoraj byłem na zakupowym spocie (zaparkowałem tam gdzie samochody klubowe ale poszedłem na zakupy z rodzinką) no i nie omieszkałem mojemu Misiowi (1,5 roku) wypożyczyć małe Audi (taki samochodzik ktory sie prowadzi, ale trabi, gra, gada). Miał radoche. Siedzial, kierowal, bawil sie. I w polowie spotu zjechalismy mala fura na chwile do chlopakow :) Szkoda ze foty nie zrobilem :) Maly klubowicz rosnie :) pzdr dla klubowych tatusiow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dawno nie pisałem a moja w 25 tyg ciąży :) tym razem dziewucha więc parka będzie hehehhe

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziex :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Ojcowie! Prowadzę badania nt. Ojcostwa w mediach społecznościowych. Proszę was o uzupełnienie, przekazanie dalej. Dziękuję! 
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfNzgPJMvCOSC6he4AOEZPDTSZQFqTATeVkrZfE-dGy81M3jw/viewform?c=0&w=1 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 500 uzupełnię :D

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 500 uzupełnię [emoji3]

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka



+1
:grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja używałem AngelCare AC401 z monitorem oddechu, własnie wystawiłem ja na sprzedaż, byłem z niej bardzo zadowolony.

Jest w dziale sprzedam:

http://allegro.pl/angelcare-ac401-monitor-ruchu-dwie-plytki-z-niania-i6789614735.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam aplikacje na ipadzie. Jeden ipad przy maluchu drugi w pokoju gdzie jestes lub na iphonie i moze dzialac przez siec, wifi lub bluetooth (bez ograniczen w odleglosci). Super sprawa. Poza tym ze slyszysz widzisz malucha. Ma funkcje szumu jak dziecko sie obudzi. Piszczy jak straci zasieg. Aplikacja iSitter

Edytowane przez Kosmita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...