Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Panowie, czy uchwyt na kubki o numerze 8K0862533B lub z litera C jest z miejscem pod przetwornice 220V?

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
56 minut temu, Yoghurt napisał:

Panowie, czy uchwyt na kubki o numerze 8K0862533B lub z litera C jest z miejscem pod przetwornice 220V?

Z literą C jest pod przetwornicę, z B nie pasuje.

Opublikowano

 

2 godziny temu, l2k2 napisał:

Z literą C jest pod przetwornicę, z B nie pasuje.

dzieki

Opublikowano
Cześć,
Szybkie pytanie, aby wyciąć DPF w moim silniku (3,0 CCWA, automat) to trzeba skrzynie zrzucać? 

Nie, wychodzi bezproblemowo po zdjęciu grodziówki.
Opublikowano
W dniu 10.09.2017 o 14:05, piotrekb_tt napisał:


Co dokładnie masz na myśli? Nic nie zmieniałem ws Voice Commands

Teraz zauważyłem, że nie masz MMI 3G+ i po angielsku.

U mnie krzyczy, że nie da się używać polskich komend w nawigacji. Da radę włączyć angielskie komendy z PL menu w 3G+? Ktoś coś?

Niewyraźne foto, ale widać.

vmHqNf.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, piotrekb_tt napisał:


Nie, wychodzi bezproblemowo po zdjęciu grodziówki.

Dzięki za podpowiedź.

Opublikowano
13 godzin temu, l2k2 napisał:

Teraz zauważyłem, że nie masz MMI 3G+ i po angielsku.

U mnie krzyczy, że nie da się używać polskich komend w nawigacji. Da radę włączyć angielskie komendy z PL menu w 3G+? Ktoś coś?

 

jedyna opcja to skryptem podmienic katalogi i wtedy powinno dzialac. Inne opcji nie ma

Opublikowano

Panowie, moze ktos wrzucic schemat podlaczenia grzania tylnej kanapy w polifcie?

Opublikowano
Dzięki za podpowiedź.
Bezproblemowo z przymrozeniem oka :) teoche j... jest.. [emoji14]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano
Bezproblemowo z przymrozeniem oka [emoji4] teoche j... jest.. [emoji14]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk


Są dwa rodzaje tych rur. Jedna rozkręcania w połowie druga cała do samego spodu. Ja mam tą dzieloną i taka wyciąga się w 30 minut.
Opublikowano
28 minut temu, piotrekb_tt napisał:


Są dwa rodzaje tych rur. Jedna rozkręcania w połowie druga cała do samego spodu. Ja mam tą dzieloną i taka wyciąga się w 30 minut.

Dziwne, ja mam tez CCWA i mam jednoczesciowa.. DPF + kat :P

Opublikowano
3 godziny temu, Yoghurt napisał:

Panowie, moze ktos wrzucic schemat podlaczenia grzania tylnej kanapy w polifcie?

jak nikt nie pomoże to wieczorem poszukam:)

Opublikowano
39 minut temu, Góral65 napisał:

jak nikt nie pomoże to wieczorem poszukam:)

Goral jak zwykle niezawodny. Jesli nic sie nie pojawi to z gory dziekuje

Opublikowano
Dziwne, ja mam tez CCWA i mam jednoczesciowa.. DPF + kat [emoji14]

Dpf i Kat jest zawsze na jednej rurze. Za to ze 40cm za katem jest różnica.
227f86520b553f63b94b865bae4331ad.jpgb27b59345118dbcf93ea6de1b666ca9b.jpg
Opublikowano

Panowie mam pytanko do osób, które przekładały zwykły przód S-line, na polifta S-line - ile Was to wszystko wynioslo i za ile pogoniliscie pozniej stare fanty ? I pytanie nr dwa - czy wszystkie te B8 z lat 2008-2010 (pomimo ori lakieru) są takie pognite, zwlaszcza przednie blotniki ? :kox: 

Opublikowano
23 minuty temu, KoJ@K napisał:

czy wszystkie te B8 z lat 2008-2010 (pomimo ori lakieru) są takie pognite, zwlaszcza przednie blotniki ? :kox: 

Ja mam z 2010 i zero rudej na błotnikach gorzej jest z tylną belką i metalowymi elementami zawieszenia, mieszkam na Podhalu a tu nie żałują soli w zimie

Edytowane przez Góral65

Opublikowano

moj MY2010 tez zero rudej.. narazie..

Opublikowano
4 godziny temu, piotrekb_tt napisał:


Są dwa rodzaje tych rur. Jedna rozkręcania w połowie druga cała do samego spodu. Ja mam tą dzieloną i taka wyciąga się w 30 minut.

A tak dopytam to grodziówka nie jest spawana? 

Opublikowano

Nie no, elementy zawieszenia to juz pomijam pod kątem korozji. A lakiery macie cale w oryginale na autach ? Ogladalem dzisiaj jeden egzemplarz z 2008r i przednie blotniki, maska i klapa tył w purchlach rudej ... :facepalm: w sumie idealna sytuacja na robienie przodu polifta :naughty:

Opublikowano
7 minut temu, KoJ@K napisał:

Nie no, elementy zawieszenia to juz pomijam pod kątem korozji. A lakiery macie cale w oryginale na autach ? Ogladalem dzisiaj jeden egzemplarz z 2008r i przednie blotniki, maska i klapa tył w purchlach rudej ... :facepalm: w sumie idealna sytuacja na robienie przodu polifta :naughty:

tak ori

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.