Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Domyślam się :wink: można info na priv co i jak

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
4 godziny temu, wrclaguna napisał:


Przeciez masz opis w DZIALE DIY  B8 :hi:

Tak ale nie ma tam info czy samą wajchę od tempomatu można dołączyć +osłona i kodowanie :hi:

Opublikowano
9 godzin temu, waldi1326 napisał:

Tak ale nie ma tam info czy samą wajchę od tempomatu można dołączyć +osłona i kodowanie :hi:

sama wajcha jako osobny element nie wystepuje w A4 B8

Opublikowano

Da się wymienić sam mieszek na nowy? Czy jest możliwość wymiany całości tzn gałka i mieszek?

Opublikowano
Godzinę temu, wrclaguna napisał:

sama wajcha jako osobny element nie wystepuje w A4 B8

Dzięki za odpowiedz :hi:

Opublikowano
2 godziny temu, TOM3K napisał:

Da się wymienić sam mieszek na nowy? Czy jest możliwość wymiany całości tzn gałka i mieszek?

Jedna osoba wojowała - będzie pewnie parę stron wstecz.

Nie jest to raczej prosta sprawa.

Opublikowano
11 godzin temu, waldi1326 napisał:

Tak ale nie ma tam info czy samą wajchę od tempomatu można dołączyć +osłona i kodowanie :hi:

Z tego co pamiętam, to da radę. Ja, po kupnie manetek pod ACC, przełożyłem tą od tempomatu do moich, bo były mniej wyrobione niż te co kupiłem. A osłony nie kupowałem, tylko podpiłowałem swoją. Nie widać różnicy. 

Edytowane przez Hohe

Opublikowano

Panowie jest w tej nowej edycji forum coś takiego co wcześniej nazywało się "moja zawartość" czyli tematy, w których do tej pory miałem jakieś posty?

Opublikowano
7 godzin temu, bodas napisał:

Panowie jest w tej nowej edycji forum coś takiego co wcześniej nazywało się "moja zawartość" czyli tematy, w których do tej pory miałem jakieś posty?

 

 

Opublikowano
8 godzin temu, bodas napisał:

Panowie jest w tej nowej edycji forum coś takiego co wcześniej nazywało się "moja zawartość" czyli tematy, w których do tej pory miałem jakieś posty?

a4klub.jpg

Opublikowano

Rozglądam się za 20'tkami do B8, ktoś coś jakieś propozycje? Cena nie gra roli.

Opublikowano

oj tam, oj tam 

pewnie pod kolor ekranu jednostki zostało :decayed: 

Opublikowano
1 godzinę temu, JawoR36 napisał:

Rozglądam się za 20'tkami do B8, ktoś coś jakieś propozycje? Cena nie gra roli.

http://allegro.pl/felgi-20-cali-audi-sq5-oryginal-8r0601025ch-nowe-i6561397197.html

Opublikowano

... nie no licznik  spoko  :decayed:

 
1e77add2b4f85c35gen.jpg

mam taki sam :grin: jeszcze :decayed:
Opublikowano
Opublikowano

Panowie gdzie w okolicach Śląska albo Małopolski zrobią mi poziomowanie xenonów? VagAudiService odpada, powiedział że potrzebuje auto na dwa dni, dojazd do tej firmy jest tragiczny ode mnie. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.