Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A za chwile znow bedzie mial jedno z najladniejszych na forum... chorerra :D

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A za chwile znow bedzie mial jedno z najladniejszych na forum... chorerra :D

Oj do tego to bardzo daleko ;)
Opublikowano

Na misce olejowej, w okolicach jednej ze śrub, pojawił mi się jakiś mały wyciek oleju. Zacząłem szukać uszczelki, ale ETKA mówi, że tam idzie pasta silikonowa. Tak ma być?

Opublikowano

Hej Hej,

Mam prośbę czy rolety z aukcji są do sedana czy do avanta:

http://allegro.pl/audi-a4-8k-b8-tapicerka-drzwi-tyl-roletka-i5734730766.html

Pozdro

Wyglądają mi na Avanta :wink:

Avant - dzwonilem do sprzedającego, a duza jest roznica miedzy roletami avant i sedanem? bo do sedana bardzo ciezko mi znalezc jakiekolwiek wogole.

Nie daloby rady zamocowac z avanta do sedana?

Opublikowano

Hej Hej,

Mam prośbę czy rolety z aukcji są do sedana czy do avanta:

http://allegro.pl/audi-a4-8k-b8-tapicerka-drzwi-tyl-roletka-i5734730766.html

Pozdro

Wyglądają mi na Avanta :wink:

Avant - dzwonilem do sprzedającego, a duza jest roznica miedzy roletami avant i sedanem? bo do sedana bardzo ciezko mi znalezc jakiekolwiek wogole.

Nie daloby rady zamocowac z avanta do sedana?

Niestety nie założysz z avanta do sedana, jest inny kształt siateczki. Bo boczek jest taki sam
Opublikowano

tak szczerze mowiac to chyba z avanta do sedana podejda tylko beda brzydko wygladaly. z sedana do avanta nie podejda bo linia dachu w sedanie schodzi nizej niz w avancie i sie nie zapna.

Opublikowano

Na misce olejowej, w okolicach jednej ze śrub, pojawił mi się jakiś mały wyciek oleju. Zacząłem szukać uszczelki, ale ETKA mówi, że tam idzie pasta silikonowa. Tak ma być?

Tak dokładnie ☺

Edytowane przez Piotr1-72

Opublikowano

Na misce olejowej, w okolicach jednej ze śrub, pojawił mi się jakiś mały wyciek oleju. Zacząłem szukać uszczelki, ale ETKA mówi, że tam idzie pasta silikonowa. Tak ma być?

Tak dokładnie ☺

Dzięki za odpowiedź :hi:

Swoją drogą 140 zł za 80 ml silikonu (ASO) to trochę sporo :facepalm:

Opublikowano

Może ktoś szuka felgi ori 19 w bardzo dobrym stanie z oponami Good year wzór jak u kolegów L.e.s.t.e.r i Vins mam na sprzedaż info PW. :) lub 881 367 996

Edytowane przez dobry1

Opublikowano

Na misce olejowej, w okolicach jednej ze śrub, pojawił mi się jakiś mały wyciek oleju. Zacząłem szukać uszczelki, ale ETKA mówi, że tam idzie pasta silikonowa. Tak ma być?

Tak dokładnie ☺

Dzięki za odpowiedź :hi:

Swoją drogą 140 zł za 80 ml silikonu (ASO) to trochę sporo :facepalm:

Kup Dirko w ICarsie

Opublikowano

Panowie dysponuje ktoś nr czujnika klamki zew. tej wersji już poprawionej w czarnej obudowie - nie póprzezroczystej. Lub ma ktoś taki czujnik na zbyciu?

Mój ma zwarcie.

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez simon80bl

Opublikowano

Ma ktos może żarniki D3S w dobrej cenie?;) najlepiej philipsa albo osramu

Opublikowano

Ja zmieniłem ori heble 313+300 na S5 przod 345mm i tyl 330mm, ale jakoś ogromnej zmiany nie odczulem. Plyn hamulcowy wymieniłem + odpowietrzenie. Mam w B7 przod 345mm i tyl ori 245mm i mam wrażenie ze w B7 lepiej mi hamuje. Nie wiem może hamuje b8 tak jak nalezy? Jak moge sprawdzic jakosc jamowania helbi czy wszystko dobrze pracuje?

No tak ja tez niby nie odczulem roznicy, a weź teraz sie przejedz B8 na zwyklym heblu to sie zdzwiwisz :D

Wysłane z Note 3

Opublikowano

Ja zmieniłem ori heble 313+300 na S5 przod 345mm i tyl 330mm, ale jakoś ogromnej zmiany nie odczulem. Plyn hamulcowy wymieniłem + odpowietrzenie. Mam w B7 przod 345mm i tyl ori 245mm i mam wrażenie ze w B7 lepiej mi hamuje. Nie wiem może hamuje b8 tak jak nalezy? Jak moge sprawdzic jakosc jamowania helbi czy wszystko dobrze pracuje?

No tak ja tez niby nie odczulem roznicy, a weź teraz sie przejedz B8 na zwyklym heblu to sie zdzwiwisz :D

Wysłane z Note 3

A co, byłbyś w coś przywalil? ;-)

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Cocco

Opublikowano

Nie o Twoja chodzi tylko Wojtka ;-)

Wysłane z Note 3

Opublikowano

Ja zmieniłem ori heble 313+300 na S5 przod 345mm i tyl 330mm, ale jakoś ogromnej zmiany nie odczulem. Plyn hamulcowy wymieniłem + odpowietrzenie. Mam w B7 przod 345mm i tyl ori 245mm i mam wrażenie ze w B7 lepiej mi hamuje. Nie wiem może hamuje b8 tak jak nalezy? Jak moge sprawdzic jakosc jamowania helbi czy wszystko dobrze pracuje?

No tak ja tez niby nie odczulem roznicy, a weź teraz sie przejedz B8 na zwyklym heblu to sie zdzwiwisz :D

Wysłane z Note 3

Chyba tylko takie rozwiązanie. Człowiek sie szybko przyzwyczaja do lepszego/wygody :)
Opublikowano

Poratuje ktoś schematem elektrycznym lamp tylnych led przedlift z ELSY?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.