Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nic się generalnie z silnikiem strasznego nie dzieje przy 128stC oleju, ale przy takiej częstej jeździe trzeba go częściej wymieniać, nawet po 5k. olej degraduje sie tym szybciej im większe temperatury pracy osiąga.

Dobrze wiedziec :)

Jezdze na jakims Shellu.. 0W30 chyba.. musialbym sprawdzic.. w ASO w holandii zalali mi jakis czas temu.

Szybkie pytanie numer dwa.. dla kogos kto logowal 3.0tdi... MAF aktualne wartosci zawsze sa takie niskie z maxem na 249.9?...

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To jakis olej wyczynowy by Ci się juz na tor przydal. Cos z Motula lub Liqui...

Tapniete z SGS7

Opublikowano

Hej chciałem wymienić aku teraz siedzi warta 950A 105 Ah AGM

Myślę nad wymianą na zwykły o podobnych parametrach, nie używam start stop

Będzie problem z zakodowaniem

Opublikowano

Panowie znowu mam pytanie :decayed: Drzwi z allroada są takie same w b8 ? czy się czymś różnią ?

Opublikowano

Takie same, tylne mają jedynie przyklejony kawałek plastikowej listwy

Opublikowano

Jezeli chodzi tylko o sama końcówkę rozpylacza to do ogarniecia ponoc. Jezeli zaś piezo się zapieklo to amen.

no sama koncowka wiec ile taki wtrysk warty jest

Opublikowano

Hej chciałem wymienić aku teraz siedzi warta 950A 105 Ah AGM

Myślę nad wymianą na zwykły o podobnych parametrach, nie używam start stop

Będzie problem z zakodowaniem

I jak nikt nie zmieniał ???

Opublikowano

Hej chciałem wymienić aku teraz siedzi warta 950A 105 Ah AGM

Myślę nad wymianą na zwykły o podobnych parametrach, nie używam start stop

Będzie problem z zakodowaniem

I jak nikt nie zmieniał ???

Jesli jeszcze tego nie zrobiles to poczytaj tutaj :)

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/246890-zmiana-i-kodowanie-akumulatora/

Panowie jaki rozmiar opon zimowych najlepiej wziac do 18 cali, szerokosc 8"? bez naciagu poprosze :)

Edytowane przez Kooga

Opublikowano

Panowie jaki rozmiar opon zimowych najlepiej wziac do 18 cali, szerokosc 8"? bez naciagu poprosze :)

225/45

Opublikowano

225 bez naciagu nie wchodzi na felge 7,5 cala
235 jest idealne na 8cali

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano

Takie same, tylne mają jedynie przyklejony kawałek plastikowej listwy

Dzięki Marcin :)
Opublikowano

Józek szukasz gwintu do nowej bryki ?

Opublikowano

225 bez naciagu nie wchodzi na felge 7,5 cala

235 jest idealne na 8cali

Czyli 235/45? :)

Opublikowano

18 czy 17? - ok juz mam bo nie przeczytalem
ja bym szedl w 235/40

Edytowane przez _Gabriel_

Opublikowano
Ronal 1524 to inaczej 8e0 071 495.

Tapniete z SGS7

jeżeli mają rzeczywiście otwór 66.6 to nie moga być 8E xxx xxx bo byłby wtedy od B7 a B7 ma 57 otwór. Albo gość coś sciemnia albo wyszedł ten model z otworem 66.6.

a może macie jakies fajne fele do B8 18" z dobrą gumą zimową? ;)

Opublikowano

Też szukam felg 18' na zime... :P

Opublikowano

Panowie, nie sprzedaje ktoś na forum fitrów? Szukam jekiegoś dobrego zestawu w fajnych pieniądzach.

Opublikowano

Panowie, nie sprzedaje ktoś na forum fitrów? Szukam jekiegoś dobrego zestawu w fajnych pieniądzach.

dzik

http://pro-choice.pl/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.