Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

tak mam LOW, co jest potrzebne zeby był kolorowy? mam zmieniarke na 6 cd, navi dvd w schowku i wzmacniacz w lewym rogu z tyłu w bagazniku

Opublikowano

A skad jesteś ? to podam ci namiary kto to moze zrobić jak sie oczywiscie da :wink:

Przy radyjku CONCERT wymiana wyswietlacza i czesci to około 800-1000 PLN

Opublikowano

Grzesiek, dostałeś wczoraj PW?

Opublikowano

napewno dostal... nie odpisal, bo pewnie Cie nie lubi!! ;)

Grzechu, jak z tymi wtryskami? gdzie najlepiej dostac?

Opublikowano
Grzesiek, dostałeś wczoraj PW?

Powiem ci ze nie nadązam ostatnio :facepalm:

Juz odpisuje :decayed:

A4_F.jpg

---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

napewno dostal... nie odpisal, bo pewnie Cie nie lubi!! ;)

Grzechu, jak z tymi wtryskami? gdzie najlepiej dostac?

Szukaj jakis dobrych uzywek w Kraku na szrotach :wink:

Co do wymianki to podpytam kumpla w ASO dokładniej

Opublikowano

uzywki?? piezoelektryczne i uzywki? jestes pewien?

Opublikowano

Panowie mam prośbę do kogoś kto ma ETKĘ, czy ktoś z Was mógłby mi podrzucić numery amorów do zawieszenia 1BE/1BV na przód i tył - klasa wagowa przód 7 (0JF) a tył 10 (0YK). Wiem że amory są dedykowane do kilku klas wagowych. Ważne żeby się łapały do tych klas co podałem i były od 1BE i 1BV.

Wykryłem już problem z moim zawieszeniem. Pewna mądra firma sprzedała mi eibachy nie od wersji quattro stąd tył w mojej strasznie usiadł. wymienią mi sprężyby i zostaną mi do kupienia amory od s-line i będzie się przyjemnie jeździło.

Opublikowano

Znacie moze nr czesci bagnetu, do sprawdzania oleju?

Opublikowano
Znacie moze nr czesci bagnetu, do sprawdzania oleju?

A to B8 ma bagnet???? :))))

Opublikowano
Znacie moze nr czesci bagnetu, do sprawdzania oleju?

A to B8 ma bagnet???? :))))

Seryjnie nie ma, ale można dołożyć :wink:

Opublikowano
Znacie moze nr czesci bagnetu, do sprawdzania oleju?

A to B8 ma bagnet???? :))))

ser

serwisowy się kupuje i ma :wink:

Opublikowano

ja też mam seryjnie bagnet

Opublikowano

Szkoda ,pozostaje ufac komputerowi ;)

Sent from my iPad using Tapatalk

Opublikowano

Kazde zmiany w aucie muszą być zapisane w numerze VIN autka poprzez lącze ON LINE tzw. SVM ***Software Version Management*** :wink:

Czyli jeśli sam dokonam jakiejś zmiany i przeprogramuję ją w systemie to co będzie nie tak oprócz tego że nie będzie to widniało w systemie AUDI? bo rozumiem, że dokonywanie zmian w numerze VIN dokonują tylko autoryzowane serwisy

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.