Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

E10 to etanol, pewnie pod zły dystrybutor podjechał. ?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy te rotory są oryginalne? Coś dziwny kolor mają...

http://allegro.pl/audi-19-rs5-felgi-audi-rs4-rs6-rs7-oryginal-i5673193306.html#thumb/1

Ori sa ale sa tez malowane czyli naprawiane...

Tapniete z SGS7

Edytowane przez LukiKRK

Opublikowano

Eh, szukam dalej. Dzięki

Opublikowano

ok ale co nam mówi ta ikona z dopiskiem e10 ?

to pewnie numer drogi :wink:

Opublikowano

ok ale co nam mówi ta ikona z dopiskiem e10 ?

to pewnie numer drogi :wink:

E10 to benzyna z 10-procentową domieszką bioetanolu

Opublikowano

O kurde , nie wiedziałem ;)

Opublikowano

to d*pa bo wrc ma diesla :P

Opublikowano

to d*pa bo wrc ma diesla :P

Ja tam kiedys widzialem u niego w garazu V10... :wink:

Opublikowano

Hehe a czego u Grzesia nie bylo w garażuuu :D :D

Opublikowano

Koledzy dziś rano zauważyłem że po zamknieciu auta nadal gra radio i świeci się licznik, czy to stacyjka jest do wymiany? Czy gdzieś indziej szukać problemu?

Opublikowano

Koledzy dziś rano zauważyłem że po zamknieciu auta nadal gra radio i świeci się licznik, czy to stacyjka jest do wymiany? Czy gdzieś indziej szukać problemu?

W tamtym tygodniu zdarzyło mi się też tak pierwszy raz

Włożyłem kluczyk jeszcze raz i wyciągłem i jest ok ale też nie wiem co się stało

Opublikowano

Koledzy dziś rano zauważyłem że po zamknieciu auta nadal gra radio i świeci się licznik, czy to stacyjka jest do wymiany? Czy gdzieś indziej szukać problemu?

W tamtym tygodniu zdarzyło mi się też tak pierwszy raz

Włożyłem kluczyk jeszcze raz i wyciągłem i jest ok ale też nie wiem co się stało

U mnie też pierwszy raz, wyczytałem na forum Audi że to przez mikrostyki w stacyjce, ale czy w A4 może być to samo? Jak tak to spoko bo stacyjka nowa 260zł, wymienić można samemu i spokój. Ale nie wiem czy to to.

Opublikowano

Koledzy dziś rano zauważyłem że po zamknieciu auta nadal gra radio i świeci się licznik, czy to stacyjka jest do wymiany? Czy gdzieś indziej szukać problemu?

W tamtym tygodniu zdarzyło mi się też tak pierwszy raz

Włożyłem kluczyk jeszcze raz i wyciągłem i jest ok ale też nie wiem co się stało

U mnie też pierwszy raz, wyczytałem na forum Audi że to przez mikrostyki w stacyjce, ale czy w A4 może być to samo? Jak tak to spoko bo stacyjka nowa 260zł, wymienić można samemu i spokój. Ale nie wiem czy to to.

Jak by się sytuacja powtarzała to będzie trzeba wymienić
Opublikowano

chłopaki po ile chodzą lustra (10pin + 2 pin side assist)? znalazłem za 650 kpl i nie wiem czy to nie za dużo

Opublikowano

Z wkładem fotochrom?

Nowszy typ składany pod skosem?

Obudowa w stanie takim, że nie trzeba lakierować?

Opublikowano

Lift i obudowa pod kolor nadwozia ...tylko teraz odpisał że angole :-(

czym róznią sie angole samym lustrem czy mechanizm jest inny /kąt pochylenia?

Opublikowano

Z tego co wiem, to różnią się obudowami niestety. Inny kąt.

Opublikowano

Ile zajmuje wymiana piasty na przodzie dla mechanika ktory wie co robi?

Edytowane przez Kooga

Opublikowano

max godzine, jak wszystkie sruby ladnie puszcza

Edytowane przez _Gabriel_

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.