Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie powoli zbieram info na temat dwumasy bo chyba dopadaja mnie pierwsze objawy jak to w koncu jest naprawde trzeba najpierw rozebrac zeby wiedziec co zamowic czy jak sie wymienia komplet dwumas sprzęgło docisk i łożysko to obojetnie jaka firma a i jeszcze jedno czy z kazdej 2.0Tdi zestaw pasuje do CAGA czy sa jakieś różnice?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie trzeba, jak zmienisz komplet dwumas ze sprzęgłem to nie ma różnicy. Luka mozesz na Sachsa wymienić i odwrotnie chociaż Luka odradzam.

Opublikowano
:D
Opublikowano

jest :kox: ciekawe kto pierwszy repliki tych felg zrobi, bo kto kupi to już wiadomo...MIRON :D

Opublikowano

Pany, wzór rs4 b7 20" ET45 opona 255 profil 30. a) robili takie w oryginale? b ) będzie B8 z zawiasem BV na tym jeździła bez obcierania?

Edytowane przez griga-st

Opublikowano

Jak roztoczysz otwor centrujacy :P

Opublikowano

panowie mam pytanie czy w naszych audi przy spadku temperatury zewnętrznej poniżej 5* Celsjusza oprócz zapalenia się na ekranie pomiędzy licznikami gwiazdki nie powinien pojawić dźwięk? U ojca w seacie i i żony w golfie V tak jest a u mnie nie ma. Szkoda bo przy obecnej pogodzie fajnie było by wiedzieć że robi się juz chłodniej i może wystąpić gołoledź. Wiem że zawsze można spojrzeć i będzie wiadomo ale fajnie by było żeby w razie "zamyślenia" się usłyszeć dźwięk że temperatura spada i zbliża się do zera

Opublikowano

panowie mam pytanie czy w naszych audi przy spadku temperatury zewnętrznej poniżej 5* Celsjusza oprócz zapalenia się na ekranie pomiędzy licznikami gwiazdki nie powinien pojawić dźwięk? U ojca w seacie i i żony w golfie V tak jest a u mnie nie ma. Szkoda bo przy obecnej pogodzie fajnie było by wiedzieć że robi się juz chłodniej i może wystąpić gołoledź. Wiem że zawsze można spojrzeć i będzie wiadomo ale fajnie by było żeby w razie "zamyślenia" się usłyszeć dźwięk że temperatura spada i zbliża się do zera

Temat już był http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297559-ikona-sniezki-przy-wyswietlaczu-temperatury-zewnetrznej/

Opublikowano

Jak roztoczysz otwor centrujacy :P

A7/A8 maja inny jak B8? :eusathink:

Opublikowano

Jak roztoczysz otwor centrujacy :P

A7/A8 maja inny jak B8? :eusathink:

Takie same :) tylko b6 i b7 mają 57.1mm

Edytowane przez skrab

Opublikowano

tak, z tego co kojarzę to 66.6 ma B8 i Q5.

Opublikowano

tak, z tego co kojarzę to 66.6 ma B8 i Q5.

i A5

Opublikowano

i A5 ale nie A7 i A8 jak pisałeś wcześniej ;) A do tego rozstawy otworów dochodzą.

Opublikowano

i A5 ale nie A7 i A8 jak pisałeś wcześniej ;) A do tego rozstawy otworów dochodzą.

Mylło mi się wybacz :wink:

Opublikowano

Jak już napisałem w dziale "Kola" jeździ na nich roczna tetetka. Nic to, przymierze to zobaczę co i jak.

Opublikowano

Ma ktoś z forumowiczów felgi rotor w kolorze srebrnym

Opublikowano

Witam

Mam pytanie ,wymieniałem fotele normalne na elektrykę czy muszę moduł CE zmieniać (064C) jeżeli tak to na jaki ?

Opublikowano

Griga napisałeś koła od b7 dlatego pisałem o roztoczeniu. Nowe modele audi maja takie same otwory.

Opublikowano

Witam

Mam pytanie ,wymieniałem fotele normalne na elektrykę czy muszę moduł CE zmieniać (064C) jeżeli tak to na jaki ?

Nic nie wymieniasz jesli chodzi o sama elektryke fotele.

Opublikowano

Czy listwy zewnętrzne s-line z A5 3-drzwiowego są takie same jak do A4 ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.