Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Line Assist.

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

aaa to teraz wszystko jasne , dzięki

Opublikowano

"Trójkąt" nad lusterkiem to jest od Lane Assist - systemu który ostrzega wibracją kierownicy w przypadku najeżdżania na linie oddzielającą pasy bez uzycia kierunkowskazu. Jest tak grzany fragment szyby i specjalna kamera ze sterownikiem do tego.

EDIT: kurde, nie odświeżyłem przed napisaniem i nie widziałem że już odpowiedź poszła

Edytowane przez Winger

Opublikowano

to nic ;) za info bardzo dziękuję

Opublikowano

Pozamiatałem dzisiaj.

Sprzęt do dołożenia Bluetootha do Concerta skompletowany, biorę się za rezanie, testowo podpinam moduł pod radio przed rozgrzebywaniem połowy auta i... coś nie teges. Jakiś dziwny konflikt.

Odpalam telefon, widzi dwa różne zestawy BT... co jest grane?

Żaróweczka. Odpinam moduł, odpalam VCDSa. Okazuje się, że mam już BT w aucie. Myślałem, że nie mam, bo nigdy mi żadnego zestawu telefon nie widział, okazało się, że było tak zakodowane że był widoczny tylko przez jakiś czas po włączeniu zapłonu. Jak testowałem to już nie było.

Lekcja na przyszłość - zanim pomyślisz o rezaniu - sprawdź czy już tego czegoś czasem nie masz ;-)

Zdarzyło się komuś tak pojechać?

Przez całe 2 dni po zakupie myślałem, że nie mam bluetooth'a :D

I rzekłbym, że drugi po ACC najprzydatniejszy bajer w A4 B8

Asystent długich jest świetny, ale jak się ma odpowiednie światła ledowe.

Opublikowano

Panowie jakby ktoś szukał sterownika pamięci fotela (legal) to posiadam taki, a wiem, że ciężko z ty tematem.

http://olx.pl/oferta/audi-a4-b8-strownik-pamieci-fotela-CID5-IDeWqeB.html

Oczywiście dla forumowiczów cena inna :)

I przepraszam za OT ale komuś może się przyda :hi:

Opublikowano

Lampiony trzeba wyciagac?

Nie, lampy to zupelnie oddzielny temat.

Masz 4 sruby na oslonie pasa przedniego. Pod nim sa dwie trzymajace zderzak w okolicy lamp. Pozniej od spodu auta lacznie 6 śrub. Po dwie od nadkoli i po jednej na strone mocujace zderzak z samym blotnikiem ktore odkrecasz dluga 10 po odchyleniu nadkola

Dziekoweczka. :)

Opublikowano

Fotel pasażera występował też z pamięcią w b8 ?

Opublikowano

Panowie, gdzie złapać Cany do PDC tył żeby ciągnąć wiązki do canów z przodu?

Opublikowano

Panowie, gdzie złapać Cany do PDC tył żeby ciągnąć wiązki do canów z przodu?

przy MK

Opublikowano

Panowie jest gdzies jakis dokladny opis lub filmik odnosnie demontazu przedniego zderzaka w B8 po lifcie ??

Tu masz opis zdejmowania zderzaka:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/153978-parktronic-pdc-mmi-2g-3g-wizualizacja-concert-2008-2012/page-14

Opublikowano

Koledze w B8 ostatnio w trakcie jazdy (właściwie chwilę po ruszeniu ze świateł) zblokował się hamulec ręczny. Zbiegło się to w czasie z zamykaniem okna. o co może chodzić?

Opublikowano

I rzekłbym, że drugi po ACC najprzydatniejszy bajer w A4 B8

Meeega przydatny. Gorzej jak przesiadasz sie do aut aktóre tego nie posiada :/ strasznie oczy bolą jak wyleci przełaczenie swieteł :/

Opublikowano

Koledze w B8 ostatnio w trakcie jazdy (właściwie chwilę po ruszeniu ze świateł) zblokował się hamulec ręczny. Zbiegło się to w czasie z zamykaniem okna. o co może chodzić?

Pomylił przyciski? ?
Opublikowano

Kola 18 235 na 40 przy feldze 18 et 35 w avancie a4 b8 zawieszenie sport dawac dystanse czy powinno ładnie leżeć przy nadkolach ?

Opublikowano

Kola 18 235 na 40 przy feldze 18 et 35 w avancie a4 b8 zawieszenie sport dawac dystanse czy powinno ładnie leżeć przy nadkolach ?

Podaj jeszcze szerokość felgi

Opublikowano

Pany, a do czego ta plastikowa obudowa właściwie służy?

b2f5cab664de9349med.jpg

Edytowane przez sebek

Opublikowano

Pany, a do czego ta plastikowa obudowa właściwie służy?

b2f5cab664de9349med.jpg

Do kluczyka serwisowego

Opublikowano

Panowie krzyczy mi już bardzo ze kończy się bateria podpowiedzcie jaka tam siedzi ?? :)

ps jest jakaś specjalna procedura po wymianie baterii ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.