Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Zderzak tuningowy z dużym grillem


Spitfire90

Rekomendowane odpowiedzi

Zero wyrozumiałości :cool1: dokupi się z przodu i z tyle lampy na led-ach i będzie się prezentować hehe :tongue4: no wstawię i mam nadzieję, że efekt będzie podobny.

1695102885

lubelska ekipa rośnie w siły :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No te przykłady, które wybrałeś faktycznie jakiś koszmar... mam nadzieję, że nie będzie z tym za dużo yebania się przy montażu...

A mam nadzieję, że będzie dużo i w dodatku zderzak się połamie :sarcastic: :>

:shocked::kox::naughty::decayed::polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

prawda jest taka ze yebania bedzie co niemiara nic nie bedzie pasowac, a te 500 pięćset złotych!!!!! :shocked: za kawal laminatu rozjebiesz przy pierwszym krawezniku pod tesco :good::decayed: takze 500 + 200 na poczatek to dopiero zaczatek twoich problemow :naughty: przeciez ten grill z b7 nie bedzie pasowal na gorze do maski z b5 :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dość już znęcania się :decayed:

PS:

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm: :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co cię podkusiło, żeby tyle kasy wydać na laminat który - jak koledzy wspomnieli, za rok będzie wyglądał jak ze złomu ? :wallbash:

Już pomijając aspekt gustu (bo o tym się rzekomo nie dyskutuje) - ten zderzak jest tylko kawałkiem żywicy, który przy drobnym puknięciu pęknie na 1000 kawałków.

Lepiej byś zrobił kupując za te pieniądze grill od S4 lub RS4 - jeszcze by ci trochę kasy zostało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak możesz odkręcić sprawę to to zrób, zderzak będziesz musiał pomalować, maskę, to następna kasa, a takie auto kiedyś sprzedać :wallbash:

uwierz koledzy z forum się nie mylą że źle robisz :wink4:, spójrz w Galerię B5 i przemyśl sprawę :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram wszystkich :doh1: :wallbash:

ale jak juz narobiles bigosu kupujac te cuda to polecam jedyne wyjscie, wystaw ten caly zestaw jak najszybciej na sprzedaz za polowe ceny, ktora zaplaciles i odepchnij od siebie widmo tego zła, jakie niechybnie by Cie spotkało montujac ten caly zestaw do swojego samochodu.

stracisz polowe kasy, ale zyskasz o wiele wiecej, Twoje auto bedzie wygladala jak seria, a to juz jest wystarczajco dobrze :decayed:

dalej... zbieraj kase i pomysl kiedys o zderzaku s4

albo idz w inna, sluszna droge i inwestuj pieniadze w auto, aby doprowadzic je do jak najlepszego stanu technicznego, a jak chcesz miec szpachlolaminatowóz to kup za tysiaka jakiegokolwiek kadeta lub "porobionego" golfa2, mnostwo jest takich okazów na allegro i juz sa gotowe: maja day line'y, lexus look'i, pługi, tribale, naklejki turbo i nos :gwizdanie:

powodzonka!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:

jakże ciekawa dyskusja rozwinęła się od kawałka laminatu za 500 PLN :] no cóż, niektórzy lubią serię na aucie, inni 3,5 tony plastiku i laminatu... są gusta i guściki...

i już nie krytykujcie tak chłopaka...

ps. :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm: dżisys krajst....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sam sprzedawca ma w ofercie również zderzak tylny do B5:

http://allegro.pl/audi-a4-b5-1995-2001-zderzak-tylny-dj-tuning-i1703221356.html

Zastanawiam się czy te 2 rury są na stałe zintegrowane ze zderzakiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojechaliście chłopakowi równo.....

a ja uważam...niech zakłada. Natrudzi się, wyda kasę ale w końcu dojdzie do właściwych wniosków i to będzie dla niego dobra nauka.

Myślę że nie jeden z Was robił ze swojego auta w jakimś % "wiochę" ale do wszystkiego trzeba dojrzeć.

ale fakt... :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyda sie dla rozwiązania zagadki montazu tego ustrojstwa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyda sie dla rozwiązania zagadki montazu tego ustrojstwa :decayed:

Taa, ale co napsuje to napsuje - łącznie z przyklejeniem na maskę tej nakładki czy wycinaniem maski - bo nie wiem jaka opcja będzie na tapecie. :wallbash:

Do tego popadnie w większe koszty przywrócenia do stanu oryginalnego, niż 200zł wydane na grill do B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyda sie dla rozwiązania zagadki montazu tego ustrojstwa :decayed:

tu masz rozwiązanie zagadki i podpowiedź dla użytkownika jak się za to zabrać:

http://allegro.pl/szlifierka-katowa-katowka-bosch-pws-20-230-j-2000w-i1708302565.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra poczekamy zobaczymy ...

czekamy na foto kolego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te wasze posty i się zastanawiam poważnie nad tym zakupem. Nie chodzi mi jednak o wygląd wizualny bo pomimo wszystko wydaje mi się, że wygląda to fajnie (sic!) mam z resztą biały samochód pod kolor, ale o to co mówicie - wytrzymałość materiału, jego wady, oraz problemy przy montażu i te które mogą wyniknąć później. Jeszcze nie przyszła mi żadna przesyłka, nie wiem czy mogę to odwrócić (to pierwsze przedmioty, które kupuję przez allegro, jako niezarejestrowany, przelew już poszedł)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam te wasze posty i się zastanawiam poważnie nad tym zakupem. Nie chodzi mi jednak o wygląd wizualny bo pomimo wszystko wydaje mi się, że wygląda to fajnie (sic!) mam z resztą biały samochód pod kolor, ale o to co mówicie - wytrzymałość materiału, jego wady, oraz problemy przy montażu i te które mogą wyniknąć później. Jeszcze nie przyszła mi żadna przesyłka, nie wiem czy mogę to odwrócić (to pierwsze przedmioty, które kupuję przez allegro, jako niezarejestrowany, przelew już poszedł)?

to dzwoń do sprzedawców, jeżeli nie wysłali to anulować sprzedaż, ewentualnie zwrócisz koszta prowizji allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie sprzedawcy widnieje punkt:

Prosimy o ROZWAŻNĄ LICYTACJĘ, nie wycofujemy bowiem złożonych przez Kupujących ofert.

Czy to oznacza, że już tego nie cofnę :rolleyes:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...