Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

czy nie wsadzić tego w szeroką osłonę termokurczliwą.

osłonę termokurczliwa trzeba podgrzać aby się ładnie zacisnęła a na płytce modułów są bardzo małe elementy smd które są wrażliwe na wysoka temperaturę , moduły będą zabezpieczone zalane masą na ciepło można je tylko owinąć taśmą najlepiej tą materiałową


to ile za kpl na tył? :decayed:

poszło PW

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

można je tylko owinąć taśmą najlepiej tą materiałową

No i gitara, mnie tam obudowa nie potrzebna.

A Pan się Panie producent bierz za robotę i rezaj "prawdziwe" dynamiczne kierunki.

Opublikowano

Zderzak RS? :naughty:

4:45

Edytowane przez Kriss SierraFan

Opublikowano

ciekawe jaki plastikarz go przerabial :D

bo tak sam z siebie nie ma mocy raczej....

Opublikowano

mój kolor :P

Opublikowano

To jest zderzak Caractere.

Opublikowano

zaniosłem swoje drewno do malowania w piano.

Koszt 250zł za 4x dekory drzwi, tunel + deska :)

Opublikowano

To będziesz miał prawdziwe pianino a nie jakiś plastik piano ;)

Opublikowano

Taaa, bo to drewno to jest drewno tak samo jak chrom. Z drzewa plastikowego. :wink:

Opublikowano

Taaa, bo to drewno to jest drewno tak samo jak chrom. Z drzewa plastikowego. :wink:

Cicho. Będzie jak ori:)

add:

panowie. Jaką mendą trzeba być, żeby to zrobić?

bd172e049f717951m.jpg 0d40ec0574c251b6m.jpg

0efab1fdd1d7b74bm.jpg 65618c4d12555c8em.jpg

dla większej zabawy dodam, że w tym miejscu nie ma żadnego zakazu zatrzymywana itp.

Komuś się może jedyne auto w domu rozkraczyło, a państwo go doj**ało..

Edytowane przez wrzosu

Opublikowano

Może stoi tam pół roku, to się zdenerwowali.

Opublikowano

Stoi od 2 dni max..

Opublikowano

to sie chlopaki musieli spieszyc :)

Opublikowano

Jak to powiedział poeta "kraj dobry, tylko ludzie k**wy" :wink:

Opublikowano

tutaj przyklad

"Jadę z Opola do Częstochowy I widzę gościa łapiącego okazję. Zatrzymałem się, a on mówi, że bardzo potrzebuje podwózki I że nie ma grosza I czy bym mu nie pomógł. Zabieram go, sadzam obok siebie I zaczynamy luźną rozmowę.

Do słowa do słowa wychodzi na to, że gość właśnie wyszedł z pierdla, gdzie spędził parę lat za rozboje, napady itp. Zrobiło się nieswojo, nawet zacząłem się nieco bać. Ale patrzę, a tu jeszcze jeden koleś łapie stopa, więc pomyślawszy, że tamten nic MI nie zrobi przy świadku, przesadziłem pasażera na tylną kanapę a nowego zaprosiłem na miejsce obok siebie.
No I jedziemy, rozmawiamy, jest ok. Po jakimś czasie koleś z boku (drugi wsiadający) wyciąga odznakę, blankiecik I mówi, że jest policjantem, a ja dostaję mandat 300,- zł I ileś tam punktów, Bo tu i tam przekroczyłem prędkość, tyle a tyle razy wyprzedzałem na skrzyżowaniu I jeszcze coś tam I jeszcze coś tam. Tak mnie zaskoczył, że niewiele myśląc przyjąłem mandat, oczywiście wkurwiony do czerwoności. Chwilę później gliniarz każe się wysadzać.
Nic nie odezwawszy się wysadziłem go tam, gdzie chciał I nadal czerwony pojechałem dalej. Po niedługim czasie gostek z tylnej kanapy, dotychczas milczący, prosi abym go wyrzucił tam I tam, kiedy wysiadł wyjął portfel I daje trzy, stówy.
Ja na to: - Przecież umawialiśmy się, że podwiozę pana za darmo, nie chcę tej forsy.
On odpowiada: - Bierz Pan, będzie na ten mandat.
Ja na to: - Ale jak to? Przecież mówił Pan, że nie ma pieniędzy. Poza tym to był mandat dla mnie I przecież nic Panu do tego.
A on: - Chciał Pan być uprzejmy... życzliwy... podwozi pan człowieka z dobrego serca, a ten ku**s mandat Panu wypisuje... To mu zajebałem portfel."

Opublikowano

Hahaha

Opublikowano

Prawda jest taka że to często tak jest, coś komuś w życiu nie pójdzie i jak się stoczy to potem nie ma skąd pomocy żeby się odbić a często to całkiem normalni uczciwi ludzie. A mend społecznych to nie brakuje i to najczęściej na stanowiskach ...

Opublikowano

Wymieniał ktoś relingi ? Trzeba cała podsufitke ściągać?

Opublikowano

Wymieniał ktoś relingi ? Trzeba cała podsufitke ściągać?

Ja wymieniałem i ściągałem ale nie ma tragedii

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.