Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B8 TrOOOOp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
27 minut temu, marcin_o23 napisał:

Kurde, to ja tyle szukam a wystarczyło do kogoś bystrego się zwrócić. Dzięki!

  • Odpowiedzi 34,8 tys.
  • Wyświetleń 2,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a nie to ja dziękuje ;) twój pomysł poprawił mi dziś humor :grin: szukanie rozwiązania było czystą przyjemnością, oczywiście wcześniej na wszelki wypadek sprawdziłem czy to naprawdę dział B8 :co:

Opublikowano

Panowie nie zalegaja komuś listwy progowe zewnetrzne do a4 b8 allroad bez chromu. Kompletne razem z krótkimi końcówkami z przodu. Potrzebne sa do modzenia jak coś pisać prv

Opublikowano
23 godziny temu, duzy616 napisał:

Kto powie jakie oznaczenia silników 2.0 TFSI są poprawione?

Wiem, że CPMA, CNCD i co jeszcze?

 

53100506_10210636867196623_4208970544516694016_n.jpg

Opublikowano
14 minut temu, Hugo napisał:

 

53100506_10210636867196623_4208970544516694016_n.jpg

Według tej gazety jest tylko jeden silnik polecany CNCD

A co powiesz o CPMA

Opublikowano
Godzinę temu, duzy616 napisał:

Według tej gazety jest tylko jeden silnik polecany CNCD

A co powiesz o CPMA

Poprawiony 211KM na rynek amerykański w modelu na rok 2013, zmienione tłoki z pierścieniami, metalowy kolektor ssący, piąty pośredni wtrysk w kolektorze, nowa przepustnica i cała masa innych mniejszych/większych zmian w osprzęcie. Ogólnie najważniejsza zmiana w tym silniku to usunięcie problemu zużycia oleju. Od 2014 masz CPMB czyli wersję 224KM poza zwiekszoną mocą brak widocznych różnic względem CPMA, ale mogę się mylić nie zaglebialem się w temat roznic między A i B

CNCD to TFSI generacja 3

CPMA to generacja 2 wersja 2

CPMB to generacja 2 wersja 3 

występowała w A4 B8 na rynku amerykańskim, gdzie 3 generacja pojawiła się dopiero z A3 8V i A4 B9

 

Opublikowano
3 minuty temu, Maciek.Z napisał:

Poprawiony 211KM na rynek amerykański w modelu na rok 2013, zmienione tłoki z pierścieniami, metalowy kolektor ssący, piąty pośredni wtrysk w kolektorze, nowa przepustnica i cała masa innych mniejszych/większych zmian w osprzęcie. Ogólnie najważniejsza zmiana w tym silniku to usunięcie problemu zużycia oleju. Od 2014 masz CPMB czyli wersję 224KM poza zwiekszoną mocą brak widocznych różnic względem CPMA, ale mogę się mylić nie zaglebialem się w temat roznic między A i B

CNCD to TFSI generacja 3

CPMA to generacja 2 wersja 2

CPMB to generacja 2 wersja 3 

występowała w A4 B8 na rynku amerykańskim, gdzie 3 generacja pojawiła się dopiero z A3 8V i A4 B9

 

Czyli CPMA można kupować?

Opublikowano
16 minut temu, duzy616 napisał:

Czyli CPMA można kupować?

Jak najbardziej, zresztą na forum jest napewno kilka osób posiadających obecnie w aucie ten silnik niech się wypowiedzą, ja swojego sprzedałem w czerwcu ubiegłego roku.

Opublikowano
W dniu 9.03.2019 o 08:37, MaciekPL napisał:

Chyba również 136ps, też takiego przed chwilą znalazłem. Najwięcej właśnie tych 150 i 190ps jest. 

A41D5D32-145A-4F0E-B95C-49F00FD0912B.jpeg

2012-08-10 modelowo 2013 i takie coś mu się pali ? cglc 177ps 

7MG

Emissions standard: Emission standard EU5

 

 

Jeszcze znalazłem auta z tym kodem 

7MJ Emissions standard: Emission standard EU5 plus

 

7mj to tez adblue co to za eu5 plus ?

Opublikowano

Czy w zawiasie są różnice między ośką a Q? Avant sedan?

Rozglądam sie za zawiasem...

Aa przy okazji, listwy sline na próg, sedan avant A5? Są różnice?

Opublikowano

Witam :hi: chcę zamówić końcówki wydechu do 3.0 tdi ale nie wiem na jaką średnicę montażową 50mm czy 55mm podpowie ktoś?

https://ulter.com.pl/pl/offer/endings/single/371

Opublikowano

Panowie ma ktoś B8 na tym kole ? 19' 9J et33. Jeśli ktoś ma to poproszę o fotki.

 

IMG-20190314-WA0004.jpg

Opublikowano

diDomGv.jpg

qbmXzn3.jpgvSfcR3U_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

Opublikowano

leży dobrze myślałem o niej... 

Opublikowano

Bardzo ładna fela.

Opublikowano

Jutro właśnie taką łykam :dance:

@egon47 to nie Twoje auto? Jeśli nie to czy może masz namiar na właściciela? Jaki tam ma zawias i jaka guma założona ? No i pytanie czy ta felga na zdjęciu to 9J czy 7.5J ?! :eusathink:

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano
1 godzinę temu, KoJ@K napisał:

Jutro właśnie taką łykam :dance:

@egon47 to nie Twoje auto? Jeśli nie to czy może masz namiar na właściciela? Jaki tam ma zawias i jaka guma założona ? No i pytanie czy ta felga na zdjęciu to 9J czy 7.5J ?! :eusathink:

Mateusz co Ty bierzesz przecież ja mam sedan 

to jest 9j

 

Opublikowano

Macie jakiś pomysł ma wydech do S4 B8 ?

Opublikowano

Wzięte, przymierzone ... 

 

20190315_112443.jpg

 

20190315_143854.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Ładnie je pozapinałeś. ?

Ile taka frajda?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.