Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Termostat z ASO o czy coś innego?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Niestety mój silnik jest mocno niedogrzany, bo max temp to 70'C więc muszę zakupić termostat.

Pytanie - czy lepiej zamiennik (whiler?) czy lepiej oryginalny z aso ? I jeśli ktoś kupował to jaki koszt do AFN ?

Dzięki i pozdrawiam

Opublikowano

Kup Behr'a jak znajdziesz, to jest oryginalny termostat tylko w innym pudełku i trochę tańszy. Innych zamienników nie próbowałem.

Opublikowano

Ja kupiłem od tom_77 termostat wahler i śmiga już prawie 2 lata.

Koszt jakieś 60-70zł nie pamietam dokładnie.

Opublikowano

też ostatno wymieniałem na wahlera ,miałem go po kosztach ale w carsie chyba 40 zeta :mysli:

Opublikowano

Kupuj coś dobrego markowego ale nie w aso szkoda kasy.

Opublikowano

mi tez wsadzili nawet niewiem co i od 6 miesiecy spokuj

Opublikowano

Kup oryginalny było już na temat termostatu z milion razy.Oryginalny kosztuje w ASO 130 zł zależy gdzie ja tyle płaciłem a z wahlerem uważaj zależy jak sie trafi ja po wymianie dwóch wahlerów kupiłem oryginał i spokój. Możesz poszukać na allegro oryginału będzie taniej o jakieś 50 zł

http://allegro.pl/termostat-oryginalny-044121113-vw-audi-seat-skoda-i1805170477.html

Opublikowano

Kup oryginalny było już na temat termostatu z milion razy.Oryginalny kosztuje w ASO 130 zł zależy gdzie ja tyle płaciłem a z wahlerem uważaj zależy jak sie trafi ja po wymianie dwóch wahlerów kupiłem oryginał i spokój. Możesz poszukać na allegro oryginału będzie taniej o jakieś 50 zł

http://allegro.pl/termostat-oryginalny-044121113-vw-audi-seat-skoda-i1805170477.html

i milion razy,że oryginalny wytrzymał miesiąc...

Opublikowano

wahlera kupiłem za 35zł. Póki co, spisuje się idealnie od ok.pół roku.

Opublikowano

Dokładnie, nie kupił bym teraz na pewno oryginału tylko Wahlera. Działa bez problemowo już od roku.

Opublikowano

mialem 3 wahlery i byla lipa.Dopiero na ORI wszystko gra.

Opublikowano
  • Autor

No kur... może dodam ankietę czy wahler czy org, bo zdania są 50 / 50 i już sam nie wiem ;/

Opublikowano

No kur... może dodam ankietę czy wahler czy org, bo zdania są 50 / 50 i już sam nie wiem ;/

z ankiety wyjdzie ci to samo :)

Opublikowano

Kup se ori i będziesz miał spokój.

Opublikowano

albo z ASO albo Behr z pewnego zrodla.

pamietaj kupic butelke koncentratu plynu do rozrobienia woda destylowana i uzupelnienia w ukladzie.

Opublikowano

Również polecam wahlera :good: od roku odpukać spokój :wink4:

Opublikowano

Również polecam wahlera :good: od roku odpukać spokój :wink4:

niestety z wahlerami jest troche loteria.... :cool1:

Opublikowano

wahlera miałem trzy lata i było :good:

kilka dni temu przy wymianie rozrządu założony taki sam

Opublikowano

Bierz wahlera, ja kiedys tez tak załozyłem wątek kazdy krzyczał ori tolko ori i w ogóle ORI to święte a zamiennik to ZUO :decayed: kupilem dziadostwo w ASO w warszawie i co wytrzymał tyle co poprzedni wachler czy jak go tam zwal co roku zmieniam ten syf czy ori czy zamiennik rok wtrzymuje i sie sypie, w tym roku biore najtańsze co bedzie :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.