Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nooo te sytuacje to "uwielbiam" wręcz ... :kox: gdy wychodze ze sklepu i patrze na auto, a obok widze zaparkowane auto, to po części się śmieje i jednocześnie wqrwiam :grin:

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Nooo te sytuacje to "uwielbiam" wręcz ... :kox: gdy wychodze ze sklepu i patrze na auto, a obok widze zaparkowane auto, to po części się śmieje i jednocześnie wqrwiam :grin:
A gdzie miał postawić 5 metrów dalej.
Według mnie dobrze ze jak jest miejsce to staje jeden obok drugiego bo później się okazuje że staje dalej i między autami robi się luka na 1,5 lub 2,5 samochodu. Potem chcesz zaparkować a tu nie ma jak po tak postawali że po 1,5m miejsca z lewej i z prawej
Opublikowano

Jak jest duży ruch na parkingu to ok jak stają jeden za drugim tak by można było zaparkować ale nie o godzinie 7 rano gdzie przez jakieś następne 2 godziny parking będzie prawie pusty.:facepalm: Dziś mocno wieje, chwila nieuwagi i przy otwieraniu drzwi naprawdę może mocno szarpnąć, czasem trzeba pomyśleć o innych i stanąć np na drugim miejscu od czyjegoś samochodu. Ale wszyscy wiemy jaka jest mentalność w naszym społeczeństwie, "o swój samochód nie dbam, to i nie będę zwracał uwagi na inne samochody".

Opublikowano

Tym bardziej wtedy, gdy miejsca parkingowe sa namalowane.

Opublikowano

Dlatego ja stając na ostatnim miejscu parkingowym wyjeżdżam jeszcze kawałek poza linie :kox::kox:  

Opublikowano

1b20bf56b801914d47471943d89cfd99.png

co to za felga? ktos kojarzy?

Opublikowano

Wzór z RS6 C5. Tzw "łopaty" .

Opublikowano

Zakładał ktoś z was takie cudo na kuny 8U0054650 ciekawe czy działa na koty

 

7299de777b71a5ea570a792676831a73.jpg

 

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

Panowie,

Ile sa realnie warte zaciski przod 345mm (nie S)?

Opublikowano
Panowie,
Ile sa realnie warte zaciski przod 345mm (nie S)?
800zl kpl
Opublikowano
2 godziny temu, daniell-gda napisał:

Zakładał ktoś z was takie cudo na kuny 8U0054650 ciekawe czy działa na koty

 

7299de777b71a5ea570a792676831a73.jpg

 

Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Na mnie już za późno, jakieś włochaty skurczybyk już mi powpierdzielał połowe wygłuszenia silnika pod maską :wallbash:

Opublikowano
Na mnie już za późno, jakieś włochaty skurczybyk już mi powpierdzielał połowe wygłuszenia silnika pod maską :wallbash:
To lipa :/
W a4 tez można


Wysłane z mojego thor przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Heh dzis w koncu definitywnie uporalem sie z drganiami..

Koncowy setup to wahacze mayle hd do przedlifta z 75mm tuleja.. i wywazone drogowo kola.. po raz 4ty.. tak.. czwarty. 242 euro i w koncu ktos ogarnal to wywazenie.. i poswiecil troche czasu zeby w najgorszej feldze poszukac takiego ustawienia felgi do opony zeby bylo cacy.. uff. Zostala ostatnia kwestia.. stukanie przy hamowaniu.. podobno to klocki ferodo ds2500 sa troche za male i w zacisku z q5 lubia sobie postukac.. ale nie wiem czy w to wierzyc..

Inne auto bez tych drgan.. gdyby tylko bylo lepiej wyciszone ")

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Opublikowano

Panowie, wiem, że zły dział, ale napisze też tu. Montował ktoś takie ledy w światła przeciwmgielne? Możecie polecić coś innego jeszcze? Nie chcę montować żadnych filtrów/rezystorów

 

Wysłane z mojego GRACE przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

Opublikowano

Miałem to u siebie 

Jeżeli zależy Ci na barwie podobnej do xenonu to jak naj bardziej 

Natomiast doświetlenie zakrętu, żadne 

Opublikowano
1 godzinę temu, JawoR36 napisał:

Na mnie już za późno, jakieś włochaty skurczybyk już mi powpierdzielał połowe wygłuszenia silnika pod maską :wallbash:

Jak wygłuszenie, to pół biedy, te skurczybyki lubią też zmasakrować kable..

Ojciec miał problem z kuną, po zainstalowaniu pod maską 2 lata temu odstraszacza Kemo m180 + spryskanie kabli Wurth - na kuny, problem się skończył.

Czy odstraszacz działa na koty nie wiem..

Opublikowano

A AC czasem nie załapie na taką kunę? :decayed:

Opublikowano

https://historiapojazdu.gov.pl

widzieliście Pany taką strone jak wyżej? Fajna sprawa dla aut krajowych.

Opublikowano

juz dawno ;)

Opublikowano
55 minut temu, JawoR36 napisał:

A AC czasem nie załapie na taką kunę? :decayed:

Pewnie załapie, zależy ile warte auto, jakie szkody, jaka umowa i jakie zniżki można stracić. Odstraszacz 100-150 zł B) No chyba, że musi być ori Audi kuna odstraszator za 1200 zł :lol:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.